Necaxa 2 - 1 Monterrey — rezultat
Mečevi iz lige Meksiko - Liga MX
Tabele Meksiko - Liga MX
Liga MX
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club America | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 2 | 10 | 2.3 | 16 |
| 2 | Toluca | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 4 | 8 | 2.7 | 13 |
| 3 | Club Tijuana | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 13 |
| 4 | Atlas | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 12 |
| 5 | Guadalajara Chivas | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 11 |
| 6 | Leon | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 10 |
| 7 | Club Queretaro | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 10 |
| 8 | Puebla | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3 | 10 |
| 9 | Monterrey | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 10 | 3 | 3.8 | 9 |
| 10 | Cruz Azul | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 11 | 0 | 3.7 | 9 |
| 11 | U.N.A.M. - Pumas | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2.7 | 8 |
| 12 | Necaxa | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 11 | -3 | 3.2 | 7 |
| 13 | Atletico San Luis | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 14 | Atlante FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 6 |
| 15 | Pachuca | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.7 | 5 |
| 16 | Tigres UANL | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3 | 5 |
| 17 | Santos Laguna | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 11 | -7 | 2.5 | 1 |
| 18 | FC Juarez | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 19 | -16 | 3.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Tijuana | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 12 |
| 2 | Club America | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 2.7 | 9 |
| 3 | Toluca | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 6 |
| 4 | Monterrey | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 5.3 | 6 |
| 5 | Guadalajara Chivas | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 6 | Leon | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 7 | Necaxa | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 6 |
| 8 | Tigres UANL | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 9 | Puebla | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 10 | Atlante FC | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 11 | Club Queretaro | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 | 3 |
| 12 | Cruz Azul | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 13 | Atlas | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 3 |
| 14 | Atletico San Luis | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 15 | U.N.A.M. - Pumas | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 2 |
| 16 | Pachuca | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 17 | Santos Laguna | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 1 |
| 18 | FC Juarez | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Atlas | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 2 | Toluca | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 3 | Club Queretaro | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 4 | Club America | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 5 | U.N.A.M. - Pumas | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 6 | Cruz Azul | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 4 | 6 |
| 7 | Puebla | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 6 |
| 8 | Guadalajara Chivas | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 9 | Pachuca | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 10 | Leon | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Atletico San Luis | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 12 | Monterrey | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 13 | Atlante FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 14 | Necaxa | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 15 | Club Tijuana | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 16 | Tigres UANL | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 17 | Santos Laguna | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 0 |
| 18 | FC Juarez | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | -10 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Necaxa Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2026 | Atlante FC | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 27.04.2026 | Cruz Azul | A | 4-1 (0-0) | I | O |
| 23.04.2026 | Guadalajara Chivas | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | Tigres UANL | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Club Queretaro | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 04.04.2026 | Mazatlan | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 21.03.2026 | Club Tijuana | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Puebla | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | U.N.A.M. - Pumas | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 04.03.2026 | Pachuca | A | 2-1 (2-0) | I | O |
Monterrey Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.07.2026 | Santos Laguna | H | 3-2 (3-1) | P | O |
| 26.04.2026 | Santos Laguna | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 22.04.2026 | Puebla | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 19.04.2026 | Pachuca | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 12.04.2026 | Atlas | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.04.2026 | Atletico San Luis | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 22.03.2026 | Guadalajara Chivas | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 18.03.2026 | Cruz Azul | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 14.03.2026 | FC Juarez | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 11.03.2026 | Cruz Azul | H | 2-3 (2-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (24 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2026 | Liga MX | Necaxa | 0-2 (0-2) | Monterrey | I | U |
| 24.08.2025 | Liga MX | Monterrey | 3-0 (2-0) | Necaxa | I | O |
| 02.02.2025 | Liga MX | Monterrey | 1-0 (1-0) | Necaxa | I | U |
| 18.07.2024 | Liga MX | Necaxa | 0-1 (0-0) | Monterrey | I | U |
| 29.04.2024 | Liga MX | Necaxa | 2-5 (0-0) | Monterrey | I | O |
| 01.11.2023 | Liga MX | Monterrey | 3-0 (1-0) | Necaxa | I | O |
| 19.02.2023 | Liga MX | Monterrey | 2-1 (0-0) | Necaxa | I | O |
| 13.08.2022 | Liga MX | Necaxa | 1-2 (1-0) | Monterrey | I | O |
| 15.01.2022 | Liga MX | Necaxa | 0-4 (0-3) | Monterrey | I | O |
| 24.10.2021 | Liga MX | Monterrey | 0-1 (0-0) | Necaxa | P | U |
| 20.02.2021 | Liga MX | Necaxa | 1-1 (0-1) | Monterrey | N | U |
| 16.08.2020 | Liga MX | Monterrey | 1-1 (0-0) | Necaxa | N | U |
| 06.02.2020 | Liga MX | Necaxa | 2-2 (1-1) | Monterrey | N | O |
| 08.12.2019 | Liga MX | Necaxa | 0-1 (0-0) | Monterrey | I | U |
| 05.12.2019 | Liga MX | Monterrey | 2-1 (1-0) | Necaxa | I | O |
| 14.09.2019 | Liga MX | Monterrey | 0-2 (0-1) | Necaxa | P | U |
| 13.05.2019 | Liga MX | Monterrey | 1-0 (1-0) | Necaxa | I | U |
| 10.05.2019 | Liga MX | Necaxa | 1-0 (1-0) | Monterrey | P | U |
| 28.04.2019 | Liga MX | Monterrey | 2-2 (2-1) | Necaxa | N | O |
| 11.11.2018 | Liga MX | Necaxa | 1-1 (0-1) | Monterrey | N | U |
| 18.02.2018 | Liga MX | Necaxa | 3-0 (1-0) | Monterrey | P | O |
| 10.09.2017 | Liga MX | Monterrey | 1-0 (0-0) | Necaxa | I | U |
| 05.02.2017 | Liga MX | Necaxa | 1-1 (0-1) | Monterrey | N | U |
| 14.08.2016 | Liga MX | Monterrey | 2-1 (1-0) | Necaxa | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 93.2% | 92.9% | 92.5% | – | 94.5% | 91.7% |
| 1 | 2.91 6.2% | 2.86 6.3% | 3.10 8.8% | 3.25 25.0% | - | 3.25 12.1% | 3.10 24.0% |
| X | 3.60 2.3% | 3.54 3.5% | 3.60 1.4% | 3.50 4.5% | - | 3.65 1.4% | 3.60 9.1% |
| 2 | 2.32 6.1% | 2.27 5.8% | 2.10 4.5% | 2.05 13.5% | - | 2.10 8.7% | 2.04 13.2% |
| 0-2 | 2.36 8.3% | 2.33 8.4% | 2.25 5.5% | 2.20 2.3% | - | 2.24 5.1% | 2.22 7.2% |
| 3+ | 1.59 5.4% | 1.57 6.0% | 1.58 3.3% | 1.60 1.8% | - | 1.63 3.8% | 1.58 1.9% |
| 4+ | 2.42 8.7% | 2.30 8.7% | 2.55 7.1% | 2.45 2.8% | - | 2.60 6.1% | 2.50 5.7% |
| GG | 1.51 3.8% | 1.47 3.9% | 1.53 3.4% | 1.52 0.7% | - | 1.57 5.4% | 1.52 0.0% |
| NG | 2.57 6.6% | 2.50 6.4% | 2.35 6.0% | 2.35 0.0% | - | 2.30 8.0% | 2.35 4.4% |
| I2+ | 2.32 5.7% | 2.27 5.0% | 2.40 4.3% | 2.30 2.1% | - | 2.50 6.4% | 2.38 2.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice