Bayelsa United 2 - 1 Abia Warriors — rezultat
16.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Bayelsa United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | Kano Pillars | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Plateau United | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 26.10.2025 | Warri Wolves | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Kun Khalifat FC | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 13.10.2025 | Rivers United | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.10.2025 | Ikorodu City | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.09.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.09.2025 | Nasarawa United | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 14.09.2025 | Enyimba | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Abia Warriors Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | Enyimba | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 26.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Shooting Stars | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | El Kanemi Warriors | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 08.10.2025 | Enugu Rangers | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Kwara United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.10.2025 | Remo Stars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Djoliba | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Djoliba | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2025 | NPFL | Abia Warriors | 1-0 (1-0) | Bayelsa United | I | U |
| 28.12.2024 | NPFL | Bayelsa United | 0-1 (0-1) | Abia Warriors | I | U |
| 20.04.2024 | NPFL | Abia Warriors | 1-0 (0-0) | Bayelsa United | I | U |
| 03.12.2023 | NPFL | Bayelsa United | 2-2 (0-0) | Abia Warriors | N | O |
| 02.04.2023 | NPFL | Bayelsa United | 5-1 (5-1) | Abia Warriors | P | O |
| 18.01.2023 | NPFL | Abia Warriors | 3-1 (1-0) | Bayelsa United | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.1% | 91.7% | 90.1% | 90.0% | 90.3% |
| 1 | 1.84 7.5% | 1.84 7.5% | 1.85 0.0% | 1.78 8.7% | 1.82 5.2% | 1.80 2.9% | 1.82 8.5% |
| X | 2.94 1.0% | 2.94 1.0% | 2.90 0.0% | 3.10 3.3% | 2.99 1.4% | 3.00 0.0% | 3.00 1.7% |
| 2 | 4.60 17.3% | 4.60 17.3% | 4.45 0.0% | 4.85 16.9% | 4.43 11.0% | 4.50 7.2% | 4.45 18.7% |
| 0-2 | 1.36 0.7% | 1.36 0.7% | 1.38 0.0% | 1.41 1.4% | 1.40 0.7% | 1.36 0.7% | 1.39 0.0% |
| 3+ | 2.70 1.5% | 2.70 1.5% | 2.65 0.0% | 2.70 1.9% | 2.68 2.2% | 2.65 1.9% | 2.65 1.9% |
| 4+ | 5.70 2.7% | 5.70 2.7% | 5.70 0.0% | 5.30 3.9% | 5.75 2.5% | 5.25 4.5% | 5.65 1.8% |
| GG | 2.36 4.9% | 2.36 4.9% | - | 2.45 7.9% | 2.42 1.7% | - | 2.40 5.3% |
| NG | 1.50 3.2% | 1.50 3.2% | - | 1.49 4.5% | 1.46 1.4% | - | 1.45 3.3% |
| I2+ | 3.92 1.8% | 3.92 1.8% | - | 3.75 1.3% | 3.98 1.0% | - | 3.95 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice