Necaxa 2 - 1 Atlante FC — rezultat
17.07.2026 01:00 • Meksiko - Liga MX
Mečevi iz lige Meksiko - Liga MX
Tabele Meksiko - Liga MX
Liga MX
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 2 | 10 | 2.3 | 16 |
| 2 | Toluca | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 4 | 8 | 2.7 | 13 |
| 3 | Club Tijuana | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 13 |
| 4 | Atlas | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 12 |
| 5 | Guadalajara Chivas | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 11 |
| 6 | Leon | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 10 |
| 7 | Club Queretaro | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 10 |
| 8 | Puebla | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3 | 10 |
| 9 | Monterrey | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 10 | 3 | 3.8 | 9 |
| 10 | Cruz Azul | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 11 | 0 | 3.7 | 9 |
| 11 | U.N.A.M. - Pumas | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2.7 | 8 |
| 12 | Necaxa | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 11 | -3 | 3.2 | 7 |
| 13 | Atletico San Luis | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 14 | Atlante FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 6 |
| 15 | Pachuca | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.7 | 5 |
| 16 | Tigres UANL | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3 | 5 |
| 17 | Santos Laguna | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 11 | -7 | 2.5 | 1 |
| 18 | FC Juarez | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 19 | -16 | 3.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Tijuana | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 12 |
| 2 | Club America | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 2.7 | 9 |
| 3 | Toluca | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 6 |
| 4 | Monterrey | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 5.3 | 6 |
| 5 | Guadalajara Chivas | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 6 | Leon | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 7 | Necaxa | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 6 |
| 8 | Tigres UANL | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 9 | Puebla | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 10 | Atlante FC | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Club Queretaro | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | 3 |
| 12 | Cruz Azul | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 13 | Atlas | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 3 |
| 14 | Atletico San Luis | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 15 | U.N.A.M. - Pumas | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 2 |
| 16 | Pachuca | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 17 | Santos Laguna | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 18 | FC Juarez | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 2 | Toluca | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 3 | Club Queretaro | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 4 | Club America | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 5 | U.N.A.M. - Pumas | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 6 | Cruz Azul | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 4 | 6 |
| 7 | Puebla | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 6 |
| 8 | Guadalajara Chivas | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 9 | Pachuca | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 10 | Leon | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Atletico San Luis | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 12 | Monterrey | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 13 | Atlante FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 14 | Necaxa | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 15 | Club Tijuana | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 16 | Tigres UANL | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 17 | Santos Laguna | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 0 |
| 18 | FC Juarez | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | -10 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Necaxa Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2026 | Cruz Azul | A | 4-1 (0-0) | I | O |
| 23.04.2026 | Guadalajara Chivas | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Tigres UANL | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Club Queretaro | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 04.04.2026 | Mazatlan | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 21.03.2026 | Club Tijuana | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Puebla | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | U.N.A.M. - Pumas | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 04.03.2026 | Pachuca | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 01.03.2026 | Leon | A | 2-1 (0-1) | I | O |
Atlante FC Gost
- Dao
- 0.2
- Primio
- 2
- GG
- 25%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 75%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2019 | Venados FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 03.10.2019 | FC Juarez | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.08.2019 | FC Juarez | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 31.07.2019 | Venados FC | A | 4-1 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 93.1% | – | 92.6% | – | 94.3% | 91.8% |
| 1 | 1.94 5.4% | 1.90 5.6% | - | 1.88 7.4% | - | 1.90 5.6% | 1.90 6.7% |
| X | 3.62 5.7% | 3.56 5.8% | - | 3.55 1.4% | - | 3.65 2.7% | 3.55 1.4% |
| 2 | 3.82 5.0% | 3.75 4.8% | - | 3.75 2.6% | - | 3.85 8.3% | 3.55 0.0% |
| 0-2 | 2.10 5.4% | 2.08 5.0% | - | 2.05 4.7% | - | 2.10 4.5% | 2.10 0.0% |
| 3+ | 1.73 4.2% | 1.71 4.3% | - | 1.69 4.3% | - | 1.72 4.2% | 1.65 3.8% |
| 4+ | 2.76 7.0% | 2.59 5.3% | - | 2.67 6.0% | - | 2.80 5.7% | 2.70 3.8% |
| GG | 1.65 1.2% | 1.61 1.3% | - | 1.62 0.0% | - | 1.65 0.6% | 1.59 1.9% |
| NG | 2.24 1.8% | 2.18 1.4% | - | 2.15 0.9% | - | 2.15 0.0% | 2.20 2.3% |
| I2+ | 2.52 4.6% | 2.44 4.3% | - | 2.42 3.0% | - | 2.65 6.0% | 2.50 4.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice