Renaissance Berkane 1 - 0 CR Khemis Zemamra — rezultat
24.05.2026 17:00 • Maroko - Botola Pro
Forma i statistika timova
Renaissance Berkane Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Wydad Fes | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 10.05.2026 | CODM Meknes | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 07.05.2026 | UTS Rabat | H | 4-3 (3-2) | P | O |
| 04.05.2026 | Yacoub El Mansour | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.04.2026 | Kawkab Marrakech | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 26.04.2026 | Olympique Dcheira | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 22.04.2026 | FAR Rabat | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | FAR Rabat | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 11.04.2026 | FAR Rabat | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 05.04.2026 | Maghreb Fes | H | 1-1 (1-0) | N | U |
CR Khemis Zemamra Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Wydad Serghini | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.05.2026 | Olympique Dcheira | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.05.2026 | Kawkab Marrakech | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 03.05.2026 | Wydad AC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.04.2026 | Difaa EL Jadida | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 26.04.2026 | Maghreb Fes | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 22.04.2026 | Olympique Safi | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 07.03.2026 | FAR Rabat | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.03.2026 | FUS Rabat | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 22.02.2026 | Hassania Agadir | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2026 | Botola Pro | CR Khemis Zemamra | 1-2 (0-0) | Renaissance Berkane | P | O |
| 16.02.2025 | Botola Pro | Renaissance Berkane | 1-0 (0-0) | CR Khemis Zemamra | P | U |
| 18.10.2024 | Botola Pro | CR Khemis Zemamra | 1-3 (0-2) | Renaissance Berkane | P | O |
| 13.06.2024 | Botola Pro | Renaissance Berkane | 1-2 (0-0) | CR Khemis Zemamra | I | O |
| 07.01.2024 | Botola Pro | CR Khemis Zemamra | 2-1 (2-0) | Renaissance Berkane | I | O |
| 13.05.2021 | Botola Pro | Renaissance Berkane | 2-0 (1-0) | CR Khemis Zemamra | P | U |
| 05.12.2020 | Botola Pro | CR Khemis Zemamra | 0-2 (0-2) | Renaissance Berkane | P | U |
| 30.09.2020 | Botola Pro | Renaissance Berkane | 1-2 (0-0) | CR Khemis Zemamra | I | O |
| 15.01.2020 | Botola Pro | CR Khemis Zemamra | 5-0 (0-0) | Renaissance Berkane | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 90.9% | 92.0% | 91.4% | 91.8% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.58 6.8% | 1.51 7.1% | 1.53 9.3% | 1.55 9.2% | 1.57 10.6% | 1.48 4.2% | 1.55 12.3% |
| X | 3.60 10.9% | 3.46 10.8% | 3.55 12.3% | 3.55 13.4% | 3.45 12.9% | 3.65 5.2% | 3.40 13.9% |
| 2 | 7.00 10.3% | 6.73 10.3% | 6.60 16.5% | 6.00 11.8% | 6.15 18.0% | 6.25 8.8% | 5.90 21.3% |
| 0-2 | 1.58 10.7% | 1.54 10.5% | 1.55 11.4% | 1.57 9.2% | 1.54 12.0% | 1.57 9.8% | 1.54 12.0% |
| 3+ | 2.38 15.5% | 2.32 16.0% | 2.25 15.4% | 2.22 12.7% | 2.31 17.9% | 2.25 13.6% | 2.30 18.6% |
| 4+ | 5.00 30.9% | 4.15 24.3% | 4.45 25.4% | 3.85 16.7% | 4.57 28.7% | 4.25 19.7% | 4.55 30.0% |
| GG | 2.45 8.4% | 2.38 8.7% | 2.45 6.5% | 2.32 4.5% | 2.42 5.7% | 2.30 4.5% | 2.45 5.6% |
| NG | 1.55 5.5% | 1.51 5.0% | 1.45 3.3% | 1.54 2.5% | 1.48 3.3% | 1.53 2.5% | 1.47 2.6% |
| I2+ | 3.54 12.7% | 3.25 11.7% | 3.40 15.3% | 3.00 7.1% | 3.44 15.8% | 3.35 11.7% | 3.45 16.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice