Barranquilla 2 - 0 Real Santander — rezultat
08.04.2026 00:30 • Kolumbija - Primera B
Mečevi iz lige Kolumbija - Primera B
Tabele Kolumbija - Primera B
Primera B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Cartagena | 29 | 14 | 8 | 7 | 48 | 33 | 15 | 2.8 | 50 |
| 2 | Internacional Palmira | 26 | 14 | 8 | 4 | 36 | 23 | 13 | 2.3 | 50 |
| 3 | Quindio | 26 | 14 | 7 | 5 | 29 | 16 | 13 | 1.7 | 49 |
| 4 | Envigado | 27 | 14 | 6 | 7 | 37 | 24 | 13 | 2.3 | 48 |
| 5 | Union Magdalena | 25 | 12 | 6 | 7 | 35 | 23 | 12 | 2.3 | 42 |
| 6 | Tigres FC | 26 | 9 | 7 | 10 | 25 | 24 | 1 | 1.9 | 34 |
| 7 | Bogota FC | 27 | 8 | 9 | 10 | 23 | 28 | -5 | 1.9 | 33 |
| 8 | Ind. Yumbo | 20 | 7 | 8 | 5 | 19 | 16 | 3 | 1.8 | 29 |
| 9 | Barranquilla | 25 | 7 | 7 | 11 | 30 | 32 | -2 | 2.5 | 28 |
| 10 | Orsomarso | 19 | 6 | 7 | 6 | 17 | 18 | -1 | 1.8 | 25 |
| 11 | Patriotas | 20 | 6 | 7 | 7 | 22 | 25 | -3 | 2.4 | 25 |
| 12 | Real Soacha | 21 | 4 | 9 | 8 | 23 | 26 | -3 | 2.3 | 21 |
| 13 | Leones FC | 21 | 4 | 6 | 11 | 13 | 33 | -20 | 2.2 | 18 |
| 14 | Popayan | 19 | 3 | 8 | 8 | 18 | 25 | -7 | 2.3 | 17 |
| 15 | Real Santander | 21 | 3 | 7 | 11 | 20 | 35 | -15 | 2.6 | 16 |
| 16 | Depor FC | 20 | 2 | 8 | 10 | 18 | 32 | -14 | 2.5 | 14 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Cartagena | 16 | 10 | 1 | 5 | 33 | 22 | 11 | 3.4 | 31 |
| 2 | Internacional Palmira | 12 | 7 | 4 | 1 | 15 | 8 | 7 | 1.9 | 25 |
| 3 | Envigado | 12 | 6 | 4 | 2 | 13 | 6 | 7 | 1.6 | 22 |
| 4 | Union Magdalena | 13 | 6 | 4 | 3 | 17 | 11 | 6 | 2.2 | 22 |
| 5 | Quindio | 13 | 6 | 4 | 3 | 14 | 9 | 5 | 1.8 | 22 |
| 6 | Patriotas | 10 | 6 | 3 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 21 |
| 7 | Tigres FC | 14 | 6 | 2 | 6 | 14 | 13 | 1 | 1.9 | 20 |
| 8 | Barranquilla | 12 | 4 | 4 | 4 | 16 | 15 | 1 | 2.6 | 16 |
| 9 | Real Soacha | 10 | 4 | 3 | 3 | 16 | 13 | 3 | 2.9 | 15 |
| 10 | Ind. Yumbo | 10 | 3 | 6 | 1 | 10 | 9 | 1 | 1.9 | 15 |
| 11 | Bogota FC | 13 | 4 | 3 | 6 | 12 | 14 | -2 | 2 | 15 |
| 12 | Orsomarso | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 4 | 4 | 1.3 | 14 |
| 13 | Real Santander | 12 | 3 | 5 | 4 | 16 | 17 | -1 | 2.8 | 14 |
| 14 | Popayan | 9 | 1 | 5 | 3 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 8 |
| 15 | Depor FC | 11 | 1 | 5 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.3 | 8 |
| 16 | Leones FC | 10 | 1 | 4 | 5 | 7 | 19 | -12 | 2.6 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Quindio | 13 | 8 | 3 | 2 | 15 | 7 | 8 | 1.7 | 27 |
| 2 | Envigado | 15 | 8 | 2 | 5 | 24 | 18 | 6 | 2.8 | 26 |
| 3 | Internacional Palmira | 14 | 7 | 4 | 3 | 21 | 15 | 6 | 2.6 | 25 |
| 4 | Union Magdalena | 12 | 6 | 2 | 4 | 18 | 12 | 6 | 2.5 | 20 |
| 5 | Real Cartagena | 13 | 4 | 7 | 2 | 15 | 11 | 4 | 2 | 19 |
| 6 | Bogota FC | 14 | 4 | 6 | 4 | 11 | 14 | -3 | 1.8 | 18 |
| 7 | Ind. Yumbo | 10 | 4 | 2 | 4 | 9 | 7 | 2 | 1.6 | 14 |
| 8 | Tigres FC | 12 | 3 | 5 | 4 | 11 | 11 | 0 | 1.8 | 14 |
| 9 | Barranquilla | 13 | 3 | 3 | 7 | 14 | 17 | -3 | 2.4 | 12 |
| 10 | Orsomarso | 10 | 2 | 5 | 3 | 9 | 14 | -5 | 2.3 | 11 |
| 11 | Leones FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | 14 | -8 | 1.8 | 11 |
| 12 | Popayan | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 | 15 | -4 | 2.6 | 9 |
| 13 | Real Soacha | 11 | 0 | 6 | 5 | 7 | 13 | -6 | 1.8 | 6 |
| 14 | Depor FC | 9 | 1 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.8 | 6 |
| 15 | Patriotas | 10 | 0 | 4 | 6 | 8 | 19 | -11 | 2.7 | 4 |
| 16 | Real Santander | 9 | 0 | 2 | 7 | 4 | 18 | -14 | 2.4 | 2 |
Forma i statistika timova
Barranquilla Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2026 | Tigres FC | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 25.03.2026 | Leones FC | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 21.03.2026 | Real Soacha | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 16.03.2026 | Bogota FC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.03.2026 | Ind. Yumbo | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.03.2026 | Union Magdalena | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 26.02.2026 | Popayan | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 21.02.2026 | Internacional Palmira | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 17.02.2026 | Quindio | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.02.2026 | Patriotas | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Real Santander Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2026 | Envigado | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 26.03.2026 | Union Magdalena | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 21.03.2026 | Tigres FC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.03.2026 | Orsomarso | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 10.03.2026 | Popayan | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.03.2026 | Quindio | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Internacional Palmira | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 24.02.2026 | Ind. Yumbo | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.02.2026 | Real Soacha | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 03.02.2026 | Depor FC | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (24 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.07.2025 | Primera B | Real Santander | 2-0 (1-0) | Barranquilla | I | U |
| 10.02.2025 | Primera B | Barranquilla | 1-2 (0-0) | Real Santander | I | O |
| 21.08.2024 | Primera B | Real Santander | 2-1 (1-1) | Barranquilla | I | O |
| 04.03.2024 | Primera B | Barranquilla | 1-0 (0-0) | Real Santander | P | U |
| 07.10.2023 | Primera B | Real Santander | 4-1 (1-0) | Barranquilla | I | O |
| 29.04.2023 | Primera B | Barranquilla | 1-0 (0-0) | Real Santander | P | U |
| 13.09.2022 | Primera B | Barranquilla | 2-1 (1-1) | Real Santander | P | O |
| 23.02.2022 | Copa Colombia | Barranquilla | 0-0 (0-0) | Real Santander | N | U |
| 13.02.2022 | Primera B | Real Santander | 2-3 (2-1) | Barranquilla | P | O |
| 09.02.2022 | Copa Colombia | Real Santander | 3-0 (3-0) | Barranquilla | I | O |
| 11.09.2021 | Primera B | Real Santander | 1-1 (1-0) | Barranquilla | N | U |
| 06.02.2021 | Primera B | Barranquilla | 1-0 (0-0) | Real Santander | P | U |
| 08.08.2020 | Primera B | Barranquilla | 0-0 | Real Santander | N | U |
| 23.02.2020 | Primera B | Real Santander | 2-0 (1-0) | Barranquilla | I | U |
| 01.09.2019 | Primera B | Real Santander | 1-0 (0-0) | Barranquilla | I | U |
| 25.04.2019 | Copa Colombia | Real Santander | 3-1 (2-0) | Barranquilla | I | O |
| 10.04.2019 | Copa Colombia | Barranquilla | 1-0 (0-0) | Real Santander | P | U |
| 16.03.2019 | Primera B | Barranquilla | 2-0 (1-0) | Real Santander | P | U |
| 02.09.2018 | Primera B | Real Santander | 1-2 (0-0) | Barranquilla | P | O |
| 07.04.2018 | Primera B | Barranquilla | 1-4 (0-2) | Real Santander | I | O |
| 02.07.2017 | Primera B | Real Santander | 0-1 (0-0) | Barranquilla | P | U |
| 11.02.2017 | Primera B | Barranquilla | 0-1 (0-0) | Real Santander | I | U |
| 12.10.2016 | Primera B | Barranquilla | 1-1 (0-1) | Real Santander | N | U |
| 21.05.2016 | Primera B | Real Santander | 0-2 (0-1) | Barranquilla | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.4% | 94.4% | 94.4% | 96.3% | 96.2% | 92.9% | 96.4% |
| 1 | 1.82 3.2% | 1.82 3.2% | 1.85 2.6% | 1.87 4.1% | 1.88 2.1% | 1.85 5.1% | 1.88 3.1% |
| X | 3.40 8.3% | 3.40 8.3% | 3.40 7.9% | 3.55 10.9% | 3.43 7.5% | 3.30 0.0% | 3.45 9.5% |
| 2 | 4.63 3.1% | 4.63 3.1% | 4.45 1.1% | 4.50 2.2% | 4.63 1.1% | 4.30 0.0% | 4.65 1.1% |
| 0-2 | 1.85 17.1% | 1.85 17.1% | 1.83 15.8% | 1.85 18.6% | 1.87 16.9% | 1.83 14.4% | 1.87 17.6% |
| 3+ | 2.12 0.5% | 2.12 0.5% | 2.10 0.0% | 2.15 1.4% | 2.13 0.9% | 2.10 0.0% | 2.12 1.0% |
| 4+ | 3.80 0.5% | 3.80 0.5% | 3.95 0.0% | 3.85 2.7% | 4.04 1.5% | 3.80 0.0% | 4.05 1.3% |
| GG | 1.98 1.0% | 1.98 1.0% | 2.00 0.0% | 2.05 1.5% | 2.04 0.5% | 2.00 0.0% | 2.05 0.5% |
| NG | 1.96 14.0% | 1.96 14.0% | 1.95 18.2% | 1.95 15.4% | 1.98 17.2% | 1.95 12.7% | 1.98 17.9% |
| I2+ | 3.08 0.0% | 3.08 0.0% | 3.15 0.0% | 3.05 0.0% | 3.20 0.9% | 3.15 0.0% | 3.20 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice