Szentlorinc SE vs BVSC
26.04.2026 15:00 • Madarska - NB II
Kvote za meč
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2.69 | 2.69 | 2.60 | 2.82 | 2.95 | 2.90 | 2.85 |
| X | 3.18 | 3.18 | 3.00 | 3.35 | 3.04 | 3.35 | 3.00 |
| 2 | 2.34 | 2.34 | 2.55 | 2.30 | 2.37 | 2.15 | 2.35 |
| 0-2 | 1.62 | 1.62 | 1.58 | 1.67 | 1.64 | 1.63 | 1.63 |
| 3+ | 2.14 | 2.14 | 2.12 | 2.07 | 2.12 | 2.15 | 2.12 |
| 4+ | 3.86 | 3.86 | 4.05 | 3.70 | 4.02 | 4.00 | 4.00 |
| GG | 1.85 | 1.85 | 1.85 | 1.92 | 1.88 | 1.90 | 1.88 |
| I2+ | 3.04 | 3.04 | 3.20 | 3.00 | 3.19 | 3.20 | 3.20 |
Forma i statistika timova
Szentlorinc SE Domaćin
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Bekescsaba 1912 | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Vasas | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 05.04.2026 | Kecskemeti TE | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 22.03.2026 | Szeged 2011 | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 14.03.2026 | Csakvar | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 08.03.2026 | Soroksar | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 01.03.2026 | Ajka | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 22.02.2026 | Mezokovesd-zsory | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.02.2026 | Budapest Honved | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 08.02.2026 | Kozarmisleny FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
BVSC Gost
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2026 | Vasas | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | Szeged 2011 | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Soroksar | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 22.03.2026 | Mezokovesd-zsory | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 14.03.2026 | Kozarmisleny FC | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 08.03.2026 | Tiszakecske FC | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 01.03.2026 | Karcag SE | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 22.02.2026 | Bekescsaba 1912 | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 15.02.2026 | Kecskemeti TE | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 07.02.2026 | Csakvar | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | NB II | BVSC | 2-1 (0-1) | Szentlorinc SE | P | O |
| 09.03.2025 | NB II | Szentlorinc SE | 1-0 (0-0) | BVSC | P | U |
| 25.08.2024 | NB II | BVSC | 1-1 (0-1) | Szentlorinc SE | N | U |
| 17.09.2023 | Magyar Kupa | Szentlorinc SE | 1-0 (0-0) | BVSC | P | U |
| 04.06.2023 | NB II | Szentlorinc SE | 1-2 (0-0) | BVSC | I | O |
| 28.05.2023 | NB II | BVSC | 0-0 (0-0) | Szentlorinc SE | N | U |