Modena 1 - 2 Frosinone — rezultat
Forma i statistika timova
Modena Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2026 | Catanzaro | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 11.04.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Bari | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 21.03.2026 | Mantova | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.03.2026 | Spezia | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Cesena | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Virtus Entella | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Padova | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 22.02.2026 | Juve Stabia | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 14.02.2026 | Carrarese | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Frosinone Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2026 | Palermo | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Padova | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 22.03.2026 | Sudtirol | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 18.03.2026 | Bari | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 14.03.2026 | Cesena | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 08.03.2026 | Sampdoria | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 04.03.2026 | Pescara | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Catanzaro | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 20.02.2026 | Empoli | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 15.02.2026 | Spezia | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | Serie B | Frosinone | 2-2 (1-0) | Modena | N | O |
| 18.01.2025 | Serie B | Modena | 1-1 (1-0) | Frosinone | N | U |
| 27.08.2024 | Serie B | Frosinone | 1-1 (0-0) | Modena | N | U |
| 14.01.2023 | Serie B | Frosinone | 2-1 (0-0) | Modena | I | O |
| 14.08.2022 | Serie B | Modena | 0-1 (0-1) | Frosinone | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.3% | 93.3% | 93.0% | 95.2% | 95.2% | 94.4% | 93.4% |
| 1 | 2.70 25.6% | 2.70 25.6% | 2.55 21.4% | 2.72 31.4% | 2.69 24.5% | 2.60 20.9% | 2.60 23.8% |
| X | 3.35 4.3% | 3.35 4.3% | 3.75 7.1% | 3.40 2.9% | 3.68 6.7% | 3.45 1.5% | 3.60 7.5% |
| 2 | 2.48 21.5% | 2.48 21.5% | 2.40 23.8% | 2.57 17.1% | 2.46 26.8% | 2.60 21.2% | 2.45 18.3% |
| 0-2 | 2.19 2.3% | 2.19 2.3% | 2.25 12.5% | 2.15 1.4% | 2.29 11.2% | 2.24 9.3% | 2.25 8.7% |
| 3+ | 1.65 1.8% | 1.65 1.8% | 1.58 8.7% | 1.62 1.8% | 1.61 7.5% | 1.63 6.9% | 1.58 4.2% |
| 4+ | 2.42 3.6% | 2.42 3.6% | 2.50 13.8% | 2.47 3.9% | 2.57 12.3% | 2.60 10.3% | 2.55 7.3% |
| GG | 1.50 3.2% | 1.50 3.2% | 1.50 6.3% | 1.50 4.5% | 1.53 6.7% | 1.51 6.8% | 1.51 3.8% |
| NG | 2.42 5.2% | 2.42 5.2% | 2.40 11.6% | 2.42 6.6% | 2.46 11.3% | 2.45 11.4% | 2.40 8.1% |
| I2+ | 2.39 0.8% | 2.39 0.8% | 2.38 10.2% | 2.40 1.3% | 2.42 9.0% | 2.50 7.4% | 2.38 4.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice