Fehervar FC vs Vasas
26.04.2026 15:00 • Madarska - NB II
Kvote za meč
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4.64 | 4.64 | 4.15 | 4.15 | 4.44 | 3.80 | 4.25 |
| X | 3.45 | 3.45 | 3.55 | 3.60 | 3.38 | 3.35 | 3.35 |
| 2 | 1.68 | 1.68 | 1.70 | 1.75 | 1.76 | 1.82 | 1.74 |
| 0-2 | 1.78 | 1.78 | 1.78 | 1.80 | 1.80 | 1.74 | 1.79 |
| 3+ | 1.91 | 1.91 | 1.88 | 1.90 | 1.90 | 1.98 | 1.89 |
| 4+ | 3.20 | 3.20 | 3.35 | 3.25 | 3.40 | 3.55 | 3.40 |
| GG | 1.83 | 1.83 | 1.83 | 1.85 | 1.85 | 1.90 | 1.85 |
| I2+ | 2.79 | 2.79 | 2.85 | 2.82 | 2.88 | 3.00 | 2.88 |
Forma i statistika timova
Fehervar FC Domaćin
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Szeged 2011 | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 11.04.2026 | Soroksar | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Mezokovesd-zsory | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 22.03.2026 | Kozarmisleny FC | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 14.03.2026 | Tiszakecske FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 08.03.2026 | Karcag SE | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 02.03.2026 | Bekescsaba 1912 | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 23.02.2026 | Kecskemeti TE | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 15.02.2026 | Csakvar | A | 1-5 (1-3) | P | O |
| 12.02.2026 | Gyori ETO FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Vasas Gost
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2026 | BVSC | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Szentlorinc SE | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 05.04.2026 | Szeged 2011 | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 22.03.2026 | Soroksar | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 16.03.2026 | Mezokovesd-zsory | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 08.03.2026 | Kozarmisleny FC | H | 6-0 (3-0) | P | O |
| 01.03.2026 | Tiszakecske FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.02.2026 | Karcag SE | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 15.02.2026 | Bekescsaba 1912 | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 11.02.2026 | Zalaegerszegi TE | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | NB II | Vasas | 2-0 (1-0) | Fehervar FC | P | U |
| 27.05.2023 | NB I | Vasas | 0-0 (0-0) | Fehervar FC | N | U |
| 04.03.2023 | NB I | Fehervar FC | 2-1 (1-1) | Vasas | P | O |
| 15.10.2022 | NB I | Vasas | 2-0 (1-0) | Fehervar FC | P | U |
| 10.02.2021 | Magyar Kupa | Vasas | 1-2 (1-2) | Fehervar FC | I | O |
| 19.05.2018 | NB I | Vasas | 0-3 (0-1) | Fehervar FC | I | O |
| 24.02.2018 | NB I | Fehervar FC | 2-1 (1-1) | Vasas | P | O |
| 16.09.2017 | NB I | Vasas | 3-1 (2-1) | Fehervar FC | P | O |
| 08.04.2017 | NB I | Fehervar FC | 1-2 (1-1) | Vasas | I | O |
| 29.10.2016 | NB I | Vasas | 1-1 (1-0) | Fehervar FC | N | U |
| 31.07.2016 | NB I | Fehervar FC | 1-2 (0-0) | Vasas | I | O |
| 09.04.2016 | NB I | Fehervar FC | 2-2 (0-2) | Vasas | N | O |
| 21.11.2015 | NB I | Fehervar FC | 2-0 (2-0) | Vasas | P | U |
| 15.08.2015 | NB I | Vasas | 2-1 (0-1) | Fehervar FC | P | O |