Reggiana 1 - 0 Sampdoria — rezultat
Forma i statistika timova
Reggiana Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Modena | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 25.04.2026 | Palermo | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 19.04.2026 | Padova | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.04.2026 | Carrarese | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Pescara | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 22.03.2026 | Virtus Entella | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 17.03.2026 | Monza | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Bari | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Venezia | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Sudtirol | H | 0-4 (0-1) | I | O |
Sampdoria Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Sudtirol | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 25.04.2026 | Cesena | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.04.2026 | Monza | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 11.04.2026 | Pescara | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 06.04.2026 | Empoli | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.03.2026 | Avellino | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 18.03.2026 | Carrarese | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 14.03.2026 | Venezia | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Frosinone | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 04.03.2026 | Juve Stabia | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.12.2025 | Serie B | Sampdoria | 2-1 (1-1) | Reggiana | I | O |
| 16.03.2025 | Serie B | Reggiana | 2-2 (1-0) | Sampdoria | N | O |
| 24.08.2024 | Serie B | Sampdoria | 0-1 (0-0) | Reggiana | P | U |
| 05.05.2024 | Serie B | Sampdoria | 1-0 (1-0) | Reggiana | I | U |
| 16.12.2023 | Serie B | Reggiana | 1-2 (0-1) | Sampdoria | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.1% | 95.1% | 92.6% | 95.1% | 95.3% | 94.3% | 93.2% |
| 1 | 3.24 5.3% | 3.24 5.3% | 3.25 5.8% | 3.10 7.5% | 3.20 13.0% | 3.25 9.7% | 3.15 6.0% |
| X | 3.29 1.5% | 3.29 1.5% | 3.15 3.3% | 3.30 8.2% | 3.35 8.1% | 3.15 3.1% | 3.15 3.3% |
| 2 | 2.28 6.5% | 2.28 6.5% | 2.20 0.0% | 2.35 8.3% | 2.28 4.1% | 2.30 9.5% | 2.28 6.0% |
| 0-2 | 1.72 3.0% | 1.72 3.0% | 1.73 8.1% | 1.70 7.6% | 1.76 8.6% | 1.75 9.4% | 1.73 8.1% |
| 3+ | 2.12 1.9% | 2.14 0.9% | 2.00 9.1% | 2.02 10.2% | 2.04 9.7% | 2.05 10.9% | 2.00 9.1% |
| 4+ | 4.02 5.2% | 4.05 6.0% | 3.65 14.1% | 3.45 13.8% | 3.73 14.4% | 3.75 13.8% | 3.70 11.9% |
| GG | 1.82 2.2% | 1.84 1.1% | 1.80 7.7% | 1.80 6.3% | 1.83 9.0% | 1.84 8.0% | 1.81 7.7% |
| NG | 1.98 7.6% | 1.99 8.2% | 1.90 9.8% | 1.90 6.7% | 1.95 11.4% | 1.90 8.6% | 1.92 11.0% |
| I2+ | 2.94 6.7% | 3.18 1.0% | 3.00 9.1% | 2.95 9.2% | 3.07 9.2% | 3.10 10.1% | 3.05 7.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice