Olympique Dcheira 0 - 1 Raja Casablanca — rezultat
24.05.2026 15:00 • Maroko - Botola Pro
Forma i statistika timova
Olympique Dcheira Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Olympique Safi | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 11.05.2026 | CR Khemis Zemamra | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.05.2026 | Yacoub El Mansour | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 04.05.2026 | Kawkab Marrakech | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 30.04.2026 | UTS Rabat | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 26.04.2026 | Renaissance Berkane | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 02.04.2026 | FAR Rabat | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 07.03.2026 | Maghreb Fes | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 28.02.2026 | Olympique Safi | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Wydad AC | H | 0-5 (0-3) | I | O |
Raja Casablanca Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | El Massira | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 09.05.2026 | Wydad AC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 06.05.2026 | Maghreb Fes | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 03.05.2026 | Difaa EL Jadida | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.04.2026 | FAR Rabat | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 26.04.2026 | FUS Rabat | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Olympique Safi | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 01.03.2026 | Hassania Agadir | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 25.02.2026 | Renaissance Berkane | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 22.02.2026 | Ittihad Tanger | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Botola Pro | Raja Casablanca | 1-0 (1-0) | Olympique Dcheira | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 93.4% | 91.7% | 91.2% | 91.8% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 6.85 2.2% | 6.78 5.0% | 6.10 1.6% | 6.40 8.5% | 6.70 0.0% | 5.65 16.3% | 6.20 4.2% |
| X | 3.70 0.5% | 3.65 3.1% | 3.55 0.0% | 3.65 1.4% | 3.65 0.0% | 3.75 7.1% | 3.55 1.4% |
| 2 | 1.57 0.6% | 1.54 2.0% | 1.55 0.0% | 1.50 2.6% | 1.50 0.0% | 1.50 1.4% | 1.50 1.3% |
| 0-2 | 1.64 1.2% | 1.62 0.0% | 1.60 1.8% | 1.60 0.0% | 1.62 0.0% | 1.63 0.0% | 1.62 0.0% |
| 3+ | 2.26 1.8% | 2.22 2.8% | 2.20 2.3% | 2.17 0.0% | 2.15 0.0% | 2.15 0.0% | 2.12 0.0% |
| 4+ | 4.04 12.9% | 3.98 1.5% | 4.20 2.4% | 3.75 0.0% | 4.09 0.0% | 4.00 0.0% | 4.05 0.0% |
| GG | 2.31 2.2% | 2.28 4.1% | 2.30 0.0% | 2.30 1.3% | 2.36 0.0% | 2.15 6.5% | 2.35 2.2% |
| NG | 1.62 1.2% | 1.59 0.0% | 1.53 0.0% | 1.55 1.3% | 1.50 0.0% | 1.60 4.6% | 1.50 1.3% |
| I2+ | 3.18 8.1% | 3.13 1.6% | 3.30 3.1% | 3.10 3.3% | 3.22 0.0% | 3.20 0.0% | 3.20 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice