Catanzaro 0 - 1 Padova — rezultat
Forma i statistika timova
Catanzaro Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | Monza | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 01.10.2025 | Sampdoria | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.09.2025 | Juve Stabia | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 20.09.2025 | Reggiana | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 13.09.2025 | Carrarese | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.08.2025 | Spezia | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.08.2025 | Sudtirol | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.08.2025 | Sassuolo | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.05.2025 | Spezia | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 21.05.2025 | Spezia | H | 0-2 (0-0) | I | U |
Padova Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | Bari | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 30.09.2025 | Avellino | H | 2-2 (2-2) | N | O |
| 27.09.2025 | Monza | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 21.09.2025 | Virtus Entella | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 13.09.2025 | Frosinone | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 31.08.2025 | Carrarese | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.08.2025 | Empoli | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 10.08.2025 | Vicenza Virtus | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 04.08.2024 | Cesena | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 31.07.2022 | Bari | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 96.1% | 93.0% | 92.4% | 95.3% | 93.9% | 93.2% |
| 1 | 2.26 6.1% | 2.29 7.5% | 2.30 7.0% | 2.25 6.1% | 2.23 4.7% | 2.30 9.5% | 2.22 3.3% |
| X | 3.22 2.2% | 3.26 3.5% | 3.05 1.7% | 2.95 3.3% | 3.12 0.0% | 3.15 3.1% | 3.05 0.0% |
| 2 | 3.32 6.7% | 3.36 5.6% | 3.20 8.6% | 3.35 6.9% | 3.57 6.8% | 3.20 9.9% | 3.40 5.6% |
| 0-2 | 1.62 3.8% | 1.62 3.8% | 1.60 4.6% | 1.58 2.6% | 1.63 4.5% | 1.62 4.5% | 1.60 1.9% |
| 3+ | 2.28 4.2% | 2.28 4.2% | 2.20 6.4% | 2.25 3.0% | 2.24 5.9% | 2.25 6.3% | 2.20 3.5% |
| 4+ | 4.17 1.9% | 4.17 1.9% | 4.20 10.6% | 3.90 9.3% | 4.32 8.5% | 4.25 7.6% | 4.25 5.6% |
| GG | 1.97 2.0% | 1.97 2.0% | 1.93 5.9% | 1.92 6.3% | 1.99 5.2% | 1.90 9.5% | 1.96 3.4% |
| NG | 1.82 5.8% | 1.82 5.8% | 1.75 6.1% | 1.80 5.9% | 1.77 4.7% | 1.85 10.1% | 1.74 3.0% |
| I2+ | 3.46 3.6% | 3.46 3.6% | 3.30 5.7% | 3.20 3.0% | 3.36 5.1% | 3.15 4.5% | 3.30 2.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice