VfB Stuttgart 3 - 1 Bayer Leverkusen — rezultat
09.05.2026 13:30 • Nemacka - Bundesliga
Mečevi iz lige Nemacka - Bundesliga
Tabele Nemacka - Bundesliga
Bundesliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern Munchen | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | 3 |
| 2 | SC Freiburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 3 | FC Augsburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 4 | RB Leipzig | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 5 | Borussia Dortmund | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | 1.FC Koln | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 7 | SV Elversberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 8 | FSV Mainz 05 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 10 | Union Berlin | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 11 | SC Paderborn 07 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 13 | Bayer Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 14 | Hamburger SV | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 15 | Borussia Monchengladbach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 16 | Werder Bremen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 17 | FC Schalke 04 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 18 | VfB Stuttgart | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern Munchen | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | 3 |
| 2 | SC Freiburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 3 | FC Augsburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 4 | RB Leipzig | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 5 | Borussia Dortmund | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | 1.FC Koln | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 7 | SV Elversberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 8 | FSV Mainz 05 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | Union Berlin | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | SC Paderborn 07 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Bayer Leverkusen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Hamburger SV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Borussia Monchengladbach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Werder Bremen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | FC Schalke 04 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | VfB Stuttgart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Eintracht Frankfurt | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 2 | SC Paderborn 07 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 3 | Bayern Munchen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | SC Freiburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | FC Augsburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | RB Leipzig | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Borussia Dortmund | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | 1.FC Koln | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | SV Elversberg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | FSV Mainz 05 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Union Berlin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 13 | Bayer Leverkusen | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 14 | Hamburger SV | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 15 | Borussia Monchengladbach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 16 | Werder Bremen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 17 | FC Schalke 04 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 18 | VfB Stuttgart | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 6 | 0 |
Forma i statistika timova
VfB Stuttgart Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | 1899 Hoffenheim | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 26.04.2026 | Werder Bremen | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 23.04.2026 | SC Freiburg | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.04.2026 | Bayern Munchen | A | 4-2 (3-1) | I | O |
| 12.04.2026 | Hamburger SV | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Borussia Dortmund | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 22.03.2026 | FC Augsburg | A | 2-5 (0-3) | P | O |
| 19.03.2026 | FC Porto | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 15.03.2026 | RB Leipzig | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.03.2026 | FC Porto | H | 1-2 (1-2) | I | O |
Bayer Leverkusen Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | RB Leipzig | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 25.04.2026 | 1.FC Koln | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 22.04.2026 | Bayern Munchen | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 18.04.2026 | FC Augsburg | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 11.04.2026 | Borussia Dortmund | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.04.2026 | VfL Wolfsburg | H | 6-3 (2-3) | P | O |
| 21.03.2026 | 1. FC Heidenheim | A | 3-3 (0-2) | N | O |
| 17.03.2026 | Arsenal | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.03.2026 | Bayern Munchen | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.03.2026 | Arsenal | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | Bundesliga | Bayer Leverkusen | 1-4 (0-4) | VfB Stuttgart | P | O |
| 16.03.2025 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 3-4 (1-0) | Bayer Leverkusen | I | O |
| 01.11.2024 | Bundesliga | Bayer Leverkusen | 0-0 (0-0) | VfB Stuttgart | N | U |
| 17.08.2024 | Super Cup | Bayer Leverkusen | 2-2 (1-1) | VfB Stuttgart | N | O |
| 27.04.2024 | Bundesliga | Bayer Leverkusen | 2-2 (0-0) | VfB Stuttgart | N | O |
| 06.02.2024 | DFB Pokal | Bayer Leverkusen | 3-2 (0-1) | VfB Stuttgart | I | O |
| 10.12.2023 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 1-1 (1-0) | Bayer Leverkusen | N | U |
| 14.05.2023 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 1-1 (0-0) | Bayer Leverkusen | N | U |
| 12.11.2022 | Bundesliga | Bayer Leverkusen | 2-0 (1-0) | VfB Stuttgart | I | U |
| 12.02.2022 | Bundesliga | Bayer Leverkusen | 4-2 (1-0) | VfB Stuttgart | I | O |
| 19.09.2021 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 1-3 (1-2) | Bayer Leverkusen | I | O |
| 06.02.2021 | Bundesliga | Bayer Leverkusen | 5-2 (2-0) | VfB Stuttgart | I | O |
| 03.10.2020 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 1-1 (0-1) | Bayer Leverkusen | N | U |
| 05.02.2020 | DFB Pokal | Bayer Leverkusen | 2-1 (0-0) | VfB Stuttgart | I | O |
| 13.04.2019 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 0-1 (0-0) | Bayer Leverkusen | I | U |
| 23.11.2018 | Bundesliga | Bayer Leverkusen | 2-0 (0-0) | VfB Stuttgart | I | U |
| 28.04.2018 | Bundesliga | Bayer Leverkusen | 0-1 (0-0) | VfB Stuttgart | P | U |
| 08.12.2017 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 0-2 (0-1) | Bayer Leverkusen | I | U |
| 20.03.2016 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 0-2 (0-1) | Bayer Leverkusen | I | U |
| 24.10.2015 | Bundesliga | Bayer Leverkusen | 4-3 (0-0) | VfB Stuttgart | I | O |
| 13.03.2015 | Bundesliga | Bayer Leverkusen | 4-0 (2-0) | VfB Stuttgart | I | O |
| 18.10.2014 | Bundesliga | VfB Stuttgart | 3-3 (0-3) | Bayer Leverkusen | N | O |
| 01.02.2014 | Bundesliga | Bayer Leverkusen | 2-1 (1-1) | VfB Stuttgart | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 97.0% | 97.0% | 95.9% | 95.5% | 95.8% | 96.3% | 95.1% |
| 1 | 2.05 4.7% | 2.05 4.7% | 2.05 0.0% | 2.02 1.5% | 2.09 1.9% | 2.10 2.3% | 2.05 1.0% |
| X | 4.20 1.0% | 4.20 1.0% | 4.30 8.9% | 4.10 10.8% | 4.13 2.5% | 4.00 0.0% | 4.15 7.8% |
| 2 | 3.28 1.9% | 3.28 1.9% | 3.10 8.8% | 3.25 8.3% | 3.09 5.5% | 3.20 3.2% | 3.10 10.7% |
| 0-2 | 3.50 19.5% | 3.50 19.5% | 3.50 12.9% | 3.45 11.3% | 3.51 11.4% | 3.45 11.3% | 3.55 16.4% |
| 3+ | 1.31 2.2% | 1.31 2.2% | 1.32 0.0% | 1.31 4.4% | 1.31 3.0% | 1.33 1.5% | 1.30 1.5% |
| 4+ | 1.80 9.5% | 1.80 9.5% | 1.78 3.8% | 1.76 7.4% | 1.78 6.3% | 1.85 2.6% | 1.78 3.8% |
| GG | 1.31 2.2% | 1.31 2.2% | 1.32 0.0% | 1.30 3.7% | 1.32 2.2% | 1.33 0.0% | 1.32 0.0% |
| NG | 3.44 13.2% | 3.44 13.2% | 3.40 11.5% | 3.25 10.2% | 3.41 8.6% | 3.25 0.0% | 3.40 11.5% |
| I2+ | 1.88 6.0% | 1.88 6.0% | 1.83 6.2% | 1.80 6.3% | 1.84 7.5% | 1.90 2.6% | 1.84 5.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice