Bendel Insurance 1 - 1 Enugu Rangers — rezultat
13.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Bendel Insurance Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.12.2025 | Katsina United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Wikki Tourist | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 23.11.2025 | Abia Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.11.2025 | Kano Pillars | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 10.11.2025 | Plateau United | A | 1-0 | I | U |
| 06.11.2025 | Rivers United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.11.2025 | Warri Wolves | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.10.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.10.2025 | Ikorodu City | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.10.2025 | Nasarawa United | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Enugu Rangers Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | Bayelsa United | H | 4-1 (4-1) | P | O |
| 30.11.2025 | Enyimba | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 23.11.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.11.2025 | Barau FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.11.2025 | Remo Stars | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.11.2025 | Shooting Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.11.2025 | El Kanemi Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Kwara United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.10.2025 | Nasarawa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 08.10.2025 | Abia Warriors | H | 2-0 (2-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2025 | NPFL | Bendel Insurance | 0-0 (0-0) | Enugu Rangers | N | U |
| 17.11.2024 | NPFL | Enugu Rangers | 3-2 (2-0) | Bendel Insurance | I | O |
| 16.06.2024 | NPFL | Enugu Rangers | 2-0 (1-0) | Bendel Insurance | I | U |
| 06.01.2024 | NPFL | Bendel Insurance | 2-0 (1-0) | Enugu Rangers | P | U |
| 15.05.2019 | NPFL | Enugu Rangers | 1-0 | Bendel Insurance | I | U |
| 25.04.2019 | NPFL | Bendel Insurance | 2-1 | Enugu Rangers | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.3% | 91.9% | 90.3% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 1.62 7.3% | 1.62 7.3% | 1.63 1.9% | 1.67 8.4% | 1.64 8.6% | 1.58 0.0% | 1.56 1.9% |
| X | 3.30 2.4% | 3.30 2.4% | 3.40 3.0% | 3.20 7.2% | 3.25 4.4% | 3.25 0.0% | 3.25 1.5% |
| 2 | 5.51 20.9% | 5.51 20.9% | 5.00 9.1% | 5.65 11.7% | 5.25 19.8% | 5.85 0.0% | 6.20 9.7% |
| 0-2 | 1.43 3.4% | 1.43 3.4% | 1.50 8.7% | 1.51 3.4% | 1.53 3.4% | 1.40 0.0% | 1.41 4.7% |
| 3+ | 2.58 5.7% | 2.58 5.7% | 2.30 13.2% | 2.40 5.9% | 2.32 4.5% | 2.50 0.0% | 2.55 8.5% |
| 4+ | 5.00 9.9% | 5.00 9.9% | 4.55 18.8% | 4.40 9.3% | 4.61 6.7% | 4.90 0.0% | 5.40 12.5% |
| GG | 2.44 2.4% | 2.44 2.4% | - | 2.27 13.4% | 2.30 12.5% | - | 2.70 10.2% |
| NG | 1.47 1.4% | 1.47 1.4% | - | 1.57 9.8% | 1.51 7.9% | - | 1.36 5.6% |
| I2+ | 3.58 4.7% | 3.58 4.7% | - | 2.95 19.2% | 3.45 4.2% | - | 3.85 8.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice