Maccabi Kiryat Gat 2 - 2 Kiryat Yam SC — rezultat
09.10.2026 13:00 • Izrael - Liga Leumit
Mečevi iz lige Izrael - Liga Leumit
Tabele Izrael - Liga Leumit
Liga Leumit
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ashdod | 10 | 8 | 1 | 1 | 22 | 8 | 14 | 3 | 25 |
| 2 | Bnei Yehuda | 9 | 7 | 2 | 0 | 20 | 7 | 13 | 3 | 23 |
| 3 | Hapoel Rishon LeZion | 9 | 6 | 2 | 1 | 18 | 9 | 9 | 3 | 20 |
| 4 | Kiryat Yam SC | 10 | 6 | 1 | 3 | 27 | 16 | 11 | 4.3 | 19 |
| 5 | Hapoel Afula | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 13 | 5 | 3.1 | 18 |
| 6 | Hapoel Kfar Shalem | 9 | 5 | 2 | 2 | 19 | 18 | 1 | 4.1 | 17 |
| 7 | Hapoel Ra'anana | 9 | 5 | 0 | 4 | 20 | 13 | 7 | 3.7 | 15 |
| 8 | Kafr Qasim | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 13 |
| 9 | Maccabi Bnei Raina | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 13 | 0 | 2.9 | 13 |
| 10 | Ironi Modi'in | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 17 | -2 | 3.2 | 11 |
| 11 | Maccabi Kiryat Gat | 10 | 2 | 4 | 4 | 9 | 11 | -2 | 2 | 10 |
| 12 | Maccabi Ahi Nazareth | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 17 | -7 | 2.7 | 10 |
| 13 | Maccabi Herzliya | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 13 | -4 | 2.2 | 9 |
| 14 | Hapoel Kfar Saba | 10 | 3 | 0 | 7 | 15 | 24 | -9 | 3.9 | 9 |
| 15 | Maccabi Kabilio Jaffa | 10 | 2 | 0 | 8 | 7 | 22 | -15 | 2.9 | 6 |
| 16 | Hapoel Acre | 9 | 0 | 1 | 8 | 0 | 23 | -23 | 2.6 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Rishon LeZion | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 3 | 9 | 3 | 15 |
| 2 | Ashdod | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.2 | 13 |
| 3 | Hapoel Kfar Shalem | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 7 | 6 | 4 | 13 |
| 4 | Kiryat Yam SC | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 4 | 8 | 3.2 | 12 |
| 5 | Hapoel Afula | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 8 | 2 | 3 | 9 |
| 6 | Bnei Yehuda | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 8 |
| 7 | Kafr Qasim | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 7 |
| 8 | Hapoel Ra'anana | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 6 |
| 9 | Maccabi Bnei Raina | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 4 | 3 |
| 10 | Hapoel Kfar Saba | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 3 |
| 11 | Maccabi Herzliya | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 10 | -5 | 3 | 3 |
| 12 | Maccabi Ahi Nazareth | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 13 | Maccabi Kabilio Jaffa | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 15 | -10 | 3.3 | 3 |
| 14 | Maccabi Kiryat Gat | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 15 | Ironi Modi'in | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 1 |
| 16 | Hapoel Acre | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 12 | -12 | 2.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bnei Yehuda | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 4 | 10 | 3.6 | 15 |
| 2 | Ashdod | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.8 | 12 |
| 3 | Ironi Modi'in | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3 | 10 |
| 4 | Maccabi Bnei Raina | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 10 |
| 5 | Hapoel Afula | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 9 |
| 6 | Hapoel Ra'anana | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 4 | 9 |
| 7 | Maccabi Kiryat Gat | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 8 |
| 8 | Kiryat Yam SC | 5 | 2 | 1 | 2 | 15 | 12 | 3 | 5.4 | 7 |
| 9 | Maccabi Ahi Nazareth | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 7 |
| 10 | Maccabi Herzliya | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 6 |
| 11 | Kafr Qasim | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 6 |
| 12 | Hapoel Kfar Saba | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 14 | -5 | 3.8 | 6 |
| 13 | Hapoel Rishon LeZion | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 14 | Hapoel Kfar Shalem | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 15 | Maccabi Kabilio Jaffa | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 3 |
| 16 | Hapoel Acre | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | -11 | 2.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Maccabi Kiryat Gat Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | Bnei Yehuda | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 28.09.2026 | Kafr Qasim | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 17.09.2026 | Hapoel Ra'anana | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 10.09.2026 | Hapoel Kfar Saba | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 07.09.2026 | Maccabi Herzliya | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | Ironi Modi'in | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.08.2026 | Hapoel Rishon LeZion | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 18.08.2026 | Hapoel Acre | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 25.12.2025 | Hapoel Ra'anana | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 28.10.2025 | Hapoel Yarka | A | 0-4 (0-1) | P | O |
Kiryat Yam SC Gost
- Dao
- 3
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | Hapoel Kfar Saba | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 24.09.2026 | Maccabi Herzliya | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 17.09.2026 | Ironi Modi'in | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 10.09.2026 | Hapoel Rishon LeZion | A | 4-2 (2-0) | I | O |
| 06.09.2026 | Hapoel Acre | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 30.08.2026 | Hapoel Kfar Shalem | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 23.08.2026 | Maccabi Bnei Raina | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 18.08.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | A | 2-6 (1-3) | P | O |
| 25.05.2026 | Maccabi Petah Tikva | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.05.2026 | Hapoel Kfar Shalem | A | 2-1 (2-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 90.0% | 91.7% | 91.8% | 91.9% | 90.2% |
| 1 | 3.84 2.9% | 3.84 2.9% | 3.55 0.0% | 3.60 0.0% | 3.67 2.7% | 3.70 1.3% | 3.55 2.7% |
| X | 3.56 2.7% | 3.56 2.7% | 3.65 0.0% | 3.60 1.4% | 3.70 2.8% | 3.60 0.0% | 3.65 2.8% |
| 2 | 1.76 0.0% | 1.76 0.0% | 1.80 0.0% | 1.87 1.1% | 1.83 0.0% | 1.85 1.1% | 1.81 0.0% |
| 0-2 | 2.06 4.2% | 2.06 4.2% | 2.15 0.0% | 2.10 0.9% | 2.19 4.3% | 2.10 0.0% | 2.18 4.8% |
| 3+ | 1.65 3.1% | 1.65 3.1% | 1.58 0.0% | 1.64 1.2% | 1.60 3.0% | 1.65 0.0% | 1.59 3.0% |
| 4+ | 2.56 5.3% | 2.56 5.3% | 2.55 0.0% | 2.55 1.2% | - | 2.65 0.0% | 2.55 5.6% |
| GG | 1.60 2.6% | 1.60 2.6% | 1.53 1.3% | 1.60 0.0% | 1.56 3.1% | 1.63 0.0% | 1.56 2.5% |
| NG | 2.15 3.2% | 2.15 3.2% | 2.20 0.0% | 2.20 0.0% | 2.26 4.1% | 2.10 0.0% | 2.25 4.7% |
| I2+ | 2.30 3.1% | 2.30 3.1% | 2.38 0.8% | 2.35 0.0% | 2.43 3.2% | 2.50 0.0% | 2.40 4.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice