Enugu Rangers 4 - 1 Bayelsa United — rezultat
07.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Enugu Rangers Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | Enyimba | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 23.11.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.11.2025 | Barau FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.11.2025 | Remo Stars | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.11.2025 | Shooting Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.11.2025 | El Kanemi Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Kwara United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.10.2025 | Nasarawa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 08.10.2025 | Abia Warriors | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.10.2025 | Katsina United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Bayelsa United Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | Katsina United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.11.2025 | Wikki Tourist | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Abia Warriors | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 09.11.2025 | Kano Pillars | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Plateau United | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 26.10.2025 | Warri Wolves | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Kun Khalifat FC | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 13.10.2025 | Rivers United | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.10.2025 | Ikorodu City | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.09.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2025 | NPFL | Bayelsa United | 0-0 (0-0) | Enugu Rangers | N | U |
| 03.10.2024 | NPFL | Enugu Rangers | 1-0 (0-0) | Bayelsa United | P | U |
| 26.05.2024 | NPFL | Enugu Rangers | 3-0 (1-0) | Bayelsa United | P | O |
| 10.12.2023 | NPFL | Bayelsa United | 2-0 (1-0) | Enugu Rangers | I | U |
| 26.03.2023 | NPFL | Enugu Rangers | 2-1 (0-1) | Bayelsa United | P | O |
| 19.02.2023 | NPFL | Bayelsa United | 1-1 (1-1) | Enugu Rangers | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.4% | 92.4% | – | 91.3% | 90.0% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 1.54 4.3% | 1.54 4.3% | - | 1.53 8.9% | 1.57 2.5% | 1.40 0.0% | 1.43 14.9% |
| X | 3.60 11.1% | 3.60 11.1% | - | 3.45 4.5% | 3.27 1.9% | 3.75 0.0% | 3.65 17.7% |
| 2 | 6.43 10.5% | 6.43 10.5% | - | 6.60 26.9% | 5.95 5.3% | 7.70 0.0% | 7.30 40.4% |
| 0-2 | 1.57 11.3% | 1.57 11.3% | - | 1.46 2.1% | 1.56 2.0% | 1.42 0.0% | 1.54 8.5% |
| 3+ | 2.25 10.7% | 2.25 10.7% | - | 2.52 3.8% | 2.51 1.6% | 2.45 0.0% | 2.22 11.2% |
| 4+ | 4.04 18.4% | 4.04 18.4% | - | 4.85 4.9% | 5.20 1.9% | 4.75 0.0% | 4.33 17.5% |
| GG | 2.74 10.9% | 2.74 10.9% | - | 2.62 4.8% | 2.59 0.8% | - | 2.60 6.1% |
| NG | 1.40 4.1% | 1.40 4.1% | - | 1.43 2.7% | 1.41 0.7% | - | 1.39 3.5% |
| I2+ | 3.21 10.3% | 3.21 10.3% | - | 3.50 9.1% | 3.76 1.3% | - | 3.30 13.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice