Kafr Qasim 3 - 0 Hapoel Rishon LeZion — rezultat
31.10.2025 13:00 • Izrael - Liga Leumit
Forma i statistika timova
Kafr Qasim Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2025 | Shimshon Tel Aviv | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 24.10.2025 | Maccabi Herzliya | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.10.2025 | Kiryat Yam SC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.10.2025 | Hapoel Nazareth Illit | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.10.2025 | Hapoel Ra'anana | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 28.09.2025 | Hapoel Afula | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 21.09.2025 | Bnei Yehuda | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 14.09.2025 | Maccabi Petah Tikva | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 08.09.2025 | Maccabi Kabilio Jaffa | H | 4-2 (1-0) | P | O |
| 31.08.2025 | Hapoel Acre | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Hapoel Rishon LeZion Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2025 | Kfar Saba 1928 | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 24.10.2025 | Hapoel Ramat Gan | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 17.10.2025 | Hapoel Kfar Saba | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 12.10.2025 | Hapoel Kfar Shalem | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Ironi Modi'in | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 29.09.2025 | Maccabi Herzliya | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Kiryat Yam SC | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 15.09.2025 | Hapoel Nazareth Illit | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 08.09.2025 | Hapoel Ra'anana | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.09.2025 | Hapoel Afula | A | 0-3 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2025 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 0-1 (0-1) | Kafr Qasim | P | U |
| 29.08.2024 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 1-1 (0-0) | Hapoel Rishon LeZion | N | U |
| 07.05.2024 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 2-0 (1-0) | Hapoel Rishon LeZion | P | U |
| 19.01.2024 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 0-2 (0-1) | Kafr Qasim | P | U |
| 07.09.2023 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 1-1 (1-1) | Hapoel Rishon LeZion | N | U |
| 03.04.2023 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 1-1 (0-0) | Kafr Qasim | N | U |
| 10.03.2023 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 0-0 (0-0) | Hapoel Rishon LeZion | N | U |
| 07.12.2022 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 0-1 (0-1) | Kafr Qasim | P | U |
| 28.12.2021 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 2-1 (0-1) | Hapoel Rishon LeZion | P | O |
| 02.09.2021 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 1-2 (0-1) | Kafr Qasim | P | O |
| 02.04.2021 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 3-0 (1-0) | Hapoel Rishon LeZion | P | O |
| 18.12.2020 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 3-0 (1-0) | Kafr Qasim | I | O |
| 11.06.2020 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 1-2 (1-1) | Kafr Qasim | P | O |
| 03.01.2020 | Liga Leumit | Hapoel Rishon LeZion | 2-2 (2-1) | Kafr Qasim | N | O |
| 08.09.2019 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 0-1 (0-1) | Hapoel Rishon LeZion | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | – | 91.8% | 91.8% | 91.5% | 89.8% |
| 1 | 2.73 17.2% | 2.73 17.2% | - | 2.75 18.5% | 2.69 15.0% | 2.75 19.6% | 2.65 19.4% |
| X | 3.15 1.6% | 3.15 1.6% | - | 3.20 1.5% | 3.27 1.6% | 3.20 1.5% | 3.05 1.7% |
| 2 | 2.35 16.1% | 2.35 16.1% | - | 2.42 14.2% | 2.43 14.7% | 2.40 15.8% | 2.45 19.7% |
| 0-2 | 1.69 0.0% | 1.69 0.0% | - | 1.69 0.6% | 1.70 0.0% | 1.66 2.4% | 1.69 3.0% |
| 3+ | 2.05 0.0% | 2.05 0.0% | - | 2.05 1.0% | 2.03 0.0% | 2.10 2.4% | 2.02 3.8% |
| 4+ | 3.50 0.0% | 3.50 0.0% | - | 3.55 2.7% | 3.74 0.0% | 3.80 2.7% | 3.75 5.1% |
| GG | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | - | 1.82 1.6% | 1.80 0.0% | 1.85 5.7% | 1.80 4.3% |
| NG | 1.89 0.0% | 1.89 0.0% | - | 1.88 1.6% | 1.90 0.0% | 1.76 7.4% | 1.89 6.2% |
| I2+ | 2.94 0.0% | 2.94 0.0% | - | 2.90 3.3% | 3.05 0.3% | 3.00 3.4% | 3.05 3.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice