Catanzaro 3 - 0 Palermo — rezultat
Forma i statistika timova
Catanzaro Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2026 | Avellino | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 08.05.2026 | Bari | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 01.05.2026 | Palermo | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 25.04.2026 | Spezia | H | 4-2 (1-1) | P | O |
| 18.04.2026 | Juve Stabia | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.04.2026 | Modena | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 11.04.2026 | Avellino | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 06.04.2026 | Monza | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Cesena | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Padova | A | 1-3 (0-1) | P | O |
Palermo Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | Venezia | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 01.05.2026 | Catanzaro | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 25.04.2026 | Reggiana | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 18.04.2026 | Cesena | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 10.04.2026 | Frosinone | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Avellino | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.03.2026 | Padova | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 17.03.2026 | Juve Stabia | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Monza | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 08.03.2026 | Carrarese | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Serie B | Palermo | 3-2 (1-2) | Catanzaro | I | O |
| 25.10.2025 | Serie B | Catanzaro | 1-0 (1-0) | Palermo | P | U |
| 27.04.2025 | Serie B | Catanzaro | 1-3 (0-2) | Palermo | I | O |
| 15.12.2024 | Serie B | Palermo | 1-2 (1-1) | Catanzaro | P | O |
| 26.01.2024 | Serie B | Catanzaro | 1-1 (1-0) | Palermo | N | U |
| 01.12.2023 | Serie B | Palermo | 1-2 (0-1) | Catanzaro | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 96.5% | – | 95.5% | – | 94.2% | – |
| 1 | 2.48 16.8% | 2.52 16.8% | - | 2.52 16.0% | - | 2.40 21.3% | - |
| X | 3.09 12.2% | 3.14 12.3% | - | 3.05 11.6% | - | 3.10 7.5% | - |
| 2 | 3.06 33.0% | 3.12 33.3% | - | 3.10 31.9% | - | 3.10 34.8% | - |
| 0-2 | 1.70 24.1% | 1.71 24.3% | - | 1.60 23.8% | - | 1.62 19.8% | - |
| 3+ | 2.16 30.9% | 2.17 30.7% | - | 2.20 32.5% | - | 2.25 27.1% | - |
| 4+ | 3.82 56.6% | 3.60 47.5% | - | 3.90 50.0% | - | 4.25 41.7% | - |
| GG | 1.87 23.0% | 1.83 20.4% | - | 1.90 22.6% | - | 1.90 15.9% | - |
| NG | 1.93 19.6% | 1.89 21.3% | - | 1.82 20.9% | - | 1.84 16.4% | - |
| I2+ | 3.18 30.9% | 3.16 30.0% | - | 3.10 26.5% | - | 3.35 24.1% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice