Bayelsa United 0 - 0 Niger Tornadoes — rezultat
29.01.2026 12:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Bayelsa United Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | Barau FC | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 18.01.2026 | Shooting Stars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 14.01.2026 | El Kanemi Warriors | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 28.12.2025 | El Kanemi Warriors | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.12.2025 | Kwara United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 14.12.2025 | Remo Stars | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 07.12.2025 | Enugu Rangers | A | 4-1 (4-1) | I | O |
| 30.11.2025 | Katsina United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.11.2025 | Wikki Tourist | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Abia Warriors | H | 2-1 (1-1) | P | O |
Niger Tornadoes Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | Enyimba | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 18.01.2026 | Nasarawa United | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 14.01.2026 | Barau FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 28.12.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Shooting Stars | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.12.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.12.2025 | Kwara United | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 29.11.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.11.2025 | Katsina United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.09.2025 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-0 (1-0) | Bayelsa United | I | U |
| 20.04.2025 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-1 (1-0) | Bayelsa United | N | U |
| 27.11.2024 | NPFL | Bayelsa United | 4-1 (2-0) | Niger Tornadoes | P | O |
| 09.03.2024 | NPFL | Bayelsa United | 0-1 (0-0) | Niger Tornadoes | I | U |
| 21.10.2023 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-0 (0-0) | Bayelsa United | I | U |
| 21.05.2023 | NPFL | Bayelsa United | 2-0 (2-0) | Niger Tornadoes | P | U |
| 15.02.2023 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-1 (1-1) | Bayelsa United | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | – | – | – | – | 90.1% |
| 1 | 1.68 16.7% | 1.68 16.7% | - | - | - | - | 1.67 12.1% |
| X | 3.22 15.3% | 3.22 15.3% | - | - | - | - | 3.10 11.4% |
| 2 | 5.11 26.5% | 5.11 26.5% | - | - | - | - | 5.30 19.1% |
| 0-2 | 1.45 5.2% | 1.45 5.2% | - | - | - | - | 1.41 7.2% |
| 3+ | 2.52 9.1% | 2.52 9.1% | - | - | - | - | 2.55 11.8% |
| 4+ | 4.90 11.4% | 4.90 11.4% | - | - | - | - | 5.45 21.1% |
| GG | 2.39 5.5% | 2.39 5.5% | - | - | - | - | 2.50 0.0% |
| NG | 1.49 3.5% | 1.49 3.5% | - | - | - | - | 1.42 0.0% |
| I2+ | 3.58 7.2% | 3.58 7.2% | - | - | - | - | 3.85 13.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice