Katsina United 1 - 1 Barau FC — rezultat
08.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Katsina United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Shooting Stars | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.10.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Kwara United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.10.2025 | Remo Stars | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 06.10.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.09.2025 | Nasarawa United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 22.09.2025 | Wikki Tourist | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2025 | Abia Warriors | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Kano Pillars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 31.08.2025 | Plateau United | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Barau FC Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Wikki Tourist | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Abia Warriors | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Kano Pillars | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 12.10.2025 | Plateau United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Warri Wolves | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 28.09.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 14.09.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Bendel Insurance | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.08.2025 | Bayelsa United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 24.08.2025 | Enyimba | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 89.5% | 91.5% | 90.2% | 89.9% | 90.3% |
| 1 | 1.53 14.2% | 1.53 14.2% | 1.60 0.0% | 1.52 7.8% | 1.64 0.0% | 1.55 0.0% | 1.60 17.6% |
| X | 3.45 9.2% | 3.45 9.2% | 3.00 0.0% | 3.55 6.6% | 3.01 0.0% | 3.75 0.0% | 3.10 16.2% |
| 2 | 6.31 40.5% | 6.31 40.5% | 6.30 0.0% | 6.50 18.8% | 6.00 0.0% | 5.00 0.0% | 6.25 33.5% |
| 0-2 | 1.31 6.4% | 1.31 6.4% | 1.28 0.0% | 1.36 5.6% | 1.32 0.0% | 1.35 0.0% | 1.31 8.4% |
| 3+ | 2.92 6.2% | 2.92 6.2% | 3.15 0.0% | 2.90 11.5% | 3.04 0.0% | 2.70 0.0% | 3.00 20.0% |
| 4+ | 6.35 15.5% | 6.35 15.5% | 7.25 0.0% | 5.90 18.0% | 6.85 0.0% | 5.50 0.0% | 6.80 30.8% |
| GG | 2.88 12.7% | 2.88 12.7% | - | 3.15 3.3% | 2.95 0.0% | - | 3.05 7.6% |
| NG | 1.35 4.7% | 1.35 4.7% | - | 1.31 1.5% | 1.32 0.0% | - | 1.28 2.4% |
| I2+ | 4.10 9.3% | 4.10 9.3% | - | 4.10 10.8% | 4.28 0.0% | - | 4.25 13.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice