Maccabi Herzliya 0 - 2 Hapoel Kfar Saba — rezultat
30.08.2026 16:00 • Izrael - Liga Leumit
Forma i statistika timova
Maccabi Herzliya Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Hapoel Ra'anana | H | 2-3 (2-2) | I | O |
| 18.08.2026 | Ironi Modi'in | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 25.05.2026 | Bnei Yehuda | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.05.2026 | Hapoel Kfar Saba | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.05.2026 | Hapoel Rishon LeZion | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 08.05.2026 | Hapoel Ramat Gan | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 05.05.2026 | Hapoel Kfar Shalem | H | 4-2 (0-2) | P | O |
| 01.05.2026 | Maccabi Petah Tikva | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 27.04.2026 | Kiryat Yam SC | A | 0-0 | I | U |
| 27.04.2026 | Kiryat Yam SC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Hapoel Kfar Saba Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Ironi Modi'in | H | 1-4 (0-0) | I | O |
| 18.08.2026 | Hapoel Rishon LeZion | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 25.05.2026 | Hapoel Ramat Gan | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.05.2026 | Maccabi Herzliya | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.05.2026 | Maccabi Petah Tikva | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 11.05.2026 | Kiryat Yam SC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 05.05.2026 | Bnei Yehuda | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 30.04.2026 | Hapoel Kfar Shalem | A | 2-4 (2-1) | P | O |
| 27.04.2026 | Hapoel Rishon LeZion | H | 0-0 | I | U |
| 27.04.2026 | Hapoel Rishon LeZion | A | 0-5 (0-3) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | Liga Leumit | Maccabi Herzliya | 1-1 (1-1) | Hapoel Kfar Saba | N | U |
| 16.02.2026 | Liga Leumit | Hapoel Kfar Saba | 1-2 (1-1) | Maccabi Herzliya | P | O |
| 12.10.2025 | Liga Leumit | Maccabi Herzliya | 2-2 (1-2) | Hapoel Kfar Saba | N | O |
| 05.05.2025 | Liga Leumit | Maccabi Herzliya | 2-0 (2-0) | Hapoel Kfar Saba | P | U |
| 28.03.2025 | Liga Leumit | Hapoel Kfar Saba | 0-1 (0-0) | Maccabi Herzliya | P | U |
| 16.12.2024 | Liga Leumit | Maccabi Herzliya | 1-0 (1-0) | Hapoel Kfar Saba | P | U |
| 25.03.2024 | Liga Leumit | Maccabi Herzliya | 1-0 (0-0) | Hapoel Kfar Saba | P | U |
| 12.12.2023 | Liga Leumit | Hapoel Kfar Saba | 0-1 (0-1) | Maccabi Herzliya | P | U |
| 13.04.2018 | Liga Leumit | Hapoel Kfar Saba | 0-1 | Maccabi Herzliya | P | U |
| 02.02.2018 | Liga Leumit | Maccabi Herzliya | 1-1 (1-0) | Hapoel Kfar Saba | N | U |
| 26.09.2017 | Liga Leumit | Hapoel Kfar Saba | 4-0 (2-0) | Maccabi Herzliya | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.8% | 91.7% | 91.8% | 91.7% | 90.2% |
| 1 | 2.24 10.3% | 2.24 10.3% | 2.20 4.8% | 2.30 12.2% | 2.18 6.3% | 2.30 0.0% | 2.22 6.7% |
| X | 3.28 0.6% | 3.28 0.6% | 3.25 1.5% | 3.35 2.9% | 3.38 3.2% | 3.35 0.0% | 3.25 1.5% |
| 2 | 2.86 12.3% | 2.86 12.3% | 2.85 8.1% | 2.80 13.8% | 2.99 6.0% | 2.80 0.0% | 2.85 8.1% |
| 0-2 | 1.92 2.0% | 1.92 2.0% | 1.90 1.6% | 1.95 2.5% | 1.92 2.5% | 1.94 0.0% | 1.91 2.6% |
| 3+ | 1.77 1.7% | 1.77 1.7% | 1.75 2.9% | 1.77 3.5% | 1.78 2.3% | 1.77 0.0% | 1.77 1.7% |
| 4+ | 2.88 3.6% | 2.88 3.6% | 3.00 3.4% | 2.80 4.9% | 3.07 3.4% | 3.00 0.0% | 3.05 3.4% |
| GG | 1.61 0.6% | 1.61 0.6% | 1.63 1.9% | 1.64 1.2% | 1.65 0.6% | 1.64 0.0% | 1.65 0.6% |
| NG | 2.13 0.9% | 2.13 0.9% | 2.05 2.4% | 2.12 1.4% | 2.10 0.9% | 2.10 0.0% | 2.10 0.9% |
| I2+ | 2.60 1.6% | 2.60 1.6% | 2.65 1.9% | 2.50 2.0% | 2.71 2.3% | 2.70 0.0% | 2.70 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice