Kano Pillars 0 - 0 Bayelsa United — rezultat
09.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Kano Pillars Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Enyimba | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 25.10.2025 | Niger Tornadoes | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Barau FC | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 12.10.2025 | Shooting Stars | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.10.2025 | Kwara United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 04.10.2025 | El Kanemi Warriors | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 14.09.2025 | Enugu Rangers | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Katsina United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 31.08.2025 | Wikki Tourist | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.08.2025 | Abia Warriors | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Bayelsa United Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Plateau United | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 26.10.2025 | Warri Wolves | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Kun Khalifat FC | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 13.10.2025 | Rivers United | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.10.2025 | Ikorodu City | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.09.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.09.2025 | Nasarawa United | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 14.09.2025 | Enyimba | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 31.08.2025 | Barau FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2025 | NPFL | Kano Pillars | 0-0 (0-0) | Bayelsa United | N | U |
| 15.09.2024 | NPFL | Bayelsa United | 1-1 (0-1) | Kano Pillars | N | U |
| 17.03.2024 | NPFL | Bayelsa United | 2-1 (0-0) | Kano Pillars | I | O |
| 01.11.2023 | NPFL | Kano Pillars | 3-0 (1-0) | Bayelsa United | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 89.7% | 91.4% | 89.9% | 90.0% | 90.0% |
| 1 | 1.40 22.7% | 1.40 22.7% | 1.55 6.1% | 1.50 16.7% | 1.43 13.9% | 1.45 9.4% | 1.56 15.2% |
| X | 3.62 19.9% | 3.62 19.9% | 3.30 4.8% | 3.65 17.7% | 3.60 15.4% | 3.50 1.4% | 3.30 10.0% |
| 2 | 8.95 94.6% | 8.95 94.6% | 6.00 11.1% | 6.50 38.3% | 7.40 37.0% | 7.40 45.1% | 6.00 39.5% |
| 0-2 | 1.49 9.6% | 1.49 9.6% | 1.45 2.1% | 1.50 6.4% | 1.53 0.7% | 1.46 2.7% | 1.46 6.6% |
| 3+ | 2.30 14.8% | 2.30 14.8% | 2.40 4.0% | 2.42 10.4% | 2.32 0.4% | 2.35 4.4% | 2.40 11.1% |
| 4+ | 4.35 21.6% | 4.35 21.6% | 4.95 5.7% | 4.60 13.2% | 4.60 13.2% | 4.50 5.9% | 4.95 14.7% |
| GG | 2.67 11.7% | 2.67 11.7% | - | 2.62 8.3% | 2.69 8.5% | - | 2.55 6.3% |
| NG | 1.40 6.0% | 1.40 6.0% | - | 1.43 4.7% | 1.38 4.2% | - | 1.41 2.1% |
| I2+ | 3.34 13.5% | 3.34 13.5% | - | 3.55 9.0% | 3.45 9.7% | - | 3.60 7.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice