Maghreb Fes 0 - 1 Ittihad Tanger — rezultat
22.05.2026 18:00 • Maroko - Botola Pro
Forma i statistika timova
Maghreb Fes Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Yacoub El Mansour | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.05.2026 | UTS Rabat | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 06.05.2026 | Raja Casablanca | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 02.05.2026 | CODM Meknes | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.04.2026 | Hassania Agadir | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 26.04.2026 | CR Khemis Zemamra | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 12.04.2026 | Wydad AC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.04.2026 | Renaissance Berkane | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Olympique Dcheira | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 27.02.2026 | Kawkab Marrakech | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Ittihad Tanger Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | KAC Kenitra | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 10.05.2026 | Difaa EL Jadida | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 06.05.2026 | FUS Rabat | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 03.05.2026 | FAR Rabat | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.04.2026 | Olympique Safi | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Hassania Agadir | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.03.2026 | CODM Meknes | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.02.2026 | UTS Rabat | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 22.02.2026 | Raja Casablanca | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.02.2026 | Olympique Dcheira | H | 1-2 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Botola Pro | Ittihad Tanger | 1-1 (0-0) | Maghreb Fes | N | U |
| 08.03.2025 | Botola Pro | Maghreb Fes | 1-1 (1-0) | Ittihad Tanger | N | U |
| 03.11.2024 | Botola Pro | Ittihad Tanger | 1-1 (1-0) | Maghreb Fes | N | U |
| 27.03.2024 | Cup | Maghreb Fes | 2-2 (0-0) | Ittihad Tanger | N | O |
| 09.03.2024 | Botola Pro | Maghreb Fes | 2-1 (2-0) | Ittihad Tanger | P | O |
| 05.11.2023 | Botola Pro | Ittihad Tanger | 2-2 (1-1) | Maghreb Fes | N | O |
| 07.04.2023 | Botola Pro | Maghreb Fes | 0-1 (0-0) | Ittihad Tanger | I | U |
| 10.02.2023 | Cup | Maghreb Fes | 0-2 (0-1) | Ittihad Tanger | I | U |
| 28.10.2022 | Botola Pro | Ittihad Tanger | 2-3 (1-1) | Maghreb Fes | P | O |
| 29.06.2022 | Botola Pro | Ittihad Tanger | 1-1 (0-1) | Maghreb Fes | N | U |
| 25.12.2021 | Botola Pro | Maghreb Fes | 2-1 (1-1) | Ittihad Tanger | P | O |
| 24.07.2021 | Botola Pro | Ittihad Tanger | 0-0 (0-0) | Maghreb Fes | N | U |
| 02.05.2021 | Botola Pro | Maghreb Fes | 2-1 (0-0) | Ittihad Tanger | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 91.0% | 92.0% | 91.4% | 91.7% | 90.1% | 89.9% |
| 1 | 1.95 10.8% | 1.87 11.3% | 1.68 11.6% | 1.90 11.8% | 1.91 2.7% | 1.83 0.5% | 1.89 2.7% |
| X | 2.89 14.0% | 2.77 14.0% | 3.25 6.6% | 2.77 16.1% | 3.05 1.0% | 3.00 0.0% | 3.00 1.6% |
| 2 | 5.10 4.7% | 4.92 4.5% | 5.45 26.7% | 4.85 3.0% | 4.18 5.0% | 4.35 1.1% | 4.00 4.8% |
| 0-2 | 1.49 5.1% | 1.45 5.2% | 1.50 3.4% | 1.42 5.3% | 1.50 0.0% | 1.55 2.6% | 1.45 0.0% |
| 3+ | 2.62 9.2% | 2.55 9.0% | 2.40 5.9% | 2.55 8.5% | 2.55 0.8% | 2.30 4.2% | 2.55 2.0% |
| 4+ | 6.05 13.1% | 4.80 9.1% | 4.85 9.3% | 4.45 7.2% | 5.30 1.0% | 4.35 6.5% | 5.30 1.9% |
| GG | 2.28 1.8% | 2.21 1.8% | 2.35 2.2% | 2.22 1.3% | 2.27 0.9% | 2.10 2.3% | 2.28 0.0% |
| NG | 1.63 1.2% | 1.58 1.3% | 1.50 2.0% | 1.59 1.3% | 1.54 0.7% | 1.63 1.9% | 1.53 0.7% |
| I2+ | 4.16 11.8% | 3.58 5.9% | 3.55 7.8% | 3.45 7.8% | 3.81 0.8% | 3.45 5.5% | 3.80 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice