Empoli 4 - 2 Pescara — rezultat
Forma i statistika timova
Empoli Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | Spezia | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Mantova | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 08.03.2026 | Catanzaro | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 04.03.2026 | Bari | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Cesena | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.02.2026 | Frosinone | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 15.02.2026 | Reggiana | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.02.2026 | Juve Stabia | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 07.02.2026 | Palermo | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 31.01.2026 | Modena | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Pescara Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2026 | Virtus Entella | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.03.2026 | Sudtirol | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Bari | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 04.03.2026 | Frosinone | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Palermo | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 21.02.2026 | Venezia | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 15.02.2026 | Avellino | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 10.02.2026 | Catanzaro | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 06.02.2026 | Cesena | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 31.01.2026 | Mantova | H | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2025 | Serie B | Pescara | 4-0 (0-0) | Empoli | I | O |
| 09.02.2021 | Serie B | Empoli | 2-2 (0-0) | Pescara | N | O |
| 17.10.2020 | Serie B | Pescara | 1-2 (1-1) | Empoli | P | O |
| 29.06.2020 | Serie B | Pescara | 1-1 (0-0) | Empoli | N | U |
| 09.11.2019 | Serie B | Empoli | 1-2 (1-2) | Pescara | I | O |
| 18.08.2019 | Coppa Italia | Empoli | 1-1 (1-1) | Pescara | N | U |
| 25.03.2018 | Serie B | Pescara | 0-1 (0-1) | Empoli | P | U |
| 24.10.2017 | Serie B | Empoli | 3-1 (2-0) | Pescara | P | O |
| 08.04.2017 | Serie A | Empoli | 1-1 (1-1) | Pescara | N | U |
| 06.11.2016 | Serie A | Pescara | 0-4 (0-3) | Empoli | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.8% | 93.8% | 92.8% | 92.8% | 95.2% | 94.1% | 93.2% |
| 1 | 2.13 12.1% | 2.13 12.1% | 2.12 3.4% | 2.12 13.4% | 2.17 3.8% | 2.15 7.5% | 2.12 14.0% |
| X | 3.35 6.9% | 3.35 6.9% | 3.35 1.5% | 3.25 5.8% | 3.41 2.6% | 3.40 2.9% | 3.40 4.2% |
| 2 | 3.35 9.5% | 3.35 9.5% | 3.25 3.0% | 3.35 5.6% | 3.38 3.2% | 3.30 9.6% | 3.25 18.8% |
| 0-2 | 1.94 4.4% | 1.94 4.4% | 1.93 1.0% | 1.90 5.0% | 1.96 3.0% | 1.95 2.5% | 1.93 3.5% |
| 3+ | 1.83 4.0% | 1.83 4.0% | 1.78 1.7% | 1.80 4.7% | 1.82 2.8% | 1.83 2.8% | 1.79 3.5% |
| 4+ | 2.85 3.3% | 2.85 3.3% | 3.10 3.3% | 2.92 5.4% | 3.13 4.3% | 3.15 5.0% | 3.10 5.1% |
| GG | 1.66 0.0% | 1.66 0.0% | 1.65 0.0% | 1.66 0.6% | 1.69 1.2% | 1.66 1.2% | 1.67 0.6% |
| NG | 2.09 0.0% | 2.09 0.0% | 2.10 0.0% | 2.10 0.0% | 2.13 1.8% | 2.15 2.4% | 2.10 1.0% |
| I2+ | 2.65 3.5% | 2.65 3.5% | 2.70 0.0% | 2.60 4.0% | 2.77 3.0% | 2.80 1.8% | 2.75 3.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice