Soroksar vs Kecskemeti TE
17.05.2026 15:00 • Madarska - NB II
Soroksar
Kecskemeti TE
Kvote za meč
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3.46 | 3.32 | - | 2.95 | 3.17 | - | 3.10 |
| X | 3.80 | 3.64 | - | 3.90 | 3.60 | - | 3.25 |
| 2 | 1.99 | 1.90 | - | 2.02 | 2.02 | - | 2.08 |
| 0-2 | 2.00 | 1.94 | - | 1.97 | 1.97 | - | 1.92 |
| 3+ | 1.81 | 1.75 | - | 1.74 | 1.74 | - | 1.77 |
| 4+ | 3.24 | 2.92 | - | 2.82 | 2.97 | - | 3.05 |
| GG | 1.70 | 1.64 | - | 1.70 | 1.64 | - | 1.66 |
| I2+ | 2.68 | 2.56 | - | 2.50 | 2.65 | - | 2.70 |
Mečevi iz lige Madarska - NB II
Tabele Madarska - NB II
NB II
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vasas | 29 | 19 | 4 | 6 | 57 | 25 | 32 | 2.8 | 61 |
| 2 | Budapest Honved | 29 | 18 | 5 | 6 | 48 | 22 | 26 | 2.4 | 59 |
| 3 | Kecskemeti TE | 29 | 16 | 3 | 10 | 49 | 36 | 13 | 2.9 | 51 |
| 4 | Kozarmisleny FC | 29 | 12 | 9 | 8 | 36 | 39 | -3 | 2.6 | 45 |
| 5 | Csakvar | 29 | 11 | 10 | 8 | 42 | 37 | 5 | 2.7 | 43 |
| 6 | Mezokovesd-zsory | 29 | 12 | 7 | 10 | 36 | 34 | 2 | 2.4 | 43 |
| 7 | Fehervar FC | 29 | 10 | 9 | 10 | 36 | 30 | 6 | 2.3 | 39 |
| 8 | Tiszakecske FC | 29 | 10 | 9 | 10 | 36 | 42 | -6 | 2.7 | 39 |
| 9 | BVSC | 29 | 11 | 5 | 13 | 32 | 29 | 3 | 2.1 | 38 |
| 10 | Szeged 2011 | 29 | 9 | 9 | 11 | 29 | 33 | -4 | 2.1 | 36 |
| 11 | Ajka | 29 | 11 | 3 | 15 | 23 | 37 | -14 | 2.1 | 36 |
| 12 | Karcag SE | 29 | 9 | 8 | 12 | 28 | 39 | -11 | 2.3 | 35 |
| 13 | Soroksar | 29 | 7 | 9 | 13 | 38 | 45 | -7 | 2.9 | 30 |
| 14 | Szentlorinc SE | 29 | 6 | 12 | 11 | 33 | 41 | -8 | 2.6 | 30 |
| 15 | Budafoki LC | 29 | 6 | 8 | 15 | 30 | 48 | -18 | 2.7 | 26 |
| 16 | Bekescsaba 1912 | 29 | 5 | 10 | 14 | 26 | 42 | -16 | 2.3 | 25 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kecskemeti TE | 15 | 11 | 1 | 3 | 32 | 12 | 20 | 2.9 | 34 |
| 2 | Budapest Honved | 15 | 10 | 3 | 2 | 31 | 13 | 18 | 2.9 | 33 |
| 3 | Vasas | 14 | 10 | 1 | 3 | 30 | 17 | 13 | 3.4 | 31 |
| 4 | Csakvar | 15 | 7 | 4 | 4 | 25 | 20 | 5 | 3 | 25 |
| 5 | Mezokovesd-zsory | 15 | 7 | 3 | 5 | 13 | 13 | 0 | 1.7 | 24 |
| 6 | Fehervar FC | 14 | 6 | 5 | 3 | 16 | 10 | 6 | 1.9 | 23 |
| 7 | Kozarmisleny FC | 14 | 6 | 5 | 3 | 18 | 17 | 1 | 2.5 | 23 |
| 8 | Tiszakecske FC | 14 | 6 | 4 | 4 | 17 | 17 | 0 | 2.4 | 22 |
| 9 | Karcag SE | 15 | 7 | 1 | 7 | 17 | 19 | -2 | 2.4 | 22 |
| 10 | Soroksar | 14 | 6 | 3 | 5 | 20 | 21 | -1 | 2.9 | 21 |
| 11 | BVSC | 14 | 5 | 4 | 5 | 15 | 12 | 3 | 1.9 | 19 |
| 12 | Szentlorinc SE | 15 | 4 | 7 | 4 | 22 | 24 | -2 | 3.1 | 19 |
| 13 | Szeged 2011 | 14 | 5 | 4 | 5 | 15 | 18 | -3 | 2.4 | 19 |
| 14 | Budafoki LC | 15 | 3 | 8 | 4 | 16 | 19 | -3 | 2.3 | 17 |
| 15 | Ajka | 14 | 5 | 1 | 8 | 11 | 21 | -10 | 2.3 | 16 |
| 16 | Bekescsaba 1912 | 15 | 3 | 6 | 6 | 11 | 17 | -6 | 1.9 | 15 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vasas | 15 | 9 | 3 | 3 | 27 | 8 | 19 | 2.3 | 30 |
| 2 | Budapest Honved | 14 | 8 | 2 | 4 | 17 | 9 | 8 | 1.9 | 26 |
| 3 | Kozarmisleny FC | 15 | 6 | 4 | 5 | 18 | 22 | -4 | 2.7 | 22 |
| 4 | Ajka | 15 | 6 | 2 | 7 | 12 | 16 | -4 | 1.9 | 20 |
| 5 | Mezokovesd-zsory | 14 | 5 | 4 | 5 | 23 | 21 | 2 | 3.1 | 19 |
| 6 | BVSC | 15 | 6 | 1 | 8 | 17 | 17 | 0 | 2.3 | 19 |
| 7 | Csakvar | 14 | 4 | 6 | 4 | 17 | 17 | 0 | 2.4 | 18 |
| 8 | Szeged 2011 | 15 | 4 | 5 | 6 | 14 | 15 | -1 | 1.9 | 17 |
| 9 | Tiszakecske FC | 15 | 4 | 5 | 6 | 19 | 25 | -6 | 2.9 | 17 |
| 10 | Kecskemeti TE | 14 | 5 | 2 | 7 | 17 | 24 | -7 | 2.9 | 17 |
| 11 | Fehervar FC | 15 | 4 | 4 | 7 | 20 | 20 | 0 | 2.7 | 16 |
| 12 | Karcag SE | 14 | 2 | 7 | 5 | 11 | 20 | -9 | 2.2 | 13 |
| 13 | Szentlorinc SE | 14 | 2 | 5 | 7 | 11 | 17 | -6 | 2 | 11 |
| 14 | Bekescsaba 1912 | 14 | 2 | 4 | 8 | 15 | 25 | -10 | 2.9 | 10 |
| 15 | Soroksar | 15 | 1 | 6 | 8 | 18 | 24 | -6 | 2.8 | 9 |
| 16 | Budafoki LC | 14 | 3 | 0 | 11 | 14 | 29 | -15 | 3.1 | 9 |
Forma i statistika timova
Soroksar Domaćin
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Csakvar | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 03.05.2026 | Ajka | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 27.04.2026 | Budapest Honved | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.04.2026 | Budafoki LC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 11.04.2026 | Fehervar FC | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.04.2026 | BVSC | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Vasas | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Szeged 2011 | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 08.03.2026 | Szentlorinc SE | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 04.03.2026 | Zalaegerszegi TE | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Kecskemeti TE Gost
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Mezokovesd-zsory | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 03.05.2026 | Kozarmisleny FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 26.04.2026 | Tiszakecske FC | H | 5-1 (3-1) | P | O |
| 19.04.2026 | Karcag SE | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 11.04.2026 | Bekescsaba 1912 | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 05.04.2026 | Szentlorinc SE | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Csakvar | A | 6-1 (2-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Ajka | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.03.2026 | Budapest Honved | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Gyori ETO FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | NB II | Kecskemeti TE | 2-1 (0-0) | Soroksar | P | O |
| 15.09.2023 | Magyar Kupa | Soroksar | 1-2 (1-1) | Kecskemeti TE | I | O |
| 30.01.2022 | NB II | Soroksar | 2-3 (2-2) | Kecskemeti TE | I | O |
| 08.08.2021 | NB II | Kecskemeti TE | 5-2 (2-1) | Soroksar | P | O |