Barau FC 0 - 0 Wikki Tourist — rezultat
02.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Barau FC Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Abia Warriors | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Kano Pillars | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 12.10.2025 | Plateau United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Warri Wolves | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 28.09.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 14.09.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Bendel Insurance | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.08.2025 | Bayelsa United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 24.08.2025 | Enyimba | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Wikki Tourist Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Shooting Stars | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.10.2025 | El Kanemi Warriors | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 12.10.2025 | Kwara United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 06.10.2025 | Remo Stars | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 28.09.2025 | Enugu Rangers | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.09.2025 | Katsina United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.09.2025 | Nasarawa United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Abia Warriors | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 31.08.2025 | Kano Pillars | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.08.2025 | Plateau United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.0% | 91.9% | 90.1% | 90.0% | 90.3% |
| 1 | 1.85 10.6% | 1.85 10.6% | 1.80 0.0% | 1.85 11.9% | 1.80 0.0% | 1.75 0.0% | 1.81 13.8% |
| X | 3.02 4.9% | 3.02 4.9% | 3.05 0.0% | 3.15 6.8% | 3.11 0.0% | 3.15 0.0% | 3.05 5.2% |
| 2 | 4.35 17.9% | 4.35 17.9% | 4.40 0.0% | 4.35 19.2% | 4.30 0.0% | 4.50 0.0% | 4.40 27.5% |
| 0-2 | 1.41 4.7% | 1.41 4.7% | 1.42 0.0% | 1.46 1.4% | 1.43 0.0% | 1.44 0.0% | 1.43 0.0% |
| 3+ | 2.52 3.1% | 2.52 3.1% | 2.50 0.0% | 2.52 3.1% | 2.57 0.0% | 2.40 0.0% | 2.50 0.0% |
| 4+ | 4.95 0.0% | 4.95 0.0% | 5.20 0.0% | 4.85 3.0% | 5.35 0.0% | 4.60 0.0% | 5.20 0.0% |
| GG | 2.28 0.4% | 2.28 0.4% | - | 2.30 4.5% | 2.33 0.0% | - | 2.30 7.0% |
| NG | 1.55 4.3% | 1.55 4.3% | - | 1.55 3.1% | 1.50 0.0% | - | 1.49 3.9% |
| I2+ | 3.58 0.0% | 3.58 0.0% | - | 3.70 2.6% | 3.83 0.0% | - | 3.75 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice