Mantova 1 - 0 Virtus Entella — rezultat
06.04.2026 13:00 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Mantova Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Modena | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 17.03.2026 | Cesena | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Empoli | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 08.03.2026 | Juve Stabia | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 04.03.2026 | Palermo | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 01.03.2026 | Carrarese | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Sampdoria | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Catanzaro | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 10.02.2026 | Reggiana | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.02.2026 | Bari | H | 2-1 (1-1) | P | O |
Virtus Entella Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | Reggiana | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Pescara | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 15.03.2026 | Avellino | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 07.03.2026 | Sudtirol | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Modena | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 27.02.2026 | Monza | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 21.02.2026 | Catanzaro | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 14.02.2026 | Palermo | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 10.02.2026 | Cesena | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 07.02.2026 | Spezia | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2025 | Serie B | Virtus Entella | 1-0 (1-0) | Mantova | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.9% | 93.8% | 92.9% | 95.2% | 95.2% | 94.1% | 93.4% |
| 1 | 2.40 34.1% | 2.38 33.0% | 2.38 23.3% | 2.47 40.3% | 2.31 20.3% | 2.40 24.4% | 2.38 31.5% |
| X | 3.08 9.9% | 3.05 10.8% | 3.10 7.5% | 3.05 4.7% | 3.23 5.0% | 3.20 4.5% | 3.10 7.5% |
| 2 | 3.09 33.1% | 3.14 32.0% | 3.00 22.1% | 3.15 28.4% | 3.25 21.1% | 3.00 26.8% | 3.05 28.2% |
| 0-2 | 1.69 5.6% | 1.69 5.6% | 1.68 4.0% | 1.66 4.6% | 1.70 4.0% | 1.68 6.7% | 1.68 5.1% |
| 3+ | 2.13 7.0% | 2.13 7.0% | 2.10 6.1% | 2.10 6.6% | 2.12 5.0% | 2.15 8.6% | 2.08 7.2% |
| 4+ | 3.62 9.7% | 3.62 9.7% | 3.90 8.3% | 3.70 10.4% | 3.96 7.9% | 4.00 12.7% | 3.90 9.9% |
| GG | 1.82 1.6% | 1.81 2.2% | 1.85 0.0% | 1.83 0.0% | 1.89 0.5% | 1.90 2.7% | 1.87 0.5% |
| NG | 1.88 1.1% | 1.90 2.2% | 1.83 0.0% | 1.87 0.0% | 1.85 0.0% | 1.84 3.2% | 1.83 1.7% |
| I2+ | 3.10 7.3% | 3.10 7.3% | 3.15 5.0% | 3.05 5.2% | 3.18 4.6% | 3.20 6.7% | 3.15 6.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice