Cesena 3 - 4 Padova — rezultat
Forma i statistika timova
Cesena Domaćin
- Dao
- 0.2
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Carrarese | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Sampdoria | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Palermo | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Juve Stabia | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Sudtirol | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.03.2026 | Catanzaro | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Mantova | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Frosinone | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 07.03.2026 | Modena | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Monza | H | 1-3 (0-2) | I | O |
Padova Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Pescara | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.04.2026 | Virtus Entella | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.04.2026 | Reggiana | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.04.2026 | Empoli | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.04.2026 | Frosinone | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 21.03.2026 | Palermo | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 17.03.2026 | Venezia | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Catanzaro | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 07.03.2026 | Avellino | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Spezia | H | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.0% | 92.6% | 94.5% | 95.3% | 94.3% | 93.4% |
| 1 | 1.39 13.7% | 1.39 13.7% | 1.36 13.9% | 1.39 14.2% | 1.38 20.2% | 1.40 15.2% | 1.39 15.8% |
| X | 5.50 31.0% | 5.54 31.9% | 5.00 23.5% | 4.65 19.2% | 5.25 41.5% | 5.00 17.6% | 4.80 31.5% |
| 2 | 6.55 35.9% | 6.55 35.9% | 6.90 38.0% | 8.10 76.1% | 7.45 52.0% | 6.85 50.5% | 7.00 48.9% |
| 0-2 | 2.49 20.3% | 2.50 20.8% | 2.40 21.2% | 2.32 20.8% | 2.45 24.4% | 2.40 21.2% | 2.40 22.4% |
| 3+ | 1.54 11.0% | 1.54 11.0% | 1.50 14.3% | 1.54 13.5% | 1.58 12.7% | 1.55 13.9% | 1.51 13.7% |
| 4+ | 2.42 12.3% | 2.44 11.6% | 2.35 20.3% | 2.32 20.5% | 2.38 0.4% | 2.40 21.3% | 2.35 21.7% |
| GG | 1.82 5.2% | 1.84 6.4% | 1.73 2.8% | 1.77 1.7% | 1.79 0.6% | 1.72 1.7% | 1.75 1.1% |
| NG | 1.98 1.0% | 1.99 0.5% | 1.98 2.6% | 1.95 2.6% | 2.00 0.5% | 2.05 2.5% | 1.99 2.6% |
| I2+ | 2.25 11.1% | 2.34 7.5% | 2.25 15.1% | 2.27 11.7% | 2.31 16.0% | 2.30 16.4% | 2.28 14.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice