Monza 2 - 1 Juve Stabia — rezultat
19.05.2026 18:00 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Monza Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Juve Stabia | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 08.05.2026 | Empoli | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 01.05.2026 | Mantova | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 24.04.2026 | Modena | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 17.04.2026 | Sampdoria | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 11.04.2026 | Bari | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Catanzaro | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Venezia | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.03.2026 | Reggiana | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Palermo | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Juve Stabia Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Monza | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 12.05.2026 | Modena | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 08.05.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 01.05.2026 | Frosinone | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Pescara | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Catanzaro | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Cesena | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Venezia | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 21.03.2026 | Spezia | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Palermo | A | 2-2 (0-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Serie B | Juve Stabia | 2-2 (0-0) | Monza | N | O |
| 15.02.2026 | Serie B | Monza | 2-1 (0-1) | Juve Stabia | P | O |
| 30.11.2025 | Serie B | Juve Stabia | 2-2 (1-1) | Monza | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 96.5% | – | – | – | 94.3% | – |
| 1 | 1.94 19.0% | 1.97 21.6% | - | - | - | 1.93 17.0% | - |
| X | 3.24 19.4% | 3.30 17.5% | - | - | - | 3.20 12.3% | - |
| 2 | 4.36 16.2% | 4.44 14.6% | - | - | - | 4.35 21.6% | - |
| 0-2 | 1.74 10.8% | 1.75 8.9% | - | - | - | 1.68 13.0% | - |
| 3+ | 2.10 13.5% | 2.11 15.9% | - | - | - | 2.15 16.2% | - |
| 4+ | 3.62 18.3% | 3.44 14.7% | - | - | - | 4.00 25.0% | - |
| GG | 1.91 1.1% | 1.87 1.1% | - | - | - | 1.95 7.1% | - |
| NG | 1.89 1.0% | 1.85 1.1% | - | - | - | 1.79 5.8% | - |
| I2+ | 3.11 14.3% | 3.10 17.0% | - | - | - | 3.20 14.3% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice