Uporedi kvote: Renova - Shkupi 1927
21.08.2022 00:00 • Makedonija - Prva liga
Mečevi iz lige Makedonija - Prva liga
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| ponedeljak, 2. novembar 2026. | ||||
| Vardar Skopje - Struga | 02.11.2026 13:00 | 1.85 | 3.24 | 3.95 |
| Bashkimi Kumanovo - Aresimi | 02.11.2026 13:00 | 2.95 | 3.55 | 2.1 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| ponedeljak, 2. novembar 2026. | ||
| Vardar Skopje - Struga | 02.11 13:00 |
1.85
|
3.24
|
3.95
|
| Bashkimi Kumanovo - Aresimi | 02.11 13:00 |
2.95
|
3.55
|
2.1
|
Tabele Makedonija - Prva liga
First League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija | 12 | 8 | 3 | 1 | 26 | 11 | 15 | 3.1 | 27 |
| 2 | Struga | 11 | 7 | 2 | 2 | 26 | 7 | 19 | 3 | 23 |
| 3 | Tikves | 12 | 5 | 6 | 1 | 25 | 10 | 15 | 2.9 | 21 |
| 4 | Vardar Skopje | 11 | 6 | 3 | 2 | 17 | 9 | 8 | 2.4 | 21 |
| 5 | Sileks | 11 | 4 | 4 | 3 | 19 | 11 | 8 | 2.7 | 16 |
| 6 | Shkendija Haracine | 12 | 4 | 3 | 5 | 8 | 15 | -7 | 1.9 | 15 |
| 7 | Bregalnica Stip | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | 22 | -6 | 3.2 | 13 |
| 8 | Aresimi | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | 25 | -14 | 3.3 | 10 |
| 9 | Bashkimi Kumanovo | 11 | 2 | 1 | 8 | 10 | 32 | -22 | 3.8 | 7 |
| 10 | Skopje | 11 | 0 | 3 | 8 | 5 | 21 | -16 | 2.4 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Struga | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 0 | 19 | 3.2 | 18 |
| 2 | Shkendija | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 3.3 | 13 |
| 3 | Vardar Skopje | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 2.6 | 12 |
| 4 | Sileks | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 4 | 9 | 2.8 | 11 |
| 5 | Tikves | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 6 | 8 | 3.3 | 11 |
| 6 | Bregalnica Stip | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 9 |
| 7 | Aresimi | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 2.7 | 7 |
| 8 | Shkendija Haracine | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 6 |
| 9 | Bashkimi Kumanovo | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 14 | -8 | 4 | 4 |
| 10 | Skopje | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shkendija | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 14 |
| 2 | Tikves | 6 | 2 | 4 | 0 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 10 |
| 3 | Vardar Skopje | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 9 |
| 4 | Shkendija Haracine | 6 | 3 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 9 |
| 5 | Struga | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 5 |
| 6 | Sileks | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 7 | Bregalnica Stip | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 18 | -11 | 4.2 | 4 |
| 8 | Aresimi | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 17 | -14 | 4 | 3 |
| 9 | Bashkimi Kumanovo | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 18 | -14 | 3.7 | 3 |
| 10 | Skopje | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 12 | -12 | 2 | 1 |
Forma i statistika timova
Renova Domaćin
- Dao
- 2.7
- Primio
- 0.3
- GG
- 33%
- Bez primljenog
- 67%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2022 | Skopje | A | - | I | U |
| 07.08.2022 | Makedonija GjP | A | - | I | U |
| 15.05.2022 | Borec | A | 1-5 (1-3) | P | O |
| 08.05.2022 | Skopje | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 04.05.2022 | Tikves | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 01.05.2022 | Struga | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.04.2022 | Shkupi 1927 | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 17.04.2022 | Akademija Pandev | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 10.04.2022 | Shkendija | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.04.2022 | Makedonija GjP | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Shkupi 1927 Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2022 | Ballkani | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 13.08.2022 | Makedonija GjP | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 09.08.2022 | Shamrock Rovers | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 04.08.2022 | Shamrock Rovers | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 26.07.2022 | Dinamo Zagreb | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 19.07.2022 | Dinamo Zagreb | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 12.07.2022 | Lincoln Red Imps FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 05.07.2022 | Lincoln Red Imps FC | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.05.2022 | Akademija Pandev | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 08.05.2022 | Shkendija | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2022 | First League | Shkupi 1927 | 2-0 (0-0) | Renova | I | U |
| 09.03.2022 | First League | Renova | 0-0 (0-0) | Shkupi 1927 | N | U |
| 23.10.2021 | First League | Shkupi 1927 | 2-1 (0-0) | Renova | I | O |
| 04.04.2021 | First League | Shkupi 1927 | 1-2 (0-1) | Renova | P | O |
| 12.12.2020 | First League | Renova | 0-0 (0-0) | Shkupi 1927 | N | U |
| 20.09.2020 | First League | Shkupi 1927 | 4-3 (2-1) | Renova | I | O |
| 01.03.2020 | First League | Shkupi 1927 | 2-3 (1-2) | Renova | P | O |
| 27.10.2019 | First League | Renova | 2-2 (1-1) | Shkupi 1927 | N | O |
| 25.08.2019 | First League | Shkupi 1927 | 2-2 (1-1) | Renova | N | O |
| 19.05.2019 | First League | Shkupi 1927 | 2-2 | Renova | N | O |
| 03.04.2019 | First League | Renova | 1-0 (1-0) | Shkupi 1927 | P | U |
| 28.11.2018 | First League | Shkupi 1927 | 1-1 (0-1) | Renova | N | U |
| 29.09.2018 | First League | Renova | 2-0 | Shkupi 1927 | P | U |
| 13.05.2018 | First League | Shkupi 1927 | 3-0 | Renova | I | O |
| 01.04.2018 | First League | Renova | 3-1 | Shkupi 1927 | P | O |
| 19.11.2017 | First League | Shkupi 1927 | 4-1 (2-1) | Renova | I | O |
| 23.09.2017 | First League | Renova | 0-0 (0-0) | Shkupi 1927 | N | U |
| 03.05.2017 | First League | Renova | 2-1 (1-1) | Shkupi 1927 | P | O |
| 12.03.2017 | First League | Shkupi 1927 | 3-2 (1-2) | Renova | I | O |
| 05.11.2016 | First League | Renova | 1-0 (0-0) | Shkupi 1927 | P | U |
| 27.08.2016 | First League | Shkupi 1927 | 0-0 (0-0) | Renova | N | U |