Ogre United 0 - 4 BFC Daugavpils — rezultat
19.07.2026 14:00 • Letonija - Virsliga
Mečevi iz lige Letonija - Virsliga
Tabele Letonija - Virsliga
Virsliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rigas FS | 27 | 22 | 3 | 2 | 68 | 20 | 48 | 3.3 | 69 |
| 2 | Riga | 27 | 20 | 5 | 2 | 81 | 27 | 54 | 4 | 65 |
| 3 | Auda | 27 | 16 | 5 | 6 | 44 | 27 | 17 | 2.6 | 53 |
| 4 | FK Liepaja | 28 | 12 | 4 | 12 | 39 | 41 | -2 | 2.9 | 40 |
| 5 | BFC Daugavpils | 28 | 10 | 7 | 11 | 33 | 32 | 1 | 2.3 | 37 |
| 6 | FS Jelgava | 28 | 8 | 7 | 13 | 32 | 47 | -15 | 2.8 | 31 |
| 7 | Super Nova | 26 | 8 | 5 | 13 | 27 | 38 | -11 | 2.5 | 29 |
| 8 | Grobina | 28 | 5 | 9 | 14 | 20 | 50 | -30 | 2.5 | 24 |
| 9 | Tukums | 28 | 4 | 8 | 16 | 41 | 58 | -17 | 3.5 | 20 |
| 10 | Ogre United | 27 | 3 | 5 | 19 | 26 | 71 | -45 | 3.6 | 14 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Riga | 14 | 12 | 2 | 0 | 43 | 11 | 32 | 3.9 | 38 |
| 2 | Rigas FS | 13 | 9 | 3 | 1 | 42 | 12 | 30 | 4.2 | 30 |
| 3 | FK Liepaja | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 | 14 | 12 | 3.1 | 26 |
| 4 | Auda | 14 | 8 | 2 | 4 | 26 | 15 | 11 | 2.9 | 26 |
| 5 | BFC Daugavpils | 15 | 8 | 2 | 5 | 17 | 11 | 6 | 1.9 | 26 |
| 6 | Tukums | 14 | 4 | 4 | 6 | 25 | 22 | 3 | 3.4 | 16 |
| 7 | Grobina | 14 | 3 | 5 | 6 | 12 | 19 | -7 | 2.2 | 14 |
| 8 | FS Jelgava | 14 | 4 | 2 | 8 | 13 | 23 | -10 | 2.6 | 14 |
| 9 | Super Nova | 13 | 2 | 3 | 8 | 14 | 24 | -10 | 2.9 | 9 |
| 10 | Ogre United | 13 | 1 | 4 | 8 | 14 | 28 | -14 | 3.2 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rigas FS | 14 | 13 | 0 | 1 | 26 | 8 | 18 | 2.4 | 39 |
| 2 | Riga | 13 | 8 | 3 | 2 | 38 | 16 | 22 | 4.2 | 27 |
| 3 | Auda | 13 | 8 | 3 | 2 | 18 | 12 | 6 | 2.3 | 27 |
| 4 | Super Nova | 13 | 6 | 2 | 5 | 13 | 14 | -1 | 2.1 | 20 |
| 5 | FS Jelgava | 14 | 4 | 5 | 5 | 19 | 24 | -5 | 3.1 | 17 |
| 6 | FK Liepaja | 15 | 4 | 2 | 9 | 13 | 27 | -14 | 2.7 | 14 |
| 7 | BFC Daugavpils | 13 | 2 | 5 | 6 | 16 | 21 | -5 | 2.8 | 11 |
| 8 | Grobina | 14 | 2 | 4 | 8 | 8 | 31 | -23 | 2.8 | 10 |
| 9 | Ogre United | 14 | 2 | 1 | 11 | 12 | 43 | -31 | 3.9 | 7 |
| 10 | Tukums | 14 | 0 | 4 | 10 | 16 | 36 | -20 | 3.7 | 4 |
Forma i statistika timova
Ogre United Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 3
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2026 | Valmiera / BSS | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 06.07.2026 | Super Nova | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 30.06.2026 | FK Liepaja | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 26.06.2026 | Tukums | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 22.06.2026 | Rigas FS | A | 6-0 (3-0) | I | O |
| 17.06.2026 | FS Jelgava | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 13.06.2026 | Riga | H | 1-4 (0-2) | I | O |
| 30.05.2026 | Auda | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.05.2026 | Grobina | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.05.2026 | BFC Daugavpils | A | 3-1 (2-0) | I | O |
BFC Daugavpils Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2026 | Riga Mariners | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 04.07.2026 | FK Liepaja | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 30.06.2026 | Rigas FS | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 25.06.2026 | Riga | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.06.2026 | Grobina | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 16.06.2026 | Super Nova | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.06.2026 | Tukums | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.05.2026 | FS Jelgava | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 26.05.2026 | Auda | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.05.2026 | Ogre United | H | 3-1 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2026 | Virsliga | BFC Daugavpils | 3-1 (2-0) | Ogre United | I | O |
| 07.04.2026 | Virsliga | BFC Daugavpils | 2-1 (2-0) | Ogre United | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 90.8% | 90.3% | 90.0% | 91.7% | 91.6% | 90.3% |
| 1 | 3.80 14.8% | 3.65 15.5% | 3.40 20.0% | 3.55 14.5% | 3.50 19.0% | 3.65 11.0% | 3.40 21.8% |
| X | 3.56 11.4% | 3.42 12.3% | 3.55 7.8% | 3.40 10.5% | 3.56 8.7% | 3.50 6.7% | 3.55 9.0% |
| 2 | 1.96 14.0% | 1.87 12.7% | 1.88 15.3% | 1.87 13.3% | 1.91 15.1% | 1.88 8.7% | 1.88 17.5% |
| 0-2 | 2.15 8.1% | 2.08 8.4% | 2.10 6.7% | 2.07 8.8% | 2.10 7.9% | 2.08 5.5% | 2.12 7.8% |
| 3+ | 1.70 6.3% | 1.65 6.5% | 1.60 4.6% | 1.66 7.8% | 1.65 5.8% | 1.67 4.4% | 1.62 5.9% |
| 4+ | 2.65 9.5% | 2.52 9.6% | 2.60 6.1% | 2.60 12.1% | 2.73 10.5% | 2.65 3.9% | 2.65 10.4% |
| GG | 1.62 1.3% | 1.57 1.3% | 1.55 0.0% | 1.62 2.5% | 1.59 0.6% | 1.63 2.5% | 1.57 0.6% |
| NG | 2.28 1.7% | 2.20 1.8% | 2.20 2.3% | 2.17 2.3% | 2.20 0.5% | 2.10 2.3% | 2.22 0.9% |
| I2+ | 2.50 6.8% | 2.39 5.8% | 2.45 6.5% | - | 2.51 7.3% | 2.55 6.3% | 2.47 7.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice