Bayelsa United 2 - 1 Plateau United — rezultat
02.11.2025 07:00 • Nigerija - NPFL
Tabele Nigerija - NPFL
NPFL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rivers United | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 2 | Ikorodu City | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 3 | Doma United | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Barau FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 5 | Bendel Insurance | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Niger Tornadoes | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Shooting Stars | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 8 | Enugu Rangers | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Katsina United | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Kano Pillars | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 11 | Abia Warriors | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | Kwara United | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 13 | Kun Khalifat FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 14 | Enyimba | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Warri Wolves | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Inter Lagos | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Plateau United | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Nasarawa United | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 19 | Sporting Lagos | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 20 | Ranchers Bees | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rivers United | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 2 | Ikorodu City | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 3 | Doma United | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Barau FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 5 | Bendel Insurance | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Niger Tornadoes | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Shooting Stars | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 8 | Enugu Rangers | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Abia Warriors | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Kwara United | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 11 | Katsina United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Kano Pillars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Kun Khalifat FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Enyimba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Warri Wolves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Inter Lagos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Plateau United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Nasarawa United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Sporting Lagos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Ranchers Bees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Katsina United | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 2 | Kano Pillars | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 3 | Kun Khalifat FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 4 | Rivers United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Ikorodu City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Doma United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Barau FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Bendel Insurance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | Niger Tornadoes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Shooting Stars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Enugu Rangers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Abia Warriors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Kwara United | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Enyimba | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Warri Wolves | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Inter Lagos | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Plateau United | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Nasarawa United | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 19 | Sporting Lagos | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 20 | Ranchers Bees | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Bayelsa United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Warri Wolves | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Kun Khalifat FC | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 13.10.2025 | Rivers United | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.10.2025 | Ikorodu City | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.09.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.09.2025 | Nasarawa United | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 14.09.2025 | Enyimba | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 31.08.2025 | Barau FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 24.08.2025 | Shooting Stars | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Plateau United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Enyimba | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 19.10.2025 | Niger Tornadoes | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 12.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Shooting Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.10.2025 | Kwara United | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 27.09.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2025 | Remo Stars | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Enugu Rangers | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 31.08.2025 | Katsina United | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 24.08.2025 | Wikki Tourist | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2025 | NPFL | Plateau United | 1-0 (0-0) | Bayelsa United | I | U |
| 13.10.2024 | NPFL | Bayelsa United | 1-0 (1-0) | Plateau United | P | U |
| 02.06.2024 | NPFL | Bayelsa United | 3-0 (2-0) | Plateau United | P | O |
| 17.12.2023 | NPFL | Plateau United | 5-1 (2-1) | Bayelsa United | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | – | 91.7% | – | – | 90.2% |
| 1 | 1.63 0.6% | 1.63 0.6% | - | 1.64 0.0% | - | - | 1.69 0.6% |
| X | 3.32 3.8% | 3.32 3.8% | - | 3.40 0.0% | - | - | 3.10 1.6% |
| 2 | 5.35 4.8% | 5.35 4.8% | - | 5.35 0.0% | - | - | 5.15 1.0% |
| 0-2 | 1.41 6.0% | 1.41 6.0% | - | 1.47 0.0% | - | - | 1.42 2.7% |
| 3+ | 2.52 0.8% | 2.52 0.8% | - | 2.52 0.0% | - | - | 2.50 4.2% |
| 4+ | 5.15 0.0% | 5.15 0.0% | - | 4.85 0.0% | - | - | 5.25 6.1% |
| GG | 2.42 0.8% | 2.42 0.8% | - | 2.47 0.0% | - | - | 2.40 2.1% |
| NG | 1.49 3.2% | 1.49 3.2% | - | 1.48 0.0% | - | - | 1.44 2.0% |
| I2+ | 3.58 0.0% | 3.58 0.0% | - | 3.70 0.0% | - | - | 3.80 5.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice