Popayan 1 - 1 Union Magdalena — rezultat
07.10.2026 22:00 • Kolumbija - Primera B
Tabele Kolumbija - Primera B
Primera B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Internacional Palmira | 34 | 17 | 10 | 7 | 42 | 30 | 12 | 2.1 | 61 |
| 2 | Envigado | 36 | 15 | 13 | 8 | 48 | 33 | 15 | 2.2 | 58 |
| 3 | Quindio | 34 | 16 | 10 | 8 | 35 | 26 | 9 | 1.8 | 58 |
| 4 | Real Cartagena | 36 | 15 | 12 | 9 | 56 | 42 | 14 | 2.7 | 57 |
| 5 | Union Magdalena | 34 | 15 | 10 | 9 | 48 | 34 | 14 | 2.4 | 55 |
| 6 | Tigres FC | 34 | 12 | 11 | 11 | 35 | 29 | 6 | 1.9 | 47 |
| 7 | Ind. Yumbo | 28 | 11 | 11 | 6 | 30 | 22 | 8 | 1.9 | 44 |
| 8 | Bogota FC | 34 | 9 | 13 | 12 | 28 | 35 | -7 | 1.9 | 40 |
| 9 | Barranquilla | 34 | 10 | 9 | 15 | 43 | 46 | -3 | 2.6 | 39 |
| 10 | Real Soacha | 28 | 9 | 10 | 9 | 33 | 30 | 3 | 2.2 | 37 |
| 11 | Patriotas | 28 | 9 | 8 | 11 | 30 | 35 | -5 | 2.3 | 35 |
| 12 | Popayan | 27 | 7 | 10 | 10 | 33 | 35 | -2 | 2.5 | 31 |
| 13 | Orsomarso | 28 | 7 | 10 | 11 | 22 | 29 | -7 | 1.8 | 31 |
| 14 | Depor FC | 27 | 5 | 9 | 13 | 27 | 42 | -15 | 2.6 | 24 |
| 15 | Leones FC | 28 | 5 | 9 | 14 | 19 | 43 | -24 | 2.2 | 24 |
| 16 | Real Santander | 28 | 4 | 11 | 13 | 24 | 42 | -18 | 2.4 | 23 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Cartagena | 18 | 10 | 2 | 6 | 35 | 25 | 10 | 3.3 | 32 |
| 2 | Internacional Palmira | 17 | 9 | 5 | 3 | 19 | 13 | 6 | 1.9 | 32 |
| 3 | Envigado | 18 | 7 | 8 | 3 | 19 | 10 | 9 | 1.6 | 29 |
| 4 | Patriotas | 14 | 8 | 3 | 3 | 19 | 10 | 9 | 2.1 | 27 |
| 5 | Quindio | 17 | 7 | 6 | 4 | 17 | 12 | 5 | 1.7 | 27 |
| 6 | Union Magdalena | 17 | 6 | 7 | 4 | 22 | 17 | 5 | 2.3 | 25 |
| 7 | Tigres FC | 17 | 7 | 4 | 6 | 16 | 14 | 2 | 1.8 | 25 |
| 8 | Barranquilla | 17 | 6 | 5 | 6 | 24 | 22 | 2 | 2.7 | 23 |
| 9 | Real Soacha | 14 | 6 | 4 | 4 | 21 | 16 | 5 | 2.6 | 22 |
| 10 | Ind. Yumbo | 14 | 4 | 8 | 2 | 15 | 14 | 1 | 2.1 | 20 |
| 11 | Bogota FC | 17 | 5 | 5 | 7 | 17 | 20 | -3 | 2.2 | 20 |
| 12 | Orsomarso | 14 | 5 | 2 | 7 | 9 | 10 | -1 | 1.4 | 17 |
| 13 | Popayan | 13 | 3 | 7 | 3 | 16 | 14 | 2 | 2.3 | 16 |
| 14 | Real Santander | 14 | 3 | 6 | 5 | 17 | 20 | -3 | 2.6 | 15 |
| 15 | Leones FC | 14 | 2 | 5 | 7 | 10 | 25 | -15 | 2.5 | 11 |
| 16 | Depor FC | 14 | 1 | 6 | 7 | 12 | 23 | -11 | 2.5 | 9 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Quindio | 17 | 9 | 4 | 4 | 18 | 14 | 4 | 1.9 | 31 |
| 2 | Union Magdalena | 17 | 9 | 3 | 5 | 26 | 17 | 9 | 2.5 | 30 |
| 3 | Internacional Palmira | 17 | 8 | 5 | 4 | 23 | 17 | 6 | 2.4 | 29 |
| 4 | Envigado | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 | 23 | 6 | 2.9 | 29 |
| 5 | Real Cartagena | 18 | 5 | 10 | 3 | 21 | 17 | 4 | 2.1 | 25 |
| 6 | Ind. Yumbo | 14 | 7 | 3 | 4 | 15 | 8 | 7 | 1.6 | 24 |
| 7 | Tigres FC | 17 | 5 | 7 | 5 | 19 | 15 | 4 | 2 | 22 |
| 8 | Bogota FC | 17 | 4 | 8 | 5 | 11 | 15 | -4 | 1.5 | 20 |
| 9 | Barranquilla | 17 | 4 | 4 | 9 | 19 | 24 | -5 | 2.5 | 16 |
| 10 | Real Soacha | 14 | 3 | 6 | 5 | 12 | 14 | -2 | 1.9 | 15 |
| 11 | Popayan | 14 | 4 | 3 | 7 | 17 | 21 | -4 | 2.7 | 15 |
| 12 | Depor FC | 13 | 4 | 3 | 6 | 15 | 19 | -4 | 2.6 | 15 |
| 13 | Orsomarso | 14 | 2 | 8 | 4 | 13 | 19 | -6 | 2.3 | 14 |
| 14 | Leones FC | 14 | 3 | 4 | 7 | 9 | 18 | -9 | 1.9 | 13 |
| 15 | Patriotas | 14 | 1 | 5 | 8 | 11 | 25 | -14 | 2.6 | 8 |
| 16 | Real Santander | 14 | 1 | 5 | 8 | 7 | 22 | -15 | 2.1 | 8 |
Forma i statistika timova
Popayan Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | Real Cartagena | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 26.09.2026 | Patriotas | H | 4-1 (3-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Leones FC | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 13.09.2026 | Real Santander | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 06.09.2026 | Envigado | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 01.09.2026 | Barranquilla | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 25.08.2026 | Bogota FC | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 06.08.2026 | Real Soacha | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 01.08.2026 | Tigres FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.07.2026 | Quindio | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Union Magdalena Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Real Santander | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 29.09.2026 | Real Cartagena | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 25.09.2026 | Santa Fe | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 18.09.2026 | Patriotas | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Real Soacha | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Barranquilla | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 01.09.2026 | Envigado | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Quindio | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 24.08.2026 | Tigres FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 06.08.2026 | Santa Fe | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2026 | Primera B | Union Magdalena | 0-2 (0-2) | Popayan | P | U |
| 22.10.2024 | Primera B | Union Magdalena | 1-0 (0-0) | Popayan | I | U |
| 12.05.2024 | Primera B | Popayan | 0-0 (0-0) | Union Magdalena | N | U |
| 22.02.2023 | Copa Colombia | Union Magdalena | 3-0 (1-0) | Popayan | I | O |
| 16.02.2023 | Copa Colombia | Popayan | 0-1 (0-0) | Union Magdalena | I | U |
| 21.08.2021 | Primera B | Popayan | 0-2 (0-1) | Union Magdalena | I | U |
| 25.03.2021 | Copa Colombia | Union Magdalena | 1-1 (1-0) | Popayan | N | U |
| 18.03.2021 | Copa Colombia | Popayan | 1-0 (1-0) | Union Magdalena | P | U |
| 11.02.2021 | Primera B | Popayan | 0-1 (0-0) | Union Magdalena | I | U |
| 15.08.2020 | Primera B | Popayan | - | Union Magdalena | - | U |
| 01.03.2020 | Primera B | Union Magdalena | 2-0 (1-0) | Popayan | I | U |
| 30.09.2018 | Primera B | Union Magdalena | 5-2 (0-0) | Popayan | I | O |
| 06.05.2018 | Primera B | Popayan | 0-3 (0-1) | Union Magdalena | I | O |
| 29.10.2017 | Primera B | Union Magdalena | 3-1 (1-0) | Popayan | I | O |
| 14.05.2017 | Primera B | Popayan | 1-0 (0-0) | Union Magdalena | P | U |
| 04.09.2016 | Primera B | Popayan | 2-0 (0-0) | Union Magdalena | P | U |
| 16.04.2016 | Primera B | Union Magdalena | 0-1 (0-1) | Popayan | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 90.3% | 92.5% | 91.7% | 91.8% | 89.9% |
| 1 | 3.10 1.3% | 3.10 1.3% | 3.25 0.0% | 3.05 3.2% | 3.28 7.6% | 3.10 4.6% | 3.25 9.7% |
| X | 2.92 5.2% | 2.92 5.2% | 3.05 0.0% | 3.20 1.6% | 3.02 0.3% | 3.10 4.6% | 3.00 1.6% |
| 2 | 2.27 3.2% | 2.27 3.2% | 2.12 0.0% | 2.27 0.9% | 2.20 4.8% | 2.25 7.1% | 2.12 6.5% |
| 0-2 | 1.57 6.5% | 1.57 6.5% | 1.60 0.0% | 1.58 7.6% | 1.60 3.9% | 1.57 0.0% | 1.60 3.9% |
| 3+ | 2.20 8.9% | 2.20 8.9% | 2.15 0.0% | 2.22 9.9% | 2.18 5.6% | 2.25 0.0% | 2.15 5.7% |
| 4+ | 4.05 13.1% | 4.05 13.1% | 4.15 0.0% | 4.10 17.1% | - | 4.25 0.0% | 4.15 8.8% |
| GG | 1.88 5.0% | 1.88 5.0% | 1.93 0.0% | 1.97 9.4% | 1.93 5.4% | 1.95 0.0% | 1.94 5.4% |
| NG | 1.81 4.7% | 1.81 4.7% | 1.73 0.0% | 1.74 8.4% | 1.74 4.8% | 1.73 0.0% | 1.73 4.8% |
| I2+ | 3.00 6.8% | 3.00 6.8% | 3.25 0.0% | 3.20 9.6% | 3.27 4.7% | 3.35 0.0% | 3.25 5.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice