Qingdao Red Lions 1 - 1 Guangzhou Evergrande FC — rezultat
27.09.2024 11:30 • Kina - Prva liga
Tabele Kina - Prva liga
League One
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guangzhou E-Power | 29 | 18 | 8 | 3 | 57 | 28 | 29 | 2.9 | 62 |
| 2 | Nantong Zhiyun | 29 | 15 | 9 | 5 | 37 | 21 | 16 | 2 | 54 |
| 3 | Shaanxi Union | 29 | 14 | 6 | 9 | 53 | 30 | 23 | 2.9 | 48 |
| 4 | Guangxi Hengchen | 29 | 13 | 8 | 8 | 46 | 35 | 11 | 2.8 | 47 |
| 5 | Shenzhen Juniors | 29 | 12 | 11 | 6 | 42 | 32 | 10 | 2.6 | 47 |
| 6 | Yanbian Longding | 29 | 12 | 9 | 8 | 42 | 30 | 12 | 2.5 | 45 |
| 7 | Wuxi Wugou | 29 | 12 | 6 | 11 | 45 | 34 | 11 | 2.7 | 42 |
| 8 | Hebei Kungfu | 29 | 10 | 9 | 10 | 27 | 29 | -2 | 1.9 | 39 |
| 9 | Changchun Yatai | 29 | 12 | 6 | 11 | 46 | 45 | 1 | 3.1 | 38* |
| 10 | Ningbo Professional | 29 | 10 | 7 | 12 | 34 | 36 | -2 | 2.4 | 34* |
| 11 | Dalian Huayi | 29 | 8 | 10 | 11 | 35 | 43 | -8 | 2.7 | 34 |
| 12 | Nanjing City | 29 | 8 | 7 | 14 | 29 | 39 | -10 | 2.3 | 31 |
| 13 | Suzhou Dongwu | 29 | 7 | 12 | 10 | 32 | 38 | -6 | 2.4 | 30* |
| 14 | Heilongjiang Lava Spring | 29 | 5 | 13 | 11 | 39 | 51 | -12 | 3.1 | 28 |
| 15 | Meizhou Kejia | 29 | 7 | 4 | 18 | 26 | 60 | -34 | 3 | 16* |
| 16 | Dongguan United | 29 | 3 | 7 | 19 | 29 | 68 | -39 | 3.3 | 16 |
* Changchun Yatai: −4 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Changchun Yatai
* Ningbo Professional: −3 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Ningbo Professional
* Suzhou Dongwu: −3 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Suzhou Dongwu
* Meizhou Kejia: −9 bodova — CFA: -3 (01/2026) + jos -6 (05/2026, Xinhua) - Meizhou Kejia/Hakka
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nantong Zhiyun | 14 | 11 | 1 | 2 | 23 | 8 | 15 | 2.2 | 34 |
| 2 | Shaanxi Union | 14 | 10 | 3 | 1 | 32 | 9 | 23 | 2.9 | 33 |
| 3 | Guangzhou E-Power | 14 | 9 | 4 | 1 | 27 | 10 | 17 | 2.6 | 31 |
| 4 | Changchun Yatai | 15 | 9 | 2 | 4 | 27 | 20 | 7 | 3.1 | 29 |
| 5 | Guangxi Hengchen | 15 | 7 | 6 | 2 | 27 | 19 | 8 | 3.1 | 27 |
| 6 | Dalian Huayi | 14 | 6 | 7 | 1 | 24 | 18 | 6 | 3 | 25 |
| 7 | Shenzhen Juniors | 14 | 6 | 6 | 2 | 20 | 15 | 5 | 2.5 | 24 |
| 8 | Hebei Kungfu | 15 | 6 | 5 | 4 | 15 | 14 | 1 | 1.9 | 23 |
| 9 | Yanbian Longding | 14 | 5 | 6 | 3 | 22 | 12 | 10 | 2.4 | 21 |
| 10 | Nanjing City | 15 | 6 | 3 | 6 | 16 | 19 | -3 | 2.3 | 21 |
| 11 | Wuxi Wugou | 14 | 5 | 4 | 5 | 18 | 16 | 2 | 2.4 | 19 |
| 12 | Ningbo Professional | 14 | 5 | 4 | 5 | 18 | 20 | -2 | 2.7 | 19 |
| 13 | Suzhou Dongwu | 15 | 5 | 4 | 6 | 14 | 17 | -3 | 2.1 | 19 |
| 14 | Heilongjiang Lava Spring | 15 | 2 | 7 | 6 | 19 | 24 | -5 | 2.9 | 13 |
| 15 | Meizhou Kejia | 15 | 4 | 1 | 10 | 16 | 35 | -19 | 3.4 | 13 |
| 16 | Dongguan United | 15 | 1 | 3 | 11 | 12 | 33 | -21 | 3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guangzhou E-Power | 15 | 9 | 4 | 2 | 30 | 18 | 12 | 3.2 | 31 |
| 2 | Yanbian Longding | 15 | 7 | 3 | 5 | 20 | 18 | 2 | 2.5 | 24 |
| 3 | Wuxi Wugou | 15 | 7 | 2 | 6 | 27 | 18 | 9 | 3 | 23 |
| 4 | Shenzhen Juniors | 15 | 6 | 5 | 4 | 22 | 17 | 5 | 2.6 | 23 |
| 5 | Guangxi Hengchen | 14 | 6 | 2 | 6 | 19 | 16 | 3 | 2.5 | 20 |
| 6 | Nantong Zhiyun | 15 | 4 | 8 | 3 | 14 | 13 | 1 | 1.8 | 20 |
| 7 | Ningbo Professional | 15 | 5 | 3 | 7 | 16 | 16 | 0 | 2.1 | 18 |
| 8 | Hebei Kungfu | 14 | 4 | 4 | 6 | 12 | 15 | -3 | 1.9 | 16 |
| 9 | Shaanxi Union | 15 | 4 | 3 | 8 | 21 | 21 | 0 | 2.8 | 15 |
| 10 | Heilongjiang Lava Spring | 14 | 3 | 6 | 5 | 20 | 27 | -7 | 3.4 | 15 |
| 11 | Suzhou Dongwu | 14 | 2 | 8 | 4 | 18 | 21 | -3 | 2.8 | 14 |
| 12 | Changchun Yatai | 14 | 3 | 4 | 7 | 19 | 25 | -6 | 3.1 | 13 |
| 13 | Meizhou Kejia | 14 | 3 | 3 | 8 | 10 | 25 | -15 | 2.5 | 12 |
| 14 | Nanjing City | 14 | 2 | 4 | 8 | 13 | 20 | -7 | 2.4 | 10 |
| 15 | Dongguan United | 14 | 2 | 4 | 8 | 17 | 35 | -18 | 3.7 | 10 |
| 16 | Dalian Huayi | 15 | 2 | 3 | 10 | 11 | 25 | -14 | 2.4 | 9 |
Forma i statistika timova
Qingdao Red Lions Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2024 | Yunnan Yukun | A | 5-0 (1-0) | I | O |
| 16.09.2024 | Jiangxi Liansheng | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 06.09.2024 | Shanghai Jiading | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.08.2024 | Guangxi Baoyun | A | 3-2 (3-0) | I | O |
| 24.08.2024 | Wuxi Wugou | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 18.08.2024 | Hebei Kungfu | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.07.2024 | Chongqing Tongliang Long | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 14.07.2024 | Dongguan United | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.07.2024 | Dalian Zhixing | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 30.06.2024 | Heilongjiang Lava Spring | H | 0-1 (0-1) | I | U |
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2024 | Dalian Zhixing | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 15.09.2024 | Suzhou Dongwu | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.09.2024 | Wuxi Wugou | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 01.09.2024 | Chongqing Tongliang Long | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 24.08.2024 | Shanghai Jiading | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 17.08.2024 | Yunnan Yukun | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.07.2024 | Dongguan United | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 14.07.2024 | Hebei Kungfu | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 06.07.2024 | Heilongjiang Lava Spring | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 29.06.2024 | Nanjing City | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2024 | League One | Guangzhou Evergrande FC | 1-1 (0-1) | Qingdao Red Lions | N | U |