Maccabi Kabilio Jaffa 1 - 2 Maccabi Ahi Nazareth — rezultat
30.08.2026 16:00 • Izrael - Liga Leumit
Forma i statistika timova
Maccabi Kabilio Jaffa Domaćin
- Dao
- 2.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Ashdod | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.08.2026 | Kiryat Yam SC | H | 2-6 (1-3) | I | O |
| 25.05.2026 | Hapoel Hadera | H | 6-1 (4-1) | P | O |
| 19.05.2026 | Hapoel Afula | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 15.05.2026 | Kafr Qasim | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 08.05.2026 | Ironi Modi'in | A | 4-1 (2-1) | I | O |
| 04.05.2026 | Hapoel Nazareth Illit | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 30.04.2026 | Hapoel Ra'anana | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 24.04.2026 | Hapoel Acre | A | 0-0 | I | U |
| 24.04.2026 | Hapoel Acre | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Maccabi Ahi Nazareth Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Hapoel Afula | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 18.08.2026 | Hapoel Ra'anana | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 27.12.2025 | Maccabi Haifa | H | 1-8 (0-6) | I | O |
| 28.10.2025 | Ironi Modi'in | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 30.09.2025 | Beitar Ramat Gan | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 18.09.2025 | Tira | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.09.2025 | Tzeirei Kafr Kanna | H | 0-0 | I | U |
| 08.09.2025 | Hapoel Umm al-Fahm | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 25.04.2025 | Hapoel Beit Shean | A | 0-0 | I | U |
| 16.04.2025 | Tzeirei Kafr Kanna | A | 0-0 | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2024 | State Cup | Maccabi Ahi Nazareth | 1-3 (1-1) | Maccabi Kabilio Jaffa | P | O |
| 03.03.2023 | Liga Leumit | Maccabi Ahi Nazareth | 0-4 (0-1) | Maccabi Kabilio Jaffa | P | O |
| 11.11.2022 | Liga Leumit | Maccabi Kabilio Jaffa | 0-2 (0-0) | Maccabi Ahi Nazareth | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 90.3% | 91.5% | 91.7% | 91.8% | 90.2% |
| 1 | 1.96 7.7% | 1.96 7.7% | 1.88 2.7% | 1.95 2.6% | 2.01 8.6% | 1.93 2.7% | 1.99 8.7% |
| X | 3.35 4.8% | 3.35 4.8% | 3.50 1.4% | 3.40 4.2% | 3.46 3.6% | 3.50 0.0% | 3.40 4.2% |
| 2 | 3.41 8.6% | 3.41 8.6% | 3.45 2.8% | 3.50 1.4% | 3.29 11.1% | 3.50 4.1% | 3.20 9.9% |
| 0-2 | 2.02 1.0% | 2.02 1.0% | 2.05 0.0% | 2.00 0.0% | 2.06 1.4% | 2.10 0.0% | 2.04 1.9% |
| 3+ | 1.69 0.6% | 1.69 0.6% | 1.65 1.2% | 1.71 0.0% | 1.68 1.8% | 1.72 0.0% | 1.67 1.2% |
| 4+ | 2.66 1.5% | 2.66 1.5% | 2.70 0.0% | 2.67 0.0% | 2.80 2.6% | 2.80 0.0% | 2.80 3.7% |
| GG | 1.58 1.3% | 1.58 1.3% | 1.58 0.0% | 1.65 0.0% | 1.60 0.0% | 1.65 0.0% | 1.59 0.6% |
| NG | 2.19 1.9% | 2.19 1.9% | 2.15 0.0% | 2.10 0.9% | 2.19 0.5% | 2.05 0.0% | 2.18 0.0% |
| I2+ | 2.47 0.4% | 2.47 0.4% | 2.50 2.0% | 2.45 0.0% | 2.56 2.0% | 2.65 0.0% | 2.55 2.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice