Kawkab Marrakech 3 - 1 CODM Meknes — rezultat
22.05.2026 20:00 • Maroko - Botola Pro
Forma i statistika timova
Kawkab Marrakech Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.2026 | Riadi Salmi | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 11.05.2026 | Yacoub El Mansour | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 08.05.2026 | CR Khemis Zemamra | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 04.05.2026 | Olympique Dcheira | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 30.04.2026 | Renaissance Berkane | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.04.2026 | Wydad AC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | FAR Rabat | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Hassania Agadir | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 04.03.2026 | Olympique Safi | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.02.2026 | Maghreb Fes | A | 1-1 (0-0) | N | U |
CODM Meknes Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Chabab Atl. Khenifra | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 10.05.2026 | Renaissance Berkane | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 06.05.2026 | Wydad AC | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Maghreb Fes | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.04.2026 | FUS Rabat | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Difaa EL Jadida | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 06.03.2026 | Ittihad Tanger | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 27.02.2026 | FAR Rabat | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 20.02.2026 | Olympique Safi | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.02.2026 | Hassania Agadir | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Botola Pro | CODM Meknes | 1-0 (1-0) | Kawkab Marrakech | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 91.0% | 92.5% | 91.4% | 91.8% | 90.3% | 90.0% |
| 1 | 2.12 3.2% | 2.03 3.3% | 2.20 7.3% | 2.02 3.8% | 2.10 0.5% | 2.00 2.4% | 2.08 0.5% |
| X | 2.94 4.3% | 2.81 4.1% | 2.75 3.5% | 2.92 4.3% | 2.79 2.2% | 2.80 1.8% | 2.75 1.9% |
| 2 | 4.16 1.0% | 3.99 1.3% | 3.80 3.8% | 3.90 1.3% | 3.92 4.2% | 4.00 3.9% | 3.75 3.8% |
| 0-2 | 1.34 0.0% | 1.31 0.0% | 1.30 3.0% | 1.31 0.8% | 1.31 4.0% | 1.33 2.2% | 1.31 4.0% |
| 3+ | 3.24 0.0% | 2.92 0.0% | 3.20 8.5% | 2.90 1.7% | 3.15 9.5% | 3.05 5.2% | 3.10 10.1% |
| 4+ | 8.20 1.2% | 5.95 0.8% | 7.40 12.1% | 5.60 1.8% | 7.20 13.3% | 6.75 6.3% | 7.20 12.7% |
| GG | 2.50 0.0% | 2.42 0.0% | 2.60 4.0% | 2.57 2.0% | 2.58 7.5% | 2.55 6.3% | 2.60 7.1% |
| NG | 1.54 0.0% | 1.49 0.0% | 1.42 2.1% | 1.45 1.4% | 1.42 3.6% | 1.43 4.0% | 1.41 3.7% |
| I2+ | 4.84 0.4% | 4.05 0.0% | 4.50 7.1% | 3.90 0.0% | 4.41 7.4% | 4.35 2.4% | 4.40 7.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice