Maccabi Bnei Raina 1 - 2 Ashdod — rezultat
31.08.2026 16:00 • Izrael - Liga Leumit
Forma i statistika timova
Maccabi Bnei Raina Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Kiryat Yam SC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 18.08.2026 | Bnei Yehuda | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 18.05.2026 | Maccabi Netanya | H | 1-4 (0-1) | I | O |
| 13.05.2026 | Ironi Tiberias | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Ironi Kiryat Shmona | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 04.05.2026 | Bnei Sakhnin | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 29.04.2026 | Hapoel Katamon | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Ashdod | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 18.04.2026 | Hapoel Haifa | A | 2-3 (2-3) | P | O |
| 11.04.2026 | Bnei Sakhnin | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Ashdod Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 18.08.2026 | Hapoel Afula | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 18.05.2026 | Ironi Kiryat Shmona | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 13.05.2026 | Hapoel Katamon | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 10.05.2026 | Hapoel Haifa | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.05.2026 | Ironi Tiberias | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 28.04.2026 | Bnei Sakhnin | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Maccabi Bnei Raina | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Maccabi Netanya | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 11.04.2026 | Ironi Tiberias | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Ligat Ha'al | Ashdod | 1-2 (0-0) | Maccabi Bnei Raina | P | O |
| 17.01.2026 | Ligat Ha'al | Maccabi Bnei Raina | 0-0 (0-0) | Ashdod | N | U |
| 04.10.2025 | Ligat Ha'al | Ashdod | 2-0 (0-0) | Maccabi Bnei Raina | I | U |
| 16.03.2025 | Ligat Ha'al | Maccabi Bnei Raina | 1-1 (1-1) | Ashdod | N | U |
| 25.02.2025 | State Cup | Ashdod | 1-3 (0-2) | Maccabi Bnei Raina | P | O |
| 15.02.2025 | Ligat Ha'al | Maccabi Bnei Raina | 1-4 (0-3) | Ashdod | I | O |
| 09.11.2024 | Ligat Ha'al | Ashdod | 1-2 (1-2) | Maccabi Bnei Raina | P | O |
| 30.01.2024 | Ligat Ha'al | Ashdod | 1-0 (1-0) | Maccabi Bnei Raina | I | U |
| 02.12.2023 | Ligat Ha'al | Maccabi Bnei Raina | 0-0 (0-0) | Ashdod | N | U |
| 14.01.2023 | Ligat Ha'al | Ashdod | 3-0 (2-0) | Maccabi Bnei Raina | I | O |
| 08.12.2022 | Toto Cup Ligat Al | Ashdod | 0-1 (0-0) | Maccabi Bnei Raina | P | U |
| 17.09.2022 | Ligat Ha'al | Maccabi Bnei Raina | 1-1 (0-0) | Ashdod | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.9% | 89.9% | 89.9% | 91.4% | 91.9% | 91.8% | 90.2% |
| 1 | 2.68 0.0% | 2.68 0.0% | 2.70 0.0% | 2.77 2.6% | 2.76 0.0% | 2.75 1.9% | 2.70 3.6% |
| X | 3.08 0.0% | 3.08 0.0% | 3.00 0.0% | 3.05 3.2% | 3.05 0.0% | 3.15 1.6% | 3.00 0.0% |
| 2 | 2.41 0.0% | 2.41 0.0% | 2.45 0.0% | 2.47 1.2% | 2.51 0.0% | 2.45 2.0% | 2.47 3.8% |
| 0-2 | 1.61 0.0% | 1.61 0.0% | 1.60 0.0% | 1.60 0.0% | 1.63 0.0% | 1.63 0.0% | 1.63 0.6% |
| 3+ | 2.15 0.0% | 2.15 0.0% | 2.10 0.0% | 2.17 0.9% | 2.13 0.0% | 2.15 0.0% | 2.12 1.0% |
| 4+ | 3.98 0.0% | 3.98 0.0% | 4.00 0.0% | 3.75 0.0% | 4.04 0.0% | 4.00 0.0% | 4.00 1.3% |
| GG | 1.84 0.0% | 1.84 0.0% | 1.85 0.0% | 1.90 1.0% | 1.88 0.0% | 1.90 0.0% | 1.88 0.5% |
| NG | 1.83 0.0% | 1.83 0.0% | 1.75 0.0% | 1.80 0.0% | 1.79 0.0% | 1.77 0.0% | 1.78 0.6% |
| I2+ | 3.14 0.0% | 3.14 0.0% | 3.15 0.0% | 3.00 1.6% | 3.20 0.0% | 3.20 0.0% | 3.20 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice