Frosinone 5 - 0 Mantova — rezultat
Forma i statistika timova
Frosinone Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Juve Stabia | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.04.2026 | Carrarese | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 18.04.2026 | Modena | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 10.04.2026 | Palermo | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Padova | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 22.03.2026 | Sudtirol | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 18.03.2026 | Bari | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 14.03.2026 | Cesena | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 08.03.2026 | Sampdoria | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 04.03.2026 | Pescara | H | 2-2 (0-2) | N | O |
Mantova Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Monza | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Sudtirol | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 18.04.2026 | Avellino | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 12.04.2026 | Spezia | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 06.04.2026 | Virtus Entella | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 21.03.2026 | Modena | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 17.03.2026 | Cesena | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Empoli | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 08.03.2026 | Juve Stabia | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 04.03.2026 | Palermo | A | 2-1 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.0% | 92.8% | 95.0% | 94.5% | 94.4% | 93.5% |
| 1 | 1.57 2.6% | 1.57 2.6% | 1.55 0.0% | 1.56 2.0% | 1.54 3.1% | 1.57 0.0% | 1.54 1.9% |
| X | 4.39 3.5% | 4.39 3.5% | 4.33 0.7% | 4.20 1.2% | 4.47 1.4% | 4.25 0.0% | 4.55 8.3% |
| 2 | 5.32 3.5% | 5.32 3.5% | 4.95 2.1% | 5.75 15.0% | 5.40 5.9% | 5.35 0.0% | 5.00 6.4% |
| 0-2 | 2.49 3.1% | 2.50 2.7% | 2.60 0.0% | 2.40 0.8% | 2.63 0.0% | 2.45 0.0% | 2.62 2.7% |
| 3+ | 1.54 10.0% | 1.54 10.0% | 1.45 0.0% | 1.51 0.7% | 1.47 0.0% | 1.53 0.0% | 1.44 0.7% |
| 4+ | 2.32 8.4% | 2.34 9.3% | 2.15 2.3% | 2.22 0.0% | 2.23 0.5% | 2.35 0.0% | 2.15 1.4% |
| GG | 1.61 5.9% | 1.62 6.6% | 1.53 0.0% | 1.56 1.9% | 1.58 1.3% | 1.61 0.0% | 1.53 0.7% |
| NG | 2.31 2.5% | 2.32 2.1% | 2.35 0.0% | 2.27 2.3% | 2.34 2.1% | 2.25 0.0% | 2.35 0.0% |
| I2+ | 2.32 8.4% | 2.34 9.3% | 2.15 0.0% | 2.15 0.9% | 2.21 0.0% | 2.30 0.0% | 2.15 1.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice