Hapoel Rishon LeZion 2 - 1 Kafr Qasim — rezultat
30.08.2026 16:00 • Izrael - Liga Leumit
Forma i statistika timova
Hapoel Rishon LeZion Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Maccabi Kiryat Gat | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 24.08.2026 | Kiryat Gat | A | 0-0 | I | U |
| 18.08.2026 | Hapoel Kfar Saba | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.05.2026 | Hapoel Kfar Shalem | H | 2-6 (1-2) | I | O |
| 20.05.2026 | Hapoel Ramat Gan | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 15.05.2026 | Maccabi Herzliya | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 11.05.2026 | Maccabi Petah Tikva | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 05.05.2026 | Kiryat Yam SC | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 01.05.2026 | Bnei Yehuda | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 27.04.2026 | Hapoel Kfar Saba | A | 0-0 | I | U |
Kafr Qasim Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Hapoel Acre | H | 4-0 (0-0) | P | O |
| 18.08.2026 | Hapoel Kfar Shalem | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 25.05.2026 | Hapoel Afula | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 19.05.2026 | Hapoel Ra'anana | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 15.05.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 11.05.2026 | Hapoel Nazareth Illit | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.05.2026 | Hapoel Acre | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.05.2026 | Ironi Modi'in | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 24.04.2026 | Hapoel Hadera | A | 0-0 | I | U |
| 24.04.2026 | Hapoel Hadera | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2026 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 0-2 (0-1) | Kafr Qasim | I | U |
| 31.10.2025 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 3-0 (1-0) | Hapoel Rishon LeZion | I | O |
| 06.01.2025 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 0-1 (0-1) | Kafr Qasim | I | U |
| 29.08.2024 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 1-1 (0-0) | Hapoel Rishon LeZion | N | U |
| 07.05.2024 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 2-0 (1-0) | Hapoel Rishon LeZion | I | U |
| 19.01.2024 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 0-2 (0-1) | Kafr Qasim | I | U |
| 07.09.2023 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 1-1 (1-1) | Hapoel Rishon LeZion | N | U |
| 03.04.2023 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 1-1 (0-0) | Kafr Qasim | N | U |
| 10.03.2023 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 0-0 (0-0) | Hapoel Rishon LeZion | N | U |
| 07.12.2022 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 0-1 (0-1) | Kafr Qasim | I | U |
| 28.12.2021 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 2-1 (0-1) | Hapoel Rishon LeZion | I | O |
| 02.09.2021 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 1-2 (0-1) | Kafr Qasim | I | O |
| 02.04.2021 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 3-0 (1-0) | Hapoel Rishon LeZion | I | O |
| 18.12.2020 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 3-0 (1-0) | Kafr Qasim | P | O |
| 11.06.2020 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 1-2 (1-1) | Kafr Qasim | I | O |
| 03.01.2020 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 2-2 (2-1) | Kafr Qasim | N | O |
| 08.09.2019 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 0-1 (0-1) | Hapoel Rishon LeZion | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.2% | 91.8% | 91.8% | 91.7% | 89.9% |
| 1 | 1.93 1.5% | 1.93 1.5% | 1.93 1.0% | 2.00 3.4% | 1.97 2.0% | 1.98 3.4% | 1.93 4.9% |
| X | 3.55 8.2% | 3.55 8.2% | 3.60 10.8% | 3.50 7.7% | 3.59 10.1% | 3.60 5.9% | 3.55 10.9% |
| 2 | 3.32 4.9% | 3.32 4.9% | 3.20 7.2% | 3.30 1.5% | 3.30 6.0% | 3.25 0.0% | 3.20 3.0% |
| 0-2 | 2.12 20.5% | 2.12 20.5% | 2.15 22.9% | 2.05 18.5% | 2.16 22.0% | 2.06 10.2% | 2.18 23.9% |
| 3+ | 1.63 15.5% | 1.63 15.5% | 1.58 16.8% | 1.68 14.7% | 1.62 16.1% | 1.68 8.2% | 1.59 17.6% |
| 4+ | 2.52 23.2% | 2.52 23.2% | 2.55 26.1% | 2.65 19.7% | 2.63 24.6% | 2.70 14.3% | 2.60 25.7% |
| GG | 1.54 12.5% | 1.54 12.5% | 1.53 12.6% | 1.61 10.6% | 1.56 12.4% | 1.59 5.9% | 1.54 13.5% |
| NG | 2.26 18.3% | 2.26 18.3% | 2.25 19.7% | 2.20 15.8% | 2.27 18.2% | 2.20 10.0% | 2.28 19.4% |
| I2+ | 2.36 16.6% | 2.36 16.6% | 2.40 17.2% | 2.42 12.6% | 2.46 16.0% | 2.55 8.9% | 2.45 16.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice