Hapoel Kfar Shalem 3 - 2 Kiryat Yam SC — rezultat
30.08.2026 16:00 • Izrael - Liga Leumit
Forma i statistika timova
Hapoel Kfar Shalem Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Bnei Yehuda | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 18.08.2026 | Kafr Qasim | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.05.2026 | Hapoel Rishon LeZion | A | 2-6 (1-2) | P | O |
| 20.05.2026 | Kiryat Yam SC | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 15.05.2026 | Hapoel Ramat Gan | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 08.05.2026 | Bnei Yehuda | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 05.05.2026 | Maccabi Herzliya | A | 4-2 (0-2) | I | O |
| 30.04.2026 | Hapoel Kfar Saba | H | 2-4 (2-1) | I | O |
| 24.04.2026 | Maccabi Petah Tikva | H | 0-0 | I | U |
| 24.04.2026 | Maccabi Petah Tikva | A | 2-3 (0-1) | P | O |
Kiryat Yam SC Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Maccabi Bnei Raina | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 18.08.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | A | 2-6 (1-3) | P | O |
| 25.05.2026 | Maccabi Petah Tikva | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.05.2026 | Hapoel Kfar Shalem | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 15.05.2026 | Bnei Yehuda | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 11.05.2026 | Hapoel Kfar Saba | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 05.05.2026 | Hapoel Rishon LeZion | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 01.05.2026 | Hapoel Ramat Gan | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 27.04.2026 | Maccabi Herzliya | H | 0-0 | I | U |
| 27.04.2026 | Maccabi Herzliya | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | Liga Leumit | Hapoel Kfar Shalem | 2-1 (2-1) | Kiryat Yam SC | P | O |
| 02.02.2026 | Liga Leumit | Hapoel Kfar Shalem | 1-0 (0-0) | Kiryat Yam SC | P | U |
| 28.09.2025 | Liga Leumit | Kiryat Yam SC | 2-0 (0-0) | Hapoel Kfar Shalem | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.9% | 89.9% | 90.0% | 91.8% | 91.9% | 91.8% | 90.3% |
| 1 | 2.50 3.1% | 2.50 3.1% | 2.45 3.9% | 2.60 1.9% | 2.46 4.3% | 2.65 0.0% | 2.47 3.1% |
| X | 3.22 0.0% | 3.22 0.0% | 3.30 0.0% | 3.25 1.5% | 3.51 0.0% | 3.20 0.0% | 3.30 0.0% |
| 2 | 2.49 3.3% | 2.49 3.3% | 2.50 4.2% | 2.52 2.9% | 2.52 4.6% | 2.50 0.0% | 2.50 4.2% |
| 0-2 | 2.01 0.5% | 2.01 0.5% | 2.00 0.0% | 2.05 0.0% | 2.04 0.0% | 2.06 0.0% | 2.03 0.5% |
| 3+ | 1.70 0.6% | 1.70 0.6% | 1.65 0.0% | 1.68 0.6% | 1.69 0.0% | 1.68 0.0% | 1.69 0.0% |
| 4+ | 2.66 0.0% | 2.66 0.0% | 2.80 0.0% | 2.57 1.2% | 2.83 0.0% | 2.70 0.0% | 2.80 0.0% |
| GG | 1.55 0.0% | 1.55 0.0% | 1.55 0.0% | 1.56 0.6% | 1.58 0.0% | 1.54 0.0% | 1.57 0.0% |
| NG | 2.24 0.0% | 2.24 0.0% | 2.20 0.0% | 2.27 0.9% | 2.23 0.0% | 2.25 0.0% | 2.22 0.0% |
| I2+ | 2.47 1.2% | 2.47 1.2% | 2.55 0.0% | 2.40 0.0% | 2.58 0.0% | 2.55 0.0% | 2.55 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice