Uporedi kvote: Ferencvaros - Ujpest
06.09.2026 15:45 • Madarska - NB I
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | – | 92.1% | – | 92.6% | 91.7% |
| 1 | 1.34 2.2% | 1.34 2.2% | - | 1.37 3.5% | - | 1.40 0.0% | 1.39 0.0% |
| X | 4.75 6.7% | 4.75 6.7% | - | 5.00 5.3% | - | 4.75 0.0% | 4.65 4.5% |
| 2 | 7.00 2.9% | 7.00 2.9% | - | 6.40 8.5% | - | 6.45 0.0% | 6.40 5.8% |
| 0-2 | 2.43 0.0% | 2.43 0.0% | - | 2.52 1.2% | - | 2.37 0.0% | 2.55 3.2% |
| 3+ | 1.44 0.0% | 1.44 0.0% | - | 1.46 0.7% | - | 1.52 0.0% | 1.45 1.4% |
| 4+ | 2.17 0.5% | 2.17 0.5% | - | 2.15 1.4% | - | 2.30 0.0% | 2.20 2.2% |
| GG | 1.66 1.8% | 1.66 1.8% | - | 1.69 4.3% | - | 1.66 0.0% | 1.66 0.6% |
| NG | 2.07 2.4% | 2.07 2.4% | - | 2.05 5.5% | - | 2.10 0.0% | 2.10 2.4% |
| I2+ | 2.17 0.0% | 2.17 0.0% | - | 2.05 0.0% | - | 2.25 0.0% | 2.18 0.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Ferencvaros
Ujpest
Mečevi iz lige Madarska - NB I
Tabele Madarska - NB I
NB I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3 | 12 |
| 2 | Ujpest | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 10 | 3 | 3.8 | 10 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 10 |
| 4 | Gyori ETO FC | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3 | 9 |
| 5 | MTK Budapest | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | 10 | 3 | 3.8 | 9 |
| 6 | Vasas | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 8 |
| 7 | Paks | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 13 | 0 | 4.3 | 8 |
| 8 | Nyiregyhaza | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 7 |
| 9 | Budapest Honved | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 10 | Kisvarda FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 6 |
| 11 | Debreceni VSC | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 9 | -3 | 2.5 | 6 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 15 | -10 | 3.3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujpest | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 7 |
| 2 | Paks | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 7 |
| 3 | Nyiregyhaza | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 7 |
| 4 | Gyori ETO FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 6 |
| 5 | MTK Budapest | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 6 | Debreceni VSC | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 7 | Vasas | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 4 |
| 8 | Budapest Honved | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 9 | Zalaegerszegi TE | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 4 | 3 |
| 10 | Puskas Academy | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 11 | Kisvarda FC | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 12 | Ferencvarosi TC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 2 | Ferencvarosi TC | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 9 |
| 3 | Vasas | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 4 |
| 4 | Kisvarda FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 5 | Gyori ETO FC | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 6 | MTK Budapest | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 0 | 4 | 3 |
| 7 | Ujpest | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 8 | Budapest Honved | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 9 | Debreceni VSC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 10 | Paks | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 4.7 | 1 |
| 11 | Nyiregyhaza | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12 | -12 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Ferencvaros Domaćin
- Dao
- 0
- Primio
- 1
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 67%
- Bez datog
- 100%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Gyori ETO FC | A | 0-0 | I | U |
| 14.04.2026 | Puskas Academy | H | 0-0 | I | U |
| 11.09.2025 | Valerenga W | A | 3-0 (0-0) | I | O |
Ujpest Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Vasas | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 21.08.2026 | Paks | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 15.08.2026 | MTK Budapest | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 08.08.2026 | Kisvarda FC | A | 2-4 (1-2) | P | O |
| 02.08.2026 | Debreceni VSC | H | 4-2 (2-1) | P | O |
| 24.07.2026 | Nyiregyhaza | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 16.05.2026 | Debreceni VSC | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 03.05.2026 | Ferencvarosi TC | H | 0-5 (0-2) | I | O |
| 25.04.2026 | Puskas Academy | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 17.04.2026 | Nyiregyhaza | H | 7-2 (3-0) | P | O |