Ironi Modi'in 1 - 3 Ashdod — rezultat
24.09.2026 16:00 • Izrael - Liga Leumit
Mečevi iz lige Izrael - Liga Leumit
Tabele Izrael - Liga Leumit
Liga Leumit
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ashdod | 10 | 8 | 1 | 1 | 22 | 8 | 14 | 3 | 25 |
| 2 | Bnei Yehuda | 9 | 7 | 2 | 0 | 20 | 7 | 13 | 3 | 23 |
| 3 | Hapoel Rishon LeZion | 9 | 6 | 2 | 1 | 18 | 9 | 9 | 3 | 20 |
| 4 | Kiryat Yam SC | 10 | 6 | 1 | 3 | 27 | 16 | 11 | 4.3 | 19 |
| 5 | Hapoel Afula | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 13 | 5 | 3.1 | 18 |
| 6 | Hapoel Kfar Shalem | 9 | 5 | 2 | 2 | 19 | 18 | 1 | 4.1 | 17 |
| 7 | Hapoel Ra'anana | 9 | 5 | 0 | 4 | 20 | 13 | 7 | 3.7 | 15 |
| 8 | Kafr Qasim | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 13 |
| 9 | Maccabi Bnei Raina | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 13 | 0 | 2.9 | 13 |
| 10 | Ironi Modi'in | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 17 | -2 | 3.2 | 11 |
| 11 | Maccabi Kiryat Gat | 10 | 2 | 4 | 4 | 9 | 11 | -2 | 2 | 10 |
| 12 | Maccabi Ahi Nazareth | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 17 | -7 | 2.7 | 10 |
| 13 | Maccabi Herzliya | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 13 | -4 | 2.2 | 9 |
| 14 | Hapoel Kfar Saba | 10 | 3 | 0 | 7 | 15 | 24 | -9 | 3.9 | 9 |
| 15 | Maccabi Kabilio Jaffa | 10 | 2 | 0 | 8 | 7 | 22 | -15 | 2.9 | 6 |
| 16 | Hapoel Acre | 9 | 0 | 1 | 8 | 0 | 23 | -23 | 2.6 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Rishon LeZion | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 3 | 9 | 3 | 15 |
| 2 | Ashdod | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.2 | 13 |
| 3 | Hapoel Kfar Shalem | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 7 | 6 | 4 | 13 |
| 4 | Kiryat Yam SC | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 4 | 8 | 3.2 | 12 |
| 5 | Hapoel Afula | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 8 | 2 | 3 | 9 |
| 6 | Bnei Yehuda | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 8 |
| 7 | Kafr Qasim | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 7 |
| 8 | Hapoel Ra'anana | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 6 |
| 9 | Maccabi Bnei Raina | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 4 | 3 |
| 10 | Hapoel Kfar Saba | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 3 |
| 11 | Maccabi Herzliya | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 10 | -5 | 3 | 3 |
| 12 | Maccabi Ahi Nazareth | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 13 | Maccabi Kabilio Jaffa | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 15 | -10 | 3.3 | 3 |
| 14 | Maccabi Kiryat Gat | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 15 | Ironi Modi'in | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 1 |
| 16 | Hapoel Acre | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 12 | -12 | 2.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bnei Yehuda | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 4 | 10 | 3.6 | 15 |
| 2 | Ashdod | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.8 | 12 |
| 3 | Ironi Modi'in | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3 | 10 |
| 4 | Maccabi Bnei Raina | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 10 |
| 5 | Hapoel Afula | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 9 |
| 6 | Hapoel Ra'anana | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 4 | 9 |
| 7 | Maccabi Kiryat Gat | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 8 |
| 8 | Kiryat Yam SC | 5 | 2 | 1 | 2 | 15 | 12 | 3 | 5.4 | 7 |
| 9 | Maccabi Ahi Nazareth | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 7 |
| 10 | Maccabi Herzliya | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 6 |
| 11 | Kafr Qasim | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 6 |
| 12 | Hapoel Kfar Saba | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 14 | -5 | 3.8 | 6 |
| 13 | Hapoel Rishon LeZion | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 14 | Hapoel Kfar Shalem | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 15 | Maccabi Kabilio Jaffa | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 3 |
| 16 | Hapoel Acre | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | -11 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Ironi Modi'in Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2026 | Kiryat Yam SC | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 10.09.2026 | Bnei Yehuda | H | 2-4 (0-3) | I | O |
| 07.09.2026 | Kafr Qasim | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | Maccabi Kiryat Gat | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.08.2026 | Hapoel Kfar Saba | A | 1-4 (0-0) | P | O |
| 18.08.2026 | Maccabi Herzliya | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 25.05.2026 | Hapoel Ra'anana | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 19.05.2026 | Hapoel Nazareth Illit | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 14.05.2026 | Hapoel Acre | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 08.05.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | H | 4-1 (2-1) | P | O |
Ashdod Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2026 | Hapoel Rishon LeZion | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 14.09.2026 | Hapoel Acre | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 06.09.2026 | Hapoel Kfar Shalem | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 31.08.2026 | Maccabi Bnei Raina | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 24.08.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 18.08.2026 | Hapoel Afula | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 18.05.2026 | Ironi Kiryat Shmona | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 13.05.2026 | Hapoel Katamon | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 10.05.2026 | Hapoel Haifa | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.05.2026 | Ironi Tiberias | H | 0-3 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.2% | 91.5% | 91.6% | 91.8% | 90.2% |
| 1 | 7.00 55.6% | 7.00 55.6% | 6.75 70.9% | 6.10 38.6% | 7.05 71.5% | 7.00 21.7% | 6.75 70.9% |
| X | 4.55 22.3% | 4.55 22.3% | 4.45 30.9% | 4.65 22.4% | 4.55 31.5% | 4.50 5.9% | 4.45 30.9% |
| 2 | 1.34 17.3% | 1.34 17.3% | 1.36 23.6% | 1.40 15.7% | 1.37 23.9% | 1.38 6.1% | 1.36 23.6% |
| 0-2 | 2.20 11.1% | 2.20 11.1% | 2.20 15.8% | 2.20 10.0% | 2.24 16.1% | 2.20 8.4% | 2.22 15.6% |
| 3+ | 1.57 8.2% | 1.57 8.2% | 1.55 11.4% | 1.58 8.1% | 1.58 10.7% | 1.60 5.9% | 1.57 11.3% |
| 4+ | 2.41 10.7% | 2.41 10.7% | 2.50 16.7% | 2.45 9.9% | - | 2.55 7.3% | 2.50 18.0% |
| GG | 1.79 5.3% | 1.79 5.3% | 1.83 7.6% | 1.83 4.6% | 1.86 8.1% | 1.90 2.7% | 1.86 7.5% |
| NG | 1.88 5.5% | 1.88 5.5% | 1.78 8.7% | 1.88 4.6% | 1.81 9.0% | 1.77 2.7% | 1.80 9.1% |
| I2+ | 2.22 6.7% | 2.22 6.7% | 2.35 11.3% | 2.25 8.2% | 2.40 11.1% | 2.40 7.7% | 2.38 11.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice