Real Soacha 3 - 1 Popayan — rezultat
06.08.2026 19:00 • Kolumbija - Primera B
Mečevi iz lige Kolumbija - Primera B
Tabele Kolumbija - Primera B
Primera B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Cartagena | 29 | 14 | 8 | 7 | 48 | 33 | 15 | 2.8 | 50 |
| 2 | Internacional Palmira | 26 | 14 | 8 | 4 | 36 | 23 | 13 | 2.3 | 50 |
| 3 | Quindio | 26 | 14 | 7 | 5 | 29 | 16 | 13 | 1.7 | 49 |
| 4 | Envigado | 27 | 14 | 6 | 7 | 37 | 24 | 13 | 2.3 | 48 |
| 5 | Union Magdalena | 25 | 12 | 6 | 7 | 35 | 23 | 12 | 2.3 | 42 |
| 6 | Tigres FC | 26 | 9 | 7 | 10 | 25 | 24 | 1 | 1.9 | 34 |
| 7 | Bogota FC | 27 | 8 | 9 | 10 | 23 | 28 | -5 | 1.9 | 33 |
| 8 | Ind. Yumbo | 20 | 7 | 8 | 5 | 19 | 16 | 3 | 1.8 | 29 |
| 9 | Barranquilla | 25 | 7 | 7 | 11 | 30 | 32 | -2 | 2.5 | 28 |
| 10 | Orsomarso | 19 | 6 | 7 | 6 | 17 | 18 | -1 | 1.8 | 25 |
| 11 | Patriotas | 20 | 6 | 7 | 7 | 22 | 25 | -3 | 2.4 | 25 |
| 12 | Real Soacha | 21 | 4 | 9 | 8 | 23 | 26 | -3 | 2.3 | 21 |
| 13 | Leones FC | 21 | 4 | 6 | 11 | 13 | 33 | -20 | 2.2 | 18 |
| 14 | Popayan | 19 | 3 | 8 | 8 | 18 | 25 | -7 | 2.3 | 17 |
| 15 | Real Santander | 21 | 3 | 7 | 11 | 20 | 35 | -15 | 2.6 | 16 |
| 16 | Depor FC | 20 | 2 | 8 | 10 | 18 | 32 | -14 | 2.5 | 14 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Cartagena | 16 | 10 | 1 | 5 | 33 | 22 | 11 | 3.4 | 31 |
| 2 | Internacional Palmira | 12 | 7 | 4 | 1 | 15 | 8 | 7 | 1.9 | 25 |
| 3 | Envigado | 12 | 6 | 4 | 2 | 13 | 6 | 7 | 1.6 | 22 |
| 4 | Union Magdalena | 13 | 6 | 4 | 3 | 17 | 11 | 6 | 2.2 | 22 |
| 5 | Quindio | 13 | 6 | 4 | 3 | 14 | 9 | 5 | 1.8 | 22 |
| 6 | Patriotas | 10 | 6 | 3 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2 | 21 |
| 7 | Tigres FC | 14 | 6 | 2 | 6 | 14 | 13 | 1 | 1.9 | 20 |
| 8 | Barranquilla | 12 | 4 | 4 | 4 | 16 | 15 | 1 | 2.6 | 16 |
| 9 | Real Soacha | 10 | 4 | 3 | 3 | 16 | 13 | 3 | 2.9 | 15 |
| 10 | Ind. Yumbo | 10 | 3 | 6 | 1 | 10 | 9 | 1 | 1.9 | 15 |
| 11 | Bogota FC | 13 | 4 | 3 | 6 | 12 | 14 | -2 | 2 | 15 |
| 12 | Orsomarso | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 4 | 4 | 1.3 | 14 |
| 13 | Real Santander | 12 | 3 | 5 | 4 | 16 | 17 | -1 | 2.8 | 14 |
| 14 | Popayan | 9 | 1 | 5 | 3 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 8 |
| 15 | Depor FC | 11 | 1 | 5 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.3 | 8 |
| 16 | Leones FC | 10 | 1 | 4 | 5 | 7 | 19 | -12 | 2.6 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Quindio | 13 | 8 | 3 | 2 | 15 | 7 | 8 | 1.7 | 27 |
| 2 | Envigado | 15 | 8 | 2 | 5 | 24 | 18 | 6 | 2.8 | 26 |
| 3 | Internacional Palmira | 14 | 7 | 4 | 3 | 21 | 15 | 6 | 2.6 | 25 |
| 4 | Union Magdalena | 12 | 6 | 2 | 4 | 18 | 12 | 6 | 2.5 | 20 |
| 5 | Real Cartagena | 13 | 4 | 7 | 2 | 15 | 11 | 4 | 2 | 19 |
| 6 | Bogota FC | 14 | 4 | 6 | 4 | 11 | 14 | -3 | 1.8 | 18 |
| 7 | Ind. Yumbo | 10 | 4 | 2 | 4 | 9 | 7 | 2 | 1.6 | 14 |
| 8 | Tigres FC | 12 | 3 | 5 | 4 | 11 | 11 | 0 | 1.8 | 14 |
| 9 | Barranquilla | 13 | 3 | 3 | 7 | 14 | 17 | -3 | 2.4 | 12 |
| 10 | Orsomarso | 10 | 2 | 5 | 3 | 9 | 14 | -5 | 2.3 | 11 |
| 11 | Leones FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | 14 | -8 | 1.8 | 11 |
| 12 | Popayan | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 | 15 | -4 | 2.6 | 9 |
| 13 | Real Soacha | 11 | 0 | 6 | 5 | 7 | 13 | -6 | 1.8 | 6 |
| 14 | Depor FC | 9 | 1 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.8 | 6 |
| 15 | Patriotas | 10 | 0 | 4 | 6 | 8 | 19 | -11 | 2.7 | 4 |
| 16 | Real Santander | 9 | 0 | 2 | 7 | 4 | 18 | -14 | 2.4 | 2 |
Forma i statistika timova
Real Soacha Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Real Cartagena | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.07.2026 | Envigado | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.05.2026 | Rionegro Aguilas | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 17.05.2026 | Deportivo Pereira | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.05.2026 | Ind. Yumbo | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 07.05.2026 | Jaguares | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 18.04.2026 | Ind. Yumbo | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Tigres FC | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 01.04.2026 | Bogota FC | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 25.03.2026 | Depor FC | H | 1-2 (1-1) | I | O |
Popayan Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Tigres FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.07.2026 | Quindio | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 21.05.2026 | Bucaramanga | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 15.05.2026 | Deportivo Cali | H | 1-5 (0-2) | I | O |
| 12.05.2026 | Real Santander | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 08.05.2026 | Alianza Petrolera | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Internacional Palmira | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 07.04.2026 | Ind. Yumbo | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.03.2026 | Depor FC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.03.2026 | Real Cartagena | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2026 | Primera B | Popayan | 1-1 (0-0) | Real Soacha | N | U |
| 20.11.2025 | Primera B | Real Soacha | 1-0 (1-0) | Popayan | P | U |
| 07.11.2025 | Primera B | Popayan | 0-1 (0-0) | Real Soacha | P | U |
| 22.08.2025 | Primera B | Popayan | 0-1 (0-0) | Real Soacha | P | U |
| 17.03.2025 | Primera B | Real Soacha | 1-0 (0-0) | Popayan | P | U |
| 31.08.2024 | Primera B | Popayan | 0-2 (0-1) | Real Soacha | P | U |
| 17.03.2024 | Primera B | Real Soacha | 1-0 (1-0) | Popayan | P | U |
| 01.09.2023 | Primera B | Popayan | 1-0 (0-0) | Real Soacha | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 91.0% | 90.4% | 92.3% | 91.9% | 91.7% | 89.9% |
| 1 | 1.85 1.6% | 1.77 1.7% | 1.73 6.5% | 1.83 1.7% | 1.84 4.0% | 1.72 5.5% | 1.83 0.5% |
| X | 3.30 1.2% | 3.16 1.3% | 3.15 5.0% | 3.20 1.5% | 3.25 0.9% | 3.35 4.7% | 3.10 3.3% |
| 2 | 4.78 2.1% | 4.59 2.5% | 4.75 11.8% | 4.45 2.2% | 4.22 7.0% | 4.75 8.0% | 4.10 3.5% |
| 0-2 | 1.57 3.3% | 1.53 3.4% | 1.53 7.7% | 1.53 0.7% | 1.54 0.0% | 1.51 4.1% | 1.54 7.7% |
| 3+ | 2.40 5.1% | 2.34 4.9% | 2.30 9.8% | 2.35 0.8% | 2.31 0.4% | 2.40 5.9% | 2.30 11.5% |
| 4+ | 5.30 9.4% | 4.33 7.9% | 4.60 14.0% | 4.35 2.2% | 4.56 0.9% | 4.65 9.7% | 4.55 16.5% |
| GG | 2.18 2.7% | 2.12 2.3% | 2.20 4.3% | 2.17 0.0% | 2.12 2.3% | 2.25 4.3% | 2.12 9.8% |
| NG | 1.68 1.8% | 1.63 1.9% | 1.55 3.3% | 1.61 0.0% | 1.61 1.9% | 1.55 3.3% | 1.61 7.3% |
| I2+ | 3.62 7.7% | 3.32 2.9% | 3.45 10.4% | 3.25 1.5% | 3.44 0.3% | 3.65 3.9% | 3.45 11.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice