Kaposvar 0 - 2 Kisvarda FC — rezultat
19.10.2019 15:00 • Madarska - NB I
Mečevi iz lige Madarska - NB I
Tabele Madarska - NB I
NB I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 10 | 7 | 0 | 3 | 15 | 10 | 5 | 2.5 | 21 |
| 2 | Gyori ETO FC | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 12 | 6 | 3 | 18 |
| 3 | Vasas | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 13 | 5 | 3.1 | 15 |
| 4 | Ujpest | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 15 | 3 | 3.3 | 15 |
| 5 | Paks | 10 | 4 | 2 | 4 | 20 | 19 | 1 | 3.9 | 14 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 7 | MTK Budapest | 10 | 3 | 3 | 4 | 16 | 17 | -1 | 3.3 | 12 |
| 8 | Kisvarda FC | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 10 |
| 9 | Budapest Honved | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 15 | -2 | 3.1 | 10 |
| 10 | Debreceni VSC | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | 10 |
| 11 | Zalaegerszegi TE | 9 | 3 | 0 | 6 | 12 | 18 | -6 | 3.3 | 9 |
| 12 | Nyiregyhaza | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | 20 | -10 | 3 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujpest | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 10 |
| 2 | Paks | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 10 | 4 | 4 | 10 |
| 3 | Zalaegerszegi TE | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 9 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 9 |
| 5 | MTK Budapest | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 8 | 2 | 3 | 9 |
| 6 | Vasas | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 8 |
| 7 | Nyiregyhaza | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 8 |
| 8 | Puskas Academy | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 9 | Budapest Honved | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 10 | Debreceni VSC | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 5 |
| 11 | Ferencvarosi TC | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Kisvarda FC | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 6 | 5 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 15 |
| 2 | Ferencvarosi TC | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 10 |
| 3 | Gyori ETO FC | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 9 |
| 4 | Kisvarda FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 5 | Vasas | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 6 | Debreceni VSC | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 7 | Ujpest | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 5 |
| 8 | Budapest Honved | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 5 |
| 9 | Paks | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 4 |
| 10 | MTK Budapest | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 3 |
| 11 | Nyiregyhaza | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 15 | -11 | 3.8 | 0 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 14 | -13 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Kaposvar Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2019 | Paks | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 28.09.2019 | Diosgyori VTK | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.09.2019 | Soltvadkerti | A | 0-4 | P | O |
| 14.09.2019 | Puskas Academy | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 31.08.2019 | Debreceni VSC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 24.08.2019 | Zalaegerszegi TE | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 17.08.2019 | Ferencvarosi TC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.08.2019 | Mezokovesd-zsory | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 04.08.2019 | Fehervar FC | A | 4-2 (3-2) | I | O |
| 19.05.2019 | Soroksar | H | 3-1 | P | O |
Kisvarda FC Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2019 | Zalaegerszegi TE | H | 3-3 (0-2) | N | O |
| 29.09.2019 | Ferencvarosi TC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.09.2019 | Pilisi LK | A | 0-1 | P | U |
| 14.09.2019 | Mezokovesd-zsory | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 31.08.2019 | Fehervar FC | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 24.08.2019 | Ujpest | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 17.08.2019 | Budapest Honved | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 11.08.2019 | Debreceni VSC | A | 4-1 (2-1) | I | O |
| 03.08.2019 | Paks | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.05.2019 | Mezokovesd-zsory | H | 2-1 (1-0) | P | O |