Hapoel Acre 0 - 3 Bnei Yehuda — rezultat
31.08.2026 16:00 • Izrael - Liga Leumit
Forma i statistika timova
Hapoel Acre Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Kafr Qasim | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 18.08.2026 | Maccabi Kiryat Gat | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 25.05.2026 | Hapoel Nazareth Illit | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 19.05.2026 | Hapoel Hadera | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.05.2026 | Ironi Modi'in | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 08.05.2026 | Hapoel Ra'anana | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 05.05.2026 | Kafr Qasim | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.04.2026 | Hapoel Afula | H | 4-1 (0-1) | P | O |
| 24.04.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | H | 0-0 | I | U |
| 24.04.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Bnei Yehuda Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Hapoel Kfar Shalem | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 18.08.2026 | Maccabi Bnei Raina | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 25.05.2026 | Maccabi Herzliya | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.05.2026 | Maccabi Petah Tikva | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 15.05.2026 | Kiryat Yam SC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.05.2026 | Hapoel Kfar Shalem | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 05.05.2026 | Hapoel Kfar Saba | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 01.05.2026 | Hapoel Rishon LeZion | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 27.04.2026 | Hapoel Ramat Gan | H | 0-0 | I | U |
| 27.04.2026 | Hapoel Ramat Gan | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2026 | Liga Leumit | Bnei Yehuda | 2-1 (1-1) | Hapoel Acre | I | O |
| 05.10.2025 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 2-0 (2-0) | Bnei Yehuda | P | U |
| 03.01.2025 | Liga Leumit | Bnei Yehuda | 0-1 (0-0) | Hapoel Acre | P | U |
| 29.08.2024 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 1-3 (1-0) | Bnei Yehuda | I | O |
| 23.02.2024 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 2-1 (0-0) | Bnei Yehuda | P | O |
| 17.11.2023 | Liga Leumit | Bnei Yehuda | 3-4 (2-2) | Hapoel Acre | P | O |
| 07.04.2023 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 2-2 (2-2) | Bnei Yehuda | N | O |
| 14.02.2023 | Liga Leumit | Bnei Yehuda | 1-3 (1-2) | Hapoel Acre | P | O |
| 24.10.2022 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 1-0 (1-0) | Bnei Yehuda | P | U |
| 18.03.2022 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 1-1 (0-0) | Bnei Yehuda | N | U |
| 10.12.2021 | Liga Leumit | Bnei Yehuda | 2-1 (1-0) | Hapoel Acre | I | O |
| 13.01.2018 | Ligat Ha'al | Bnei Yehuda | 2-1 (0-1) | Hapoel Acre | I | O |
| 23.09.2017 | Ligat Ha'al | Hapoel Acre | 1-1 (1-1) | Bnei Yehuda | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.6% | 90.9% | 91.6% | 91.7% | 90.3% |
| 1 | 6.99 56.0% | 6.99 56.0% | 5.10 21.4% | 6.20 47.6% | 7.00 47.7% | 7.10 31.5% | 6.70 47.3% |
| X | 4.10 19.2% | 4.10 19.2% | 3.95 8.2% | 4.35 24.3% | 4.18 20.5% | 4.25 10.4% | 4.10 20.6% |
| 2 | 1.40 17.6% | 1.40 17.6% | 1.50 9.1% | 1.41 19.9% | 1.41 17.1% | 1.40 9.7% | 1.40 16.7% |
| 0-2 | 1.93 6.6% | 1.93 6.6% | 1.85 2.8% | 1.95 7.1% | 1.98 7.6% | 1.91 2.1% | 1.97 7.7% |
| 3+ | 1.76 6.4% | 1.76 6.4% | 1.78 2.7% | 1.77 6.8% | 1.73 7.0% | 1.80 1.6% | 1.72 7.0% |
| 4+ | 2.83 9.9% | 2.83 9.9% | 3.10 4.6% | 2.82 9.0% | 2.94 10.6% | 3.05 3.2% | 2.90 10.8% |
| GG | 1.92 6.7% | 1.92 6.7% | 1.88 4.4% | 2.00 9.9% | 2.01 8.6% | 2.05 10.8% | 2.00 8.1% |
| NG | 1.76 5.9% | 1.76 5.9% | 1.73 2.8% | 1.72 8.5% | 1.69 7.1% | 1.66 8.8% | 1.68 7.2% |
| I2+ | 2.56 6.9% | 2.56 6.9% | 2.70 3.6% | 2.47 6.8% | 2.63 6.7% | 2.75 1.8% | 2.62 6.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice