Pescara 1 - 1 Spezia — rezultat
Forma i statistika timova
Pescara Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Padova | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Juve Stabia | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.04.2026 | Carrarese | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 11.04.2026 | Sampdoria | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 06.04.2026 | Reggiana | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 22.03.2026 | Empoli | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 18.03.2026 | Virtus Entella | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.03.2026 | Sudtirol | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Bari | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 04.03.2026 | Frosinone | A | 2-2 (0-2) | N | O |
Spezia Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Venezia | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 25.04.2026 | Catanzaro | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 18.04.2026 | Sudtirol | H | 6-1 (3-1) | P | O |
| 12.04.2026 | Mantova | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 06.04.2026 | Carrarese | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 21.03.2026 | Juve Stabia | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 17.03.2026 | Empoli | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.03.2026 | Modena | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Monza | H | 4-2 (2-2) | P | O |
| 03.03.2026 | Padova | A | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.12.2025 | Serie B | Spezia | 2-1 (1-1) | Pescara | I | O |
| 04.03.2020 | Serie B | Spezia | 2-0 (0-0) | Pescara | I | U |
| 19.10.2019 | Serie B | Pescara | 1-2 (1-0) | Spezia | I | O |
| 03.03.2019 | Serie B | Pescara | 2-0 (1-0) | Spezia | P | U |
| 19.10.2018 | Serie B | Spezia | 1-3 (1-2) | Pescara | P | O |
| 22.04.2018 | Serie B | Pescara | 3-2 (2-0) | Spezia | P | O |
| 25.11.2017 | Serie B | Spezia | 4-0 (1-0) | Pescara | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 94.9% | 93.0% | 94.8% | 95.3% | 94.1% | 93.6% |
| 1 | 2.09 2.3% | 2.09 2.3% | 2.15 0.0% | 2.10 2.3% | 2.11 1.9% | 2.15 0.0% | 2.12 0.0% |
| X | 3.87 6.9% | 3.87 6.9% | 3.85 6.9% | 3.75 10.3% | 4.02 9.2% | 3.40 0.0% | 3.80 7.0% |
| 2 | 3.16 2.6% | 3.16 2.6% | 2.85 5.0% | 3.20 4.9% | 3.06 4.4% | 3.30 0.0% | 3.00 1.7% |
| 0-2 | 2.74 17.6% | 2.75 18.0% | 2.75 22.2% | 2.72 23.6% | 2.78 20.9% | 2.70 20.5% | 2.75 22.2% |
| 3+ | 1.46 7.6% | 1.46 7.6% | 1.40 11.4% | 1.40 12.5% | 1.58 1.3% | 1.45 11.0% | 1.41 10.2% |
| 4+ | 2.12 7.4% | 2.03 11.4% | 2.05 18.0% | 2.00 18.4% | 2.10 6.7% | 2.15 17.3% | 2.07 17.2% |
| GG | 1.43 3.4% | 1.39 6.1% | 1.38 8.0% | 1.38 9.2% | 1.41 8.4% | 1.39 10.9% | 1.39 7.9% |
| NG | 2.82 14.2% | 3.06 23.9% | 2.80 16.7% | 2.82 20.0% | 2.84 16.4% | 2.85 21.3% | 2.80 17.6% |
| I2+ | 2.12 8.2% | 2.14 7.4% | 2.10 11.8% | 2.10 9.5% | 2.13 11.6% | 2.15 14.0% | 2.10 11.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice