Abia Warriors 0 - 0 Enyimba — rezultat
09.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Abia Warriors Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 26.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Shooting Stars | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | El Kanemi Warriors | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 08.10.2025 | Enugu Rangers | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Kwara United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.10.2025 | Remo Stars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Djoliba | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Djoliba | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.09.2025 | Katsina United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Enyimba Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Kano Pillars | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 26.10.2025 | Plateau United | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 19.10.2025 | Warri Wolves | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 12.10.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Rivers United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.09.2025 | Ikorodu City | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.09.2025 | Bendel Insurance | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 14.09.2025 | Bayelsa United | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Nasarawa United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.08.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2025 | NPFL | Enyimba | 2-1 (1-1) | Abia Warriors | I | O |
| 17.11.2024 | NPFL | Abia Warriors | 1-1 (1-1) | Enyimba | N | U |
| 26.05.2024 | NPFL | Abia Warriors | 0-1 (0-0) | Enyimba | I | U |
| 10.12.2023 | NPFL | Enyimba | 2-1 (1-0) | Abia Warriors | I | O |
| 06.04.2022 | NPFL | Abia Warriors | 2-1 (2-1) | Enyimba | P | O |
| 19.12.2021 | NPFL | Enyimba | 2-1 (1-0) | Abia Warriors | I | O |
| 24.06.2021 | NPFL | Abia Warriors | 0-1 (0-1) | Enyimba | I | U |
| 29.12.2020 | NPFL | Enyimba | 1-0 (0-0) | Abia Warriors | I | U |
| 17.02.2020 | NPFL | Abia Warriors | 1-4 | Enyimba | I | O |
| 09.02.2020 | NPFL | Enyimba | 2-1 | Abia Warriors | I | O |
| 22.07.2018 | NPFL | Abia Warriors | 0-0 | Enyimba | N | U |
| 31.01.2018 | NPFL | Enyimba | 1-0 | Abia Warriors | I | U |
| 11.06.2017 | NPFL | Enyimba | 2-1 | Abia Warriors | I | O |
| 25.01.2017 | NPFL | Abia Warriors | 0-0 | Enyimba | N | U |
| 21.09.2016 | NPFL | Abia Warriors | 3-1 | Enyimba | P | O |
| 22.06.2016 | NPFL | Enyimba | 1-0 | Abia Warriors | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.8% | 91.5% | 90.0% | 90.0% | 89.8% |
| 1 | 1.68 11.3% | 1.68 11.3% | 1.68 5.0% | 1.66 8.5% | 1.71 6.9% | 1.63 5.2% | 1.68 5.7% |
| X | 3.18 6.5% | 3.18 6.5% | 3.05 6.2% | 3.35 5.6% | 3.12 3.7% | 3.25 0.0% | 3.05 4.7% |
| 2 | 5.21 23.6% | 5.21 23.6% | 5.25 7.9% | 5.20 17.5% | 4.86 14.0% | 5.25 17.3% | 5.25 12.5% |
| 0-2 | 1.41 0.7% | 1.41 0.7% | 1.40 3.4% | 1.44 0.7% | 1.50 0.0% | 1.40 1.4% | 1.40 2.2% |
| 3+ | 2.52 8.4% | 2.52 8.4% | 2.60 6.1% | 2.60 1.2% | 2.39 0.0% | 2.50 2.0% | 2.60 3.7% |
| 4+ | 4.95 10.0% | 4.95 10.0% | 5.50 7.8% | 5.00 0.0% | 4.81 6.6% | 4.90 3.2% | 5.50 5.2% |
| GG | 2.36 18.1% | 2.36 18.1% | - | 2.50 8.1% | 2.27 10.3% | - | 2.50 9.1% |
| NG | 1.50 7.9% | 1.50 7.9% | - | 1.47 5.0% | 1.52 6.3% | - | 1.41 5.2% |
| I2+ | 3.58 4.5% | 3.58 4.5% | - | 3.80 1.3% | 3.54 5.3% | - | 3.90 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice