Niger Tornadoes 2 - 2 Bendel Insurance — rezultat
01.02.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Niger Tornadoes Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | Bayelsa United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Enyimba | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 18.01.2026 | Nasarawa United | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 14.01.2026 | Barau FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 28.12.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Shooting Stars | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.12.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.12.2025 | Kwara United | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 29.11.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Bendel Insurance Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | Barau FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Shooting Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.01.2026 | El Kanemi Warriors | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 14.01.2026 | Kwara United | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 28.12.2025 | Kwara United | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Remo Stars | A | 2-3 (1-3) | P | O |
| 13.12.2025 | Enugu Rangers | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.12.2025 | Katsina United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Wikki Tourist | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 23.11.2025 | Abia Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | NPFL | Bendel Insurance | 1-0 (0-0) | Niger Tornadoes | I | U |
| 16.02.2025 | NPFL | Bendel Insurance | 3-0 (1-0) | Niger Tornadoes | I | O |
| 29.09.2024 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-1 (0-0) | Bendel Insurance | N | U |
| 03.04.2024 | NPFL | Bendel Insurance | 1-3 (0-3) | Niger Tornadoes | P | O |
| 12.11.2023 | NPFL | Niger Tornadoes | 0-0 (0-0) | Bendel Insurance | N | U |
| 04.05.2019 | NPFL | Bendel Insurance | 0-0 | Niger Tornadoes | N | U |
| 27.01.2019 | NPFL | Niger Tornadoes | 0-0 | Bendel Insurance | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.3% | 91.7% | 90.0% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.77 1.1% | 1.77 1.1% | 1.83 4.6% | 1.77 5.9% | 1.83 4.6% | 1.50 17.6% | 1.60 11.6% |
| X | 2.93 2.3% | 2.93 2.3% | 2.80 8.2% | 2.92 1.0% | 2.77 7.4% | 3.50 16.7% | 3.05 1.7% |
| 2 | 5.12 1.0% | 5.12 1.0% | 4.90 1.0% | 5.45 19.8% | 4.91 0.4% | 6.35 44.3% | 6.30 41.6% |
| 0-2 | 1.28 7.9% | 1.28 7.9% | 1.23 12.1% | 1.30 7.1% | 1.24 12.1% | 1.38 1.5% | 1.30 6.5% |
| 3+ | 3.08 18.9% | 3.08 18.9% | 3.50 34.6% | 3.25 18.2% | 3.54 33.6% | 2.60 1.9% | 3.05 17.3% |
| 4+ | 6.55 28.4% | 6.55 28.4% | 8.50 56.0% | 6.70 24.1% | 8.55 51.3% | 5.35 2.7% | 6.95 25.2% |
| GG | 2.73 15.7% | 2.73 15.7% | - | 2.85 18.8% | 3.06 23.9% | - | 3.10 29.2% |
| NG | 1.38 8.0% | 1.38 8.0% | - | 1.37 9.3% | 1.30 10.3% | - | 1.27 12.4% |
| I2+ | 4.30 16.8% | 4.30 16.8% | - | 4.30 7.5% | 4.82 22.3% | - | 4.30 10.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice