SpVgg Greuther Furth 3 - 0 Fortuna Dusseldorf — rezultat
17.05.2026 13:30 • Nemacka - 2. Bundesliga
Mečevi iz lige Nemacka - 2. Bundesliga
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| nedelja, 6. septembar 2026. | ||||
| ── 2. Bundesliga ── | ||||
| SpVgg Greuther Furth - 1. FC Heidenheim | 06.09.2026 11:30 | 2.52 | 3.7 | 2.45 |
| VfL Osnabruck - Eintracht Braunschweig | 06.09.2026 11:30 | - | - | - |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| nedelja, 6. septembar 2026. | ||
| ── 2. Bundesliga ── | ||
| SpVgg Greuther Furth - 1. FC Heidenheim | 06.09 11:30 |
2.52
|
3.7
|
2.45
|
| VfL Osnabruck - Eintracht Braunschweig | 06.09 11:30 |
-
|
-
|
-
|
Tabele Nemacka - 2. Bundesliga
2. Bundesliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 4.7 | 9 |
| 2 | Hertha BSC | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 9 |
| 3 | VfL Wolfsburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 4 | 1. FC Heidenheim | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 10 | 0 | 6.7 | 6 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 6 | 1. FC Kaiserslautern | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | SpVgg Greuther Furth | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 8 | -1 | 5 | 4 |
| 8 | Karlsruher SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Eintracht Braunschweig | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 3 |
| 10 | VfL Bochum | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 11 | Arminia Bielefeld | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 12 | Hannover 96 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 13 | Energie Cottbus | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 14 | VfL Osnabruck | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 15 | Dynamo Dresden | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 16 | FC St. Pauli | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 2 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | 1. FC Heidenheim | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 6 | 3 | 7.5 | 6 |
| 3 | Hertha BSC | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 4 | Arminia Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 5 | Energie Cottbus | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 5.5 | 3 |
| 6 | Dynamo Dresden | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Karlsruher SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | -2 | 5 | 3 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 3 |
| 9 | VfL Wolfsburg | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | 1. FC Kaiserslautern | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Holstein Kiel | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | SV Darmstadt 98 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Hannover 96 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | SpVgg Greuther Furth | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 16 | VfL Bochum | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Eintracht Braunschweig | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| 18 | VfL Osnabruck | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VfL Wolfsburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Hertha BSC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 6 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 4 | SpVgg Greuther Furth | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 5 | Eintracht Braunschweig | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 7 | 3 |
| 6 | 1. FC Magdeburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 7 | 1. FC Nurnberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 8 | VfL Bochum | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | VfL Osnabruck | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Hannover 96 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Karlsruher SC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 13 | Holstein Kiel | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 14 | SV Darmstadt 98 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | 1. FC Heidenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 16 | Energie Cottbus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 17 | Arminia Bielefeld | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 18 | Dynamo Dresden | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
Forma i statistika timova
SpVgg Greuther Furth Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Hertha BSC | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 03.05.2026 | 1. FC Nurnberg | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.04.2026 | VfL Bochum | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 19.04.2026 | SV Darmstadt 98 | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 11.04.2026 | Preussen Munster | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | SC Paderborn 07 | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 20.03.2026 | Karlsruher SC | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 13.03.2026 | SV Elversberg | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.03.2026 | Hannover 96 | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.02.2026 | FC Schalke 04 | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Fortuna Dusseldorf Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | SV Elversberg | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 02.05.2026 | FC Schalke 04 | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 24.04.2026 | Dynamo Dresden | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 18.04.2026 | 1. FC Magdeburg | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 10.04.2026 | Holstein Kiel | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 04.04.2026 | 1. FC Kaiserslautern | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 22.03.2026 | Hertha BSC | H | 2-5 (1-4) | I | O |
| 14.03.2026 | Eintracht Braunschweig | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.03.2026 | 1. FC Nurnberg | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 27.02.2026 | VfL Bochum | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 2-1 (1-0) | SpVgg Greuther Furth | I | O |
| 28.02.2025 | 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 1-2 (1-1) | SpVgg Greuther Furth | P | O |
| 27.09.2024 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 1-2 (1-1) | Fortuna Dusseldorf | I | O |
| 20.04.2024 | 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 1-0 (0-0) | SpVgg Greuther Furth | I | U |
| 12.11.2023 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 1-0 (0-0) | Fortuna Dusseldorf | P | U |
| 18.02.2023 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 2-1 (1-0) | Fortuna Dusseldorf | P | O |
| 14.08.2022 | 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 2-2 (0-1) | SpVgg Greuther Furth | N | O |
| 23.05.2021 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 3-2 (0-1) | Fortuna Dusseldorf | P | O |
| 22.01.2021 | 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 3-3 (1-2) | SpVgg Greuther Furth | N | O |
| 17.02.2018 | 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 1-1 (0-1) | SpVgg Greuther Furth | N | U |
| 17.09.2017 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 3-1 (2-0) | Fortuna Dusseldorf | P | O |
| 18.02.2017 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 1-0 (1-0) | Fortuna Dusseldorf | P | U |
| 11.09.2016 | 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 1-1 (0-1) | SpVgg Greuther Furth | N | U |
| 17.04.2016 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 3-1 (3-1) | Fortuna Dusseldorf | P | O |
| 30.10.2015 | 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 1-0 (0-0) | SpVgg Greuther Furth | I | U |
| 03.05.2015 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 3-0 (1-0) | Fortuna Dusseldorf | P | O |
| 24.11.2014 | 2. Bundesliga | Fortuna Dusseldorf | 3-3 (1-1) | SpVgg Greuther Furth | N | O |
| 25.03.2014 | 2. Bundesliga | SpVgg Greuther Furth | 4-1 (1-0) | Fortuna Dusseldorf | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 94.9% | 94.6% | 95.2% | 95.2% | 95.4% | 94.2% |
| 1 | 2.02 21.1% | 2.02 21.1% | 2.12 16.9% | 2.07 19.5% | 2.13 14.1% | 2.10 16.0% | 2.10 16.0% |
| X | 3.84 6.1% | 3.85 6.4% | 3.80 0.0% | 3.60 5.9% | 3.84 1.1% | 3.65 8.8% | 3.80 4.1% |
| 2 | 3.34 35.2% | 3.34 35.2% | 3.10 24.0% | 3.45 40.8% | 3.12 22.8% | 3.35 34.0% | 3.10 29.2% |
| 0-2 | 2.49 7.3% | 2.50 7.8% | 2.60 2.0% | 2.45 5.6% | 2.65 3.1% | 2.52 2.0% | 2.60 6.1% |
| 3+ | 1.54 3.4% | 1.54 3.4% | 1.48 1.3% | 1.49 3.2% | 1.57 1.3% | 1.53 1.3% | 1.45 2.7% |
| 4+ | 2.32 0.4% | 2.34 0.4% | 2.25 0.0% | 2.20 4.3% | 2.25 0.9% | 2.35 2.1% | 2.20 3.5% |
| GG | 1.48 2.8% | 1.48 2.8% | 1.45 0.0% | 1.44 2.0% | 1.46 0.7% | 1.46 2.1% | 1.43 0.7% |
| NG | 2.68 3.1% | 2.69 3.5% | 2.70 0.0% | 2.60 3.2% | 2.73 0.7% | 2.65 3.6% | 2.65 1.9% |
| I2+ | 2.32 2.2% | 2.34 3.1% | 2.20 2.2% | 2.17 2.3% | 2.23 0.4% | 2.30 0.0% | 2.18 1.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice