Barau FC 1 - 1 Bayelsa United — rezultat
25.01.2026 14:30 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Barau FC Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | Enyimba | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.01.2026 | Niger Tornadoes | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 28.12.2025 | Niger Tornadoes | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.12.2025 | Nasarawa United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.12.2025 | Rivers United | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 14.12.2025 | Shooting Stars | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 07.12.2025 | El Kanemi Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Kwara United | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 23.11.2025 | Remo Stars | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 17.11.2025 | Enugu Rangers | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Bayelsa United Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | Shooting Stars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 14.01.2026 | El Kanemi Warriors | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 28.12.2025 | El Kanemi Warriors | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.12.2025 | Kwara United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 14.12.2025 | Remo Stars | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 07.12.2025 | Enugu Rangers | A | 4-1 (4-1) | I | O |
| 30.11.2025 | Katsina United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.11.2025 | Wikki Tourist | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Abia Warriors | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 09.11.2025 | Kano Pillars | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2025 | NPFL | Bayelsa United | 2-0 (0-0) | Barau FC | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 89.7% | 91.3% | 90.0% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 1.42 0.7% | 1.42 0.7% | 1.42 0.0% | 1.45 0.0% | 1.45 0.0% | 1.47 0.7% | 1.43 0.0% |
| X | 3.58 0.6% | 3.58 0.6% | 3.60 0.0% | 3.70 1.4% | 3.53 0.0% | 3.50 2.9% | 3.60 0.0% |
| 2 | 8.40 4.0% | 8.40 4.0% | 7.50 0.0% | 7.40 0.0% | 7.25 0.0% | 6.95 2.8% | 7.55 0.0% |
| 0-2 | 1.51 0.7% | 1.51 0.7% | 1.48 0.0% | 1.51 0.7% | 1.50 0.0% | 1.50 0.0% | 1.48 0.0% |
| 3+ | 2.36 0.8% | 2.36 0.8% | 2.35 0.0% | 2.40 0.8% | 2.39 0.0% | 2.25 0.0% | 2.35 0.0% |
| 4+ | 4.45 2.2% | 4.45 2.2% | 4.75 0.0% | 4.60 0.0% | 4.81 0.0% | 4.25 0.0% | 4.75 0.0% |
| GG | 2.56 1.5% | 2.56 1.5% | - | 2.62 3.0% | 2.72 0.0% | - | 2.75 0.0% |
| NG | 1.43 0.7% | 1.43 0.7% | - | 1.43 1.4% | 1.37 0.0% | - | 1.34 0.0% |
| I2+ | 3.42 0.0% | 3.42 0.0% | - | 3.40 0.0% | 3.54 0.0% | - | 3.50 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice