Wikki Tourist 1 - 1 Bayelsa United — rezultat
23.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Wikki Tourist Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | Enyimba | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.11.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.11.2025 | Barau FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Shooting Stars | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.10.2025 | El Kanemi Warriors | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 12.10.2025 | Kwara United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 06.10.2025 | Remo Stars | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 28.09.2025 | Enugu Rangers | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.09.2025 | Katsina United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.09.2025 | Nasarawa United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Bayelsa United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | Abia Warriors | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 09.11.2025 | Kano Pillars | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Plateau United | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 26.10.2025 | Warri Wolves | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Kun Khalifat FC | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 13.10.2025 | Rivers United | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.10.2025 | Ikorodu City | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.09.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.09.2025 | Nasarawa United | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 14.09.2025 | Enyimba | H | 0-2 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2023 | NPFL | Wikki Tourist | 1-2 (1-2) | Bayelsa United | I | O |
| 22.01.2023 | NPFL | Bayelsa United | 2-1 (1-0) | Wikki Tourist | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 90.1% | 91.2% | 90.3% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 1.44 11.1% | 1.44 11.1% | 1.42 0.0% | 1.46 12.0% | 1.43 11.7% | 1.50 0.0% | 1.42 14.5% |
| X | 3.54 9.3% | 3.54 9.3% | 3.60 0.0% | 3.70 10.4% | 3.57 11.6% | 3.50 0.0% | 3.60 14.3% |
| 2 | 8.00 40.1% | 8.00 40.1% | 7.80 0.0% | 7.10 36.5% | 7.80 40.5% | 6.30 0.0% | 7.80 47.2% |
| 0-2 | 1.49 4.9% | 1.49 4.9% | 1.45 0.0% | 1.50 4.9% | 1.48 0.0% | 1.46 4.3% | 1.46 2.1% |
| 3+ | 2.30 7.6% | 2.30 7.6% | 2.40 0.0% | 2.42 7.6% | 2.44 0.0% | 2.35 6.0% | 2.40 2.8% |
| 4+ | 4.30 12.2% | 4.30 12.2% | 4.90 0.0% | 4.60 9.8% | 4.97 5.3% | 4.50 8.2% | 4.90 4.9% |
| GG | 2.56 6.2% | 2.56 6.2% | - | 2.67 6.0% | 2.87 13.9% | - | 2.85 16.3% |
| NG | 1.43 3.4% | 1.43 3.4% | - | 1.41 3.4% | 1.34 6.3% | - | 1.32 8.3% |
| I2+ | 3.34 6.7% | 3.34 6.7% | - | 3.60 6.5% | 3.61 4.2% | - | 3.60 4.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice